Perşembe , Kasım 14 2019
Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
WrongImpression yazdı:
02.12.2018 - 09:31:38
bergüzar yazdı:
02.12.2018 - 08:24:30
Acilde aynı nöbet ekibine düşünce aklımın beş karış havada olarak parmağıma enjektörü batırmamla kanayan parmağımı öpüp bugün sana enjeksiyon da kan alma da yok hepsini ben yapacağım ama bir şartım var bugün bana hep böyle güzel bakacaksın demesini .. 4 sene geçti ve o günden sonra kimseye öyle bakamadım keşke birgün dönsen çok özledim
Kusura bakmada hayatimda boyle ezik bisey gormedim. O da hekim sende hekimsin. Gelsin kiyamam parmişlerine diye hastalarina tuşe atsin bari. Acildesin bi de.. işyerinde aşk meşk olayina bu yuzden karsiyim. Takim arkadasindan sevgili olmaz.
Edit : hizimi alamadim yine yazcam.
Sonra hop bi tartisma , 5 karis suratlar , yok bana onla nobet yazma , yok bizim novetler cakismasin.
Profesyonel olun birazcik.
Gecen buna benzer bi olay yasadim ondan gerginim.mesaj sahibiyle kisisel hicbir problemim yok.
Ama kiyamam ki diye kiz arkadasina hasta baktirmayan adam var. Biz hastalarin bazilarina nörodol+ akinetonla zor yaklasiyoruz. Herkes isini duzgun yapsin.
:D Hocam harikasınız :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
drOxurucus yazdı:
10.12.2018 - 22:36:26
7 yıl önceki şefkatli heyecanlı halimi. şimdi robot gibiyim hislerim küntleşti. bunun için fakülteyi mi suçlamalıyım yoksa bir hastalık gibi görüp uzman desteği mi almalıyım bilmiyorum.
Hiç kimse 7 yıl önceki kadar şefkatli değil duyguları cok eksik eskisinden. hayatın acımasızlığı malesef...
Kullanıcı avatarı
drOxurucus yazdı:
7 yıl önceki şefkatli heyecanlı halimi. şimdi robot gibiyim hislerim küntleşti. bunun için fakülteyi mi suçlamalıyım yoksa bir hastalık gibi görüp uzman desteği mi almalıyım bilmiyorum.
Bugünümüz bile dünden farklı aslında. Biz bunu pek anlamasak da her geçen gün değiştirir insanı. Yaşadığı olaylar tanıdığı insanlar vs vs 7 yıl çok uzun bir süre hocam.
Kendime dönüp bakıyorum da fakülteye başlarken neymiş hayalim şimdi ne hayal ediyorum arada uçurum var resmen. Bundan 1 yıl öncesinde ne bekliyordum hayattan şimdi ne bekliyorum. 2 aydır aktif çalışıyorum 2 ay önceki ben ile şu anki ben arasında bile dağlar kadar fark var insanlara olan tepkim tavrım bile değişmiş zamanla.

Çok da takılmamak gerek sanırım hayat bu değişimden ibaret🤗
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
steteskobumsekil yazdı:
10.12.2018 - 22:59:54
drOxurucus yazdı:
Bugünümüz bile dünden farklı aslında. Biz bunu pek anlamasak da her geçen gün değiştirir insanı. Yaşadığı olaylar tanıdığı insanlar vs vs 7 yıl çok uzun bir süre hocam.
Kendime dönüp bakıyorum da fakülteye başlarken neymiş hayalim şimdi ne hayal ediyorum arada uçurum var resmen. Bundan 1 yıl öncesinde ne bekliyordum hayattan şimdi ne bekliyorum. 2 aydır aktif çalışıyorum 2 ay önceki ben ile şu anki ben arasında bile dağlar kadar fark var insanlara olan tepkim tavrım bile değişmiş zamanla.

Çok da takılmamak gerek sanırım hayat bu değişimden ibaret🤗
haklısınız hocam ben de 2 aydır çalışan bi insan olarak sorgulamamın vakti diye düşündüm. hayalimdeki doktor nasıldı ben nasılım karşılaştırması yapıyorum ve çoook uzaktaymışım. üzülemiyorum sevinemiyorum hep olması gerekeni yapıyorum ezberlediğim şeyleri. hayalimdeki doktor tonton biriydi kırmızı yanaklı pamuk elli güleryüzlü bense yolun başında yorulmuş haldeyim.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12