Salı , Kasım 19 2019
Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

• 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

Re:

#2535499  gönderen RamsesII
 30.07.2013 - 03:01:17
dea- yazdı:
dr_awd yazdı:başlığı gördüm kötü bi anım canlandı gözümde

bundan seneler önce avril lavigne nin ergenler arasında piyasa yaptığı zamanlarda yolda yürüyorum. 15-20 metre önümde bir hatun tarzını aynen avril yapmış saçıyla, giydikleriyle mor kareli dar pantolonuyla, hatunu arkadan görüyorum. çok ilgimi çektiğinden değil ama aynı yolu paylaşmak zorunda kaldığımdan dikkatimi çekti. baya yürüdükten sonra ışıklara geldik, aradaki mesafe kapandı, hatun yüzünü bir döndü. Allah belanı versin teyze, yaşam enerjimi sıfırladın, hayatta gördüğüm en büyük paradokssun . hatun bildiğin 60 ına merdiven dayamış, yüzüyle ilgili yorum yapmıyorum bile

bkz:bu da böyle bir anımdır :D
Çok ayıp :m
@awd sanane koc elalemin giyiminden kusamindan, sen bakalim 60inda nasil olucan
Kullanıcı avatarı

Re:

#2535501  gönderen daydreamr
 30.07.2013 - 03:02:27
Güzel olmasına gerek yoktur. Zihni güzel olsundur. Zeki ve sevimli olsun yeterli. Güzel olmasın zaten çok ukala oluyor onlar.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2535505  gönderen dea-
 30.07.2013 - 03:07:41
daydreamr yazdı:Güzel olmasına gerek yoktur. Zihni güzel olsundur. Zeki ve sevimli olsun yeterli. Güzel olmasın zaten çok ukala oluyor onlar.
"Ne ukalalığımı gördün?" diyip kendimi bir yüceltirim ki burada ama çok havamda değilim sanırım :m

@RamsesII awd nin çok üstüne gitme, yeşil gözlü kaslı imiş, bir de geleceğin zenginlerinden olacak yüzüğü bulunca diye bi söylenti vardı :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#2535637  gönderen dr_awd
 30.07.2013 - 04:25:19
RamsesII yazdı:
dea- yazdı:
dr_awd yazdı:başlığı gördüm kötü bi anım canlandı gözümde

bundan seneler önce avril lavigne nin ergenler arasında piyasa yaptığı zamanlarda yolda yürüyorum. 15-20 metre önümde bir hatun tarzını aynen avril yapmış saçıyla, giydikleriyle mor kareli dar pantolonuyla, hatunu arkadan görüyorum. çok ilgimi çektiğinden değil ama aynı yolu paylaşmak zorunda kaldığımdan dikkatimi çekti. baya yürüdükten sonra ışıklara geldik, aradaki mesafe kapandı, hatun yüzünü bir döndü. Allah belanı versin teyze, yaşam enerjimi sıfırladın, hayatta gördüğüm en büyük paradokssun . hatun bildiğin 60 ına merdiven dayamış, yüzüyle ilgili yorum yapmıyorum bile

bkz:bu da böyle bir anımdır :D
Çok ayıp :m
dea&ramses ayıp mayıp değil ya, tamam sonuna kadar özgürlük ona lafımız yok ama görme alanımıza taciz olayına ne diyeceksiniz. kimsenin hayatı algılama standartlarımızla alay etmeye hakkı yok :D

hazır konu açılmışken belli bir baldır kalınlığının üstündeki bayanların mini etek giymesine de karşıyım, yasak getirilmeli :P
Kullanıcı avatarı

Re:

#2535641  gönderen dr_awd
 30.07.2013 - 04:27:57
dea- yazdı:
daydreamr yazdı:Güzel olmasına gerek yoktur. Zihni güzel olsundur. Zeki ve sevimli olsun yeterli. Güzel olmasın zaten çok ukala oluyor onlar.
"Ne ukalalığımı gördün?" diyip kendimi bir yüceltirim ki burada ama çok havamda değilim sanırım :m

@RamsesII awd nin çok üstüne gitme, yeşil gözlü kaslı imiş, bir de geleceğin zenginlerinden olacak yüzüğü bulunca diye bi söylenti vardı :D
dea benden yana baya bi ümitlisin harbiden :D ,bir asır geçti o konun üstünden hala unutmamışsın ama sana dargınım, haftalar sonra foruma takılıyorum ve sen bana bir hi bile demedin :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#2535659  gönderen dea-
 30.07.2013 - 04:38:35
dr_awd yazdı:
dea- yazdı:

dea benden yana baya bi ümitlisin harbiden :D ,bir asır geçti o konun üstünden hala unutmamışsın ama sana dargınım, haftalar sonra foruma takılıyorum ve sen bana bir hi bile demedin :D
Zengin oldun mu :m

Re:

#2535666  gönderen RamsesII
 30.07.2013 - 04:46:58
dr_awd yazdı:
RamsesII yazdı:
dea- yazdı: Çok ayıp :m
dea&ramses ayıp mayıp değil ya, tamam sonuna kadar özgürlük ona lafımız yok ama görme alanımıza taciz olayına ne diyeceksiniz. kimsenin hayatı algılama standartlarımızla alay etmeye hakkı yok :D

hazır konu açılmışken belli bir baldır kalınlığının üstündeki bayanların mini etek giymesine de karşıyım, yasak getirilmeli :P
Hayati algilama standartlarinla ilgili iki cift laf ederdim ama sanalda edemiyorum, anlayis goster :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2535676  gönderen dea-
 30.07.2013 - 05:16:04
dr_awd yazdı:

Niye sürekli başkalarını izliyorsun awd. 300 yaşına gelmişsin doymadın mı daha :m
Kullanıcı avatarı

Re:

#2535820  gönderen dr_awd
 30.07.2013 - 11:36:29
dea- yazdı:
dr_awd yazdı:
dea- yazdı: "Ne ukalalığımı gördün?" diyip kendimi bir yüceltirim ki burada ama çok havamda değilim sanırım :m

bu hafta sonu elimde avucumda ne varsa kaybettim diyebilirim, ama sen sabırlı ol, bunlar hep geleceğimiz için yatırım :smt117
Kullanıcı avatarı

Re:

#2536112  gönderen panzerpan
 30.07.2013 - 14:45:32
Bence takdir edilmeli cabaları için:p
Yılmadan usanmadan bir gün doğru tekniği bulacaklardir illaki;)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2536257  gönderen dea-
 30.07.2013 - 15:55:41
dr_awd yazdı:
dea- yazdı:
dr_awd yazdı: dea benden yana baya bi ümitlisin harbiden :D ,bir asır geçti o konun üstünden hala unutmamışsın ama sana dargınım, haftalar sonra foruma takılıyorum ve sen bana bir hi bile demedin :D
bu hafta sonu elimde avucumda ne varsa kaybettim diyebilirim, ama sen sabırlı ol, bunlar hep geleceğimiz için yatırım :smt117
Gözün kör olmasın, kumara mı gitti yoksa paralarımız 8O

.p
Kullanıcı avatarı

Re:

#2536275  gönderen dr_awd
 30.07.2013 - 16:03:01
dea- yazdı:
dr_awd yazdı:
dea- yazdı: Zengin oldun mu :m

.p
kumar sayılmaz, çok sağlam bi yerden tiyo aldım bu haftaki altılıya yatırdım parayı, 1e 50 veriyor. şimdiden hazırlan pazar gününden itibaren zenginiz. paraya para demicez bugünden itibaren, ne diyeceğimizi de sana bırakıyorum çorbada bir tuzun olsun bari :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2536279  gönderen dea-
 30.07.2013 - 16:05:45
dr_awd yazdı:
dea- yazdı:
dr_awd yazdı: bu hafta sonu elimde avucumda ne varsa kaybettim diyebilirim, ama sen sabırlı ol, bunlar hep geleceğimiz için yatırım :smt117

.p
kumar sayılmaz, çok sağlam bi yerden tiyo aldım bu haftaki altılıya yatırdım parayı, 1e 50 veriyor. şimdiden hazırlan pazar gününden itibaren zenginiz. paraya para demicez bugünden itibaren, ne diyeceğimizi de sana bırakıyorum çorbada bir tuzun olsun bari :D
Ay öyle bi anda söyleyince çok heyecanlandım. Çıpı diyelim mi? Şimdi uydurdum :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#2536283  gönderen dr_awd
 30.07.2013 - 16:07:21
dea- yazdı:
dr_awd yazdı:
dea- yazdı: Gözün kör olmasın, kumara mı gitti yoksa paralarımız 8O

.p
Ay öyle bi anda söyleyince çok heyecanlandım. Çıpı diyelim mi? Şimdi uydurdum :D
daha cool bişeyler bekelerdim senden smileyine uymadı bi kere :m
Kullanıcı avatarı

Re:

#2536288  gönderen dea-
 30.07.2013 - 16:10:11
dr_awd yazdı:
dea- yazdı:
dr_awd yazdı: kumar sayılmaz, çok sağlam bi yerden tiyo aldım bu haftaki altılıya yatırdım parayı, 1e 50 veriyor. şimdiden hazırlan pazar gününden itibaren zenginiz. paraya para demicez bugünden itibaren, ne diyeceğimizi de sana bırakıyorum çorbada bir tuzun olsun bari :D
daha cool bişeyler bekelerdim senden smileyine uymadı bi kere :m
İyi tamam chıpı diyelim madem :m
Bi daha benim coolluğuma laf etme, çok üzülüyorum :L
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15