Pazartesi , Kasım 18 2019
Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Drhomm ıle yasadıklarımızı. Gecen sene ne planlar yapıyordum bı bılsenız. Bu yaz ankaraya sadece onu zıyaret etmek ıcın gıdecektım.

Sımdı ıse candelabra'nın avatarına hastayım. Ve bana dedıgıne gore yası da kucukmus. Ne yapsam bılemedım. Bı yanda homm bı yanda cande
Kullanıcı avatarı
SuzkaLemiGeldi yazdı:Drhomm ıle yasadıklarımızı. Gecen sene ne planlar yapıyordum bı bılsenız. Bu yaz ankaraya sadece onu zıyaret etmek ıcın gıdecektım.

Sımdı ıse candelabra'nın avatarına hastayım. Ve bana dedıgıne gore yası da kucukmus. Ne yapsam bılemedım. Bı yanda homm bı yanda cande
Kafana göre kız mı seçiyorsun oğlum forumdan ?
Kullanıcı avatarı
SuzkaLemiGeldi yazdı:Drhomm ıle yasadıklarımızı. Gecen sene ne planlar yapıyordum bı bılsenız. Bu yaz ankaraya sadece onu zıyaret etmek ıcın gıdecektım.

Ailene sabır diliyorum... Yazdığın yorumlara bakılırsa egonu tatmin ediyorsun sanırım..
Kullanıcı avatarı
Herşey sıradanlaştı . Belki herşey sıkıcı degildir , sıkıcılığımla kendimi boğuyor da olabilirim . Ailemi , eşimi özledim . Sadece onlarla birlikteyken mutluyum . Yine de kader nasil ve nicin tek basima birakiyor beni , anlamadim .
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
katatoniactwins yazdı:

Kafana göre kız mı seçiyorsun oğlum forumdan ?

sorun şu ki kararsızlıktan seçemiyorum.

Kıssmekıssyou hocam valla dısarda boyle degılımdır ya :D hatta cok sevıldıgımı dusunurum, valla bak.
ama forumun kucuk sımarık cocugu olmak hosuma gıdıyor :D
Kullanıcı avatarı

İKİLEMde kalmak zor şey tabi.. sonuna smiley koymaya hiç mecalim yok bu akşam ama sen smileylı düşün..

#2502438  gönderen GATF-OTHER
 12.07.2013 - 00:11:36
küçükken oklun ordaki parkta bilya oynardık.hey gidi be!!
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2502447  gönderen majo-78
 12.07.2013 - 00:13:50
GATF-OTHER yazdı:küçükken oklun ordaki parkta bilya oynardık.hey gidi be!!
bilya mı bilye mi ?
Kullanıcı avatarı

Re:

#2502542  gönderen nurullahs
 12.07.2013 - 00:45:38
kiraz mevsimini...
Kullanıcı avatarı

Re:

#2502551  gönderen ozby
 12.07.2013 - 00:49:41
çocukluğumu özlüyorum..
  • 1