Pazartesi , Kasım 18 2019
Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Yakışıklı erkekler tatmınsız doyumsuzmudur?

#170400  gönderen backardi
 15.11.2006 - 17:01:19
bıraz sansurlu konusmamız gerekn konu yonetıcılerı zor durumda bıraktıysamda ozur dılerım. ama bu konu gercekten ılgınç. neden kendıne guvenen yakışıklı erkekler her guzel seyın kendılerının olmasını ısterler neden elındekıyle yetınmezler tam haz almazlar. ayrıca bazı kadınların bır teoremı vardır yakısıklı erkekler bazı konularda ıı olmazlar sadece kendıelrnı dusunurler dıe. acaba dgrumu. erkeklerın aldatma olarak grduklerı acaba heyecan arama mı? kızlar neden kndılerıne guvensız ama dunya tatalısı erkeklerı elınde bır kenarda yedek olarak tutup kndılerıne deger vermeyen amacı başka olan ama populer ve yakışıklı olan erkeklerı ısterler. kısa bır fıkrayla erkeklerın doyumsuzluug ııcn bır ornekte verelım.

temelle parıs hıltn bır adaya duser. ılk 1 ay parıs temelın yuzune bıle bakmaz. 1 ay sora yapcak bırsey yok mecbur temelle bırlıkte olurlAR. 1 hafta sora temel ben sıkldım senı ıstemıorumder. parıs nasıl olur ben parıs hltnum sen temelsın der ne ıstersen yaprım der. temelde ozaman gece benım ıstedıgım gıbı yanıma gel der. gece oldugunda parıs gelır kafasında sapka bıyık yapıstırmış dudagına temelın yanına oturur. temel elını atıp ; dursun 1 aydır kımle beraberım( sansurlu) anlatsam aklın durur der.

işte bu ornek bıle cogu seyı acıklıor dogamız cok cooook farklı.

kızlara gore; yakısklı ama sorunlu erkek mı saf dunyalar tatlısı ama vasat bır erkek mı?

#170410  gönderen gulbahar
 15.11.2006 - 17:09:34
erkekler kesinlikle doyumsuzdur buna katılıyorum,adult fıkrandan bişiy anlamadım walla
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#170413  gönderen CHeMiCaL
 15.11.2006 - 17:15:34
erkeklerin kendi aralarnda kızlar hakkındaki konuşmalarının iç yüzünü gösteren güzel bi fıkraymış kanımca...

Allahtan erkekler kızlar hakkında kızların yanında konuçmuo...

o zaman sapık damgası yemeyen 1 tane tanıdıım erkek kalmazdı sanırsam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı

#170418  gönderen drmrym
 15.11.2006 - 17:24:48
CHeMiCaL yazdı:erkeklerin kendi aralarnda kızlar hakkındaki konuşmalarının iç yüzünü gösteren güzel bi fıkraymış kanımca...

Allahtan erkekler kızlar hakkında kızların yanında konuçmuo...

o zaman sapık damgası yemeyen 1 tane tanıdıım erkek kalmazdı sanırsam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kim demiş konuşmuyorlar diye benimde tanıdığım ve sapık damgası yemiyen arkadaş sayım az ama siz erkekler kusura bakmayın ama mide bulandırıcısınız bu lafım tartışılır belki ben şimdiden söylim ne söylerseniz söyleyin fikrim değişmeyecek kimseyede cevap vermeyeceğim
Kullanıcı avatarı

#170426  gönderen CHeMiCaL
 15.11.2006 - 17:29:02
ulan biz mide bulandırıosak siz kusturuosnz...

dedikoducu varlıklar ya.... :lol: :lol: :lol: :lol:

cvp ver

#170428  gönderen backardi
 15.11.2006 - 17:31:51
cvplar verılmesı ve tartışılması ııcn yzdım zaten sızın gıbı kzıların ne dusundugu onemlı. evet ıgrenclıksde bıraz barındırıoruz ama chemıcal ındedıgı gıbı bole davranmayan erkek cok cok azdır. dogamzıda kankalarla paylaşmak var nıyyese. ama en azından drustuz kızlar gıbı bazı seylerı! sılah olarak kullanmıoruz. erkkelerı o sekılde ellerınde tutabılecegıunı dusunen bır cok kızda bence etık değil. mesajı aldın dımı chemıcal parıs hılton olsa bıle bay gelıo demek kı anlatmadan durlamıor ehehhe . ama cıdden doyumsusuz sanıırm bundan kurtulmanın tek yolu var kıızn bırıne *** gıbı aşık olmak o9zaman dıs uyaranlar azalıor sanıırm pek bıldııgm bır konudegıl ama asık olup hıcbırkızla ılgılenmeyen(ama bu bıle bellı sure suruor ) arkadaşlarım olduu. chemıcal mrym hgıbı kzılar olsa keşke cvp beklıorum mrymmm yoksa ronaldınho ya sallarım bak gene. dıger kzılarıda merak edıorum yazarlarsa sevınırım neden saf ıyı ama vasat erkekdegılde yakısıklı gosterıslı ama fırlama erkekler tercıoh edılıor

#170447  gönderen gulbahar
 15.11.2006 - 17:51:24
CHeMiCaL yazdı:ulan biz mide bulandırıosak siz kusturuosnz...

dedikoducu varlıklar ya.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Chemical uyuzu kadınlar olmasa erkek denen cinsiyeti ortaya koyacak bi
alternatifinizde olmazdı.Dolayısı ile kusmamaya bak :!:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

okkkk

#170463  gönderen backardi
 15.11.2006 - 18:06:15
valla kızlar arabalr futbol olmasaydı ben bayagı bı ot hayat surerdım kabul edıorum. araba fuarına gıttım ıstanbula hem arabalar super hem mankenler ıkıısbıur arada olurmu yahuuuu. bır erkekte para ve karizma varsa zaten bu ıkııs yanından ayrılmaz genelde.
Kullanıcı avatarı

#170478  gönderen black_purple
 15.11.2006 - 18:29:04
kızlar tabiri caizse hep kötü çocuğa aşık olur ama hep ii çocukla evlenirler :lol:

bıraz

#170480  gönderen backardi
 15.11.2006 - 18:30:21
her kızda bıraz brıdget jones bırazda selvı boylum al yazmalım vardır yani...
Kullanıcı avatarı

#170482  gönderen futuristico
 15.11.2006 - 18:33:10
kötü çocukların daha çok ilgi çektigi dogru ama tanımaya başlayınca bunla da bi ömür gecer mi der kızlar :)
veeeeeee aklın ve mantıgın yolunu bulup cici uslu çocuklarda karar kılar bir ömür mutlu ve huzurlu yaşarlar :D
masal gb oldu yaw :lol:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#170488  gönderen dryesim
 15.11.2006 - 18:40:26
futuristico yazdı:kötü çocukların daha çok ilgi çektigi dogru ama tanımaya başlayınca bunla da bi ömür gecer mi der kızlar :)
veeeeeee aklın ve mantıgın yolunu bulup cici uslu çocuklarda karar kılar bir ömür mutlu ve huzurlu yaşarlar :D
Kötü çocuğu adam edeceğini düşünür belki biraz da..filmlerde olur ya..misal:a walk to remember...ama makesef sadece filmlerde olur bu :lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı

#170490  gönderen futuristico
 15.11.2006 - 18:44:20
dryesim yazdı:
futuristico yazdı:kötü çocukların daha çok ilgi çektigi dogru ama tanımaya başlayınca bunla da bi ömür gecer mi der kızlar :)
Kötü çocuğu adam edeceğini düşünür belki biraz da..filmlerde olur ya..misal:a walk to remember...ama makesef sadece filmlerde olur bu :lol: :lol: :lol:
kesinlikle ütopik bi düşünce bence de anca filmlerde olur,adam olacak çocuk zaten kötü çocuk olarak çıkmaz ki karşına :lol:
ya da adam etmeyi başardıgında kızın ömründen ömür gitmiş olur..ne anladım ben o işten :D
Kullanıcı avatarı

#170491  gönderen beli
 15.11.2006 - 18:55:20
Doğru.. kötü erkek olarak çıkmazlar karşına... hele ilişkinin ilk zamanlarında kedi gibidirler, miyavf :P eğer karşılıklı ciddi düşünülüyorsa evlenilir ya da uzun bir ilişki olur...
ama tabi gerçekten kötü erkekse (bahsettiğimiz bağlamda) onların da karşısına anlaşabileceği ölçüde kötü kızlar çıkar herhalde... tencere kapak misali..
biz nasıl çıkılacak erkek-evlenilecek erkek ayrımı yapıyorsak erkekler de aynı ayrımı yapıyorlar...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8