Cumartesi , Kasım 16 2019
Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15

Re:

#2535157  gönderen mu21
 30.07.2013 - 00:17:49
Afedersin ama bu kadın uzatsa ne olur uzatmasa ne :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#2535159  gönderen minimalisto
 30.07.2013 - 00:18:07
güzel deyince ben;

karakterli+güzel-----> güzel kız
karaktersiz+güzel---> simetrik kız
karaktersiz+güzel değil---> çirkin

diye son sekil belirir kafamda
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2535281  gönderen frotman
 30.07.2013 - 00:57:28
içgörüsü de yoksa vay haline...

Re:

#2535313  gönderen liveyourlife
 30.07.2013 - 01:07:48
Ben denedim guzel olamiyorum napim
Ustume gelmeyin :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2535339  gönderen kutsaclirapunzel
 30.07.2013 - 01:16:31
Güzelliğinin farkında olmayan kızdır. Hepimiz güzeliz cidden bak.
Kullanıcı avatarı

Re:

#2535344  gönderen dea-
 30.07.2013 - 01:19:27
Güzelliğin çok göreceli olmaması gerçeği boğuyor beni resmen. Nihayetinde hiç birimiz bi Nicole değiliz :m

Re:

#2535350  gönderen liveyourlife
 30.07.2013 - 01:22:22
Eger herkes guzel olsaydi guzelin zit anlamlisi cirkin kelimesi ortaya hic cikmazdi .
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#2535352  gönderen ruzgargibigecti_
 30.07.2013 - 01:23:17
dea- yazdı:Güzelliğin çok göreceli olmaması gerçeği boğuyor beni resmen. Nihayetinde hiç birimiz bi Nicole değiliz :m
güzellik göreceli değildir
yaramaz çocuk akıllı falan değildir
herşeyin bi çaresi yoktur
her insanın içinde bi iyilik yoktur
iyiler de hep kazanmaz hatta genelde kaybederler :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#2535364  gönderen dea-
 30.07.2013 - 01:31:37
ruzgargibigecti_ yazdı:
dea- yazdı:Güzelliğin çok göreceli olmaması gerçeği boğuyor beni resmen. Nihayetinde hiç birimiz bi Nicole değiliz :m
Güzelliğin kısmen göreceli olduğunu düşünüyorum.
Yaramaz çocuk hakkında yorumsuzum. Ama şu an sana güvenesim geldi.
Herşeyin çaresi yoktur cümlene katılıyorum.
İyilik ve kötülüğün mutlak kavramlar olmadığını düşündüğümden mütevellit, bu cümlene katılıp katılmamakta çok kararsız kalıp, katılmamaya karar verdim :D
İyilerin kazandığı olayına gelince, orada ki iyinin iyi kalpli anlamında değil de daha iyi başarabilen anlamında kullanıldığını düşünüyorum. Mesela tenis turnuvası olunca daha iyi kalpli olan kazansın anlamında dememişlerdir de iyi tenis oynayan kazansın anlamında demişlerdir diye düşünüyorum :D

Re:

#2535370  gönderen ruzgargibigecti_
 30.07.2013 - 01:35:47
dea- yazdı:
ruzgargibigecti_ yazdı:
İyilik ve kötülüğün mutlak kavramlar olmadığını düşündüğümden mütevellit, bu cümlene katılıp katılmamakta çok kararsız kalıp, katılmamaya karar verdim :D
İyilerin kazandığı olayına gelince, orada ki iyinin iyi kalpli anlamında değil de daha iyi başarabilen anlamında kullanıldığını düşünüyorum. Mesela tenis turnuvası olunca daha iyi kalpli olan kazansın anlamında dememişlerdir de iyi tenis oynayan kazansın anlamında demişlerdir diye düşünüyorum :D
iyiler hep kazanırdaki iyi iyi kalpli olan iyi bence.
iyi olan kazansındaki iyi işte o senin dediğin iyi :D iyi de ben niye o kadar çok iyi dedim :D neyse ben uyuyum iyi geceler dea
Kullanıcı avatarı

Re:

#2535374  gönderen kutsaclirapunzel
 30.07.2013 - 01:39:01
liveyourlife yazdı:Eger herkes guzel olsaydi guzelin zit anlamlisi cirkin kelimesi ortaya hic cikmazdi .
herkes güzel değil, bazıları çirkin olduğunu düşünüyor. Oysa ne zaman gülen bir kadın görsem, on kat güzelleşir gözümde. İşteo zaman onda başka güzellikleri de görürüm. Güzellik kusursuz olmak değildir, kusurları birbirini tamamlamasıdır.
gozel görmek önemli olan, ben güzelim çünkü kimde kusursuz değildir. Kusurlarım bende güzeller. Nichole dediğiniz kadın makyajsız da öyle güzel mi? Güzel gülüyor demektir, tebessümü hoş kadın güzeldir. Kemerli burnunuz,lekeli yüzünüz, öne gelmiş damagınz olsa dahi...
Kullanıcı avatarı

Re:

#2535379  gönderen kutsaclirapunzel
 30.07.2013 - 01:41:35
Hala çirkinseniz o halde özgüvensizlikten silik gözükmek istiyorsunuz. Başka açıklaması olamaz
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2535389  gönderen dea-
 30.07.2013 - 01:46:26
ruzgargibigecti_ yazdı:
dea- yazdı:
ruzgargibigecti_ yazdı: güzellik göreceli değildir
iyiler hep kazanırdaki iyi iyi kalpli olan iyi bence.
iyi olan kazansındaki iyi işte o senin dediğin iyi :D iyi de ben niye o kadar çok iyi dedim :D neyse ben uyuyum iyi geceler dea
İyi iyi geceler, çok iyi geceler, en iyi geceler.
Bu kadar iyiye az iyili bi yanıt versem olmazdı.
Mükemmel iyi geceler .p
Kullanıcı avatarı

Re:

#2535428  gönderen dr_awd
 30.07.2013 - 02:11:44
başlığı gördüm kötü bi anım canlandı gözümde

bundan seneler önce avril lavigne nin ergenler arasında piyasa yaptığı zamanlarda yolda yürüyorum. 15-20 metre önümde bir hatun tarzını aynen avril yapmış saçıyla, giydikleriyle mor kareli dar pantolonuyla, hatunu arkadan görüyorum. çok ilgimi çektiğinden değil ama aynı yolu paylaşmak zorunda kaldığımdan dikkatimi çekti. baya yürüdükten sonra ışıklara geldik, aradaki mesafe kapandı, hatun yüzünü bir döndü. Allah belanı versin teyze, yaşam enerjimi sıfırladın, hayatta gördüğüm en büyük paradokssun . hatun bildiğin 60 ına merdiven dayamış, yüzüyle ilgili yorum yapmıyorum bile

bkz:bu da böyle bir anımdır :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#2535494  gönderen dea-
 30.07.2013 - 02:59:31
dr_awd yazdı:başlığı gördüm kötü bi anım canlandı gözümde

bundan seneler önce avril lavigne nin ergenler arasında piyasa yaptığı zamanlarda yolda yürüyorum. 15-20 metre önümde bir hatun tarzını aynen avril yapmış saçıyla, giydikleriyle mor kareli dar pantolonuyla, hatunu arkadan görüyorum. çok ilgimi çektiğinden değil ama aynı yolu paylaşmak zorunda kaldığımdan dikkatimi çekti. baya yürüdükten sonra ışıklara geldik, aradaki mesafe kapandı, hatun yüzünü bir döndü. Allah belanı versin teyze, yaşam enerjimi sıfırladın, hayatta gördüğüm en büyük paradokssun . hatun bildiğin 60 ına merdiven dayamış, yüzüyle ilgili yorum yapmıyorum bile

bkz:bu da böyle bir anımdır :D
Çok ayıp :m
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15