Perşembe , Kasım 14 2019
Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854416  gönderen John2
 15.04.2017 - 21:36:58
Jeanne yazdı:
John2 yazdı:
Jeanne yazdı: cümlenin sonuna : d koyunca ne manada söylediği anlaşılmıyormuş gibi çeviriyor bi de asdfgjklş
kaşar peyniri seviyorum dediyse ben de salatalıkla iyi gittiğini söyledim kötü bişey demedim :D
sana kötü bişey dedin diyen yok zaten de nedir bu ön plana atma istediğin kendini .d başkasına bişey yazıyorum üzerine alınıp cevap veriyon. şaka yapıyoruz karşılıklı gereksiz ciddiye alan varsa benim pek umrumda değil beğenmeyen okumasın .d
sana bir sır veriyim mi
burda istenmiyorsun
:D
sana bi sır da ben vereyim :D
kimin umrunda ?
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854420  gönderen Wunderbar
 15.04.2017 - 21:40:29
John2 yazdı:
Wunderbar yazdı:
John2 yazdı:
şaka mısın? kaşarı seviyorum dedim ne var bunda.
senle polemiğe girmek istemiyorum da ne niyetle söylediğin çok bariz, eğer gerçekten o niyetle söylemediysen ve ona rağmen ben öyle anladıysam hoş bi profil çizmiyosun demektir. neyse takıl zaten 4. hesabın falandır, sinirimi bozmak istemiyorum akşam akşam.
istediğim niyetle söyleyebilirim bro. şaka yaptım ama istersem ciddi de olurum orda gerilmene gerek yok. ha geriliyosan okuma ona yapabilecek bişeyim yok.
hakaret etmek senin için şaka mı oluyo, ayıp denen bişey var. birazcık empati yaparsan yaptığının ne kadar ayıp olduğunu farkedersin. umarım. neyse cidden polemiğe girmek istemiyorum ya alıntı alıntı sonsuza kadar sürer bu tartışma.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854421  gönderen Jeanne
 15.04.2017 - 21:41:34
John2 yazdı:
Jeanne yazdı:
John2 yazdı: sana kötü bişey dedin diyen yok zaten de nedir bu ön plana atma istediğin kendini .d başkasına bişey yazıyorum üzerine alınıp cevap veriyon. şaka yapıyoruz karşılıklı gereksiz ciddiye alan varsa benim pek umrumda değil beğenmeyen okumasın .d
sana bir sır veriyim mi
burda istenmiyorsun
kimin umrunda ?
Dün haddini bildireceğin biri vardı sahi noldu john2 sen mi haddini bildin :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854422  gönderen John2
 15.04.2017 - 21:41:56
Wunderbar yazdı:
John2 yazdı:
Wunderbar yazdı: senle polemiğe girmek istemiyorum da ne niyetle söylediğin çok bariz, eğer gerçekten o niyetle söylemediysen ve ona rağmen ben öyle anladıysam hoş bi profil çizmiyosun demektir. neyse takıl zaten 4. hesabın falandır, sinirimi bozmak istemiyorum akşam akşam.
istediğim niyetle söyleyebilirim bro. şaka yaptım ama istersem ciddi de olurum orda gerilmene gerek yok. ha geriliyosan okuma ona yapabilecek bişeyim yok.
hakaret etmek senin için şaka mı oluyo, ayıp denen bişey var. birazcık empati yaparsan yaptığının ne kadar ayıp olduğunu farkedersin. umarım. neyse cidden polemiğe girmek istemiyorum ya alıntı alıntı sonsuza kadar sürer bu tartışma.

kafam karıştı bak :D allah allah kime hakaret ettim ben ?
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854425  gönderen John2
 15.04.2017 - 21:43:39
Jeanne yazdı:
John2 yazdı:
Jeanne yazdı: sana bir sır veriyim mi
burda istenmiyorsun
kimin umrunda ?
beni bu kadar sıkı takip etme ya bak havalandım şuan cool muyum
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854427  gönderen Jeanne
 15.04.2017 - 21:45:41
John2 yazdı:
Jeanne yazdı:
John2 yazdı: sana bi sır da ben vereyim :D
kimin umrunda ?
evet evet çok havalıydın asdfjklş
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854433  gönderen John2
 15.04.2017 - 21:48:26
Jeanne yazdı:
John2 yazdı:
Jeanne yazdı: sana bi sır da ben vereyim :D
kimin umrunda ?
evet evet çok havalıydın asdfjklş[/quote]

her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız. bugünlük bu kadar sevgili izleyenler. takipte kalın. yarın sorcam dün neler yazdığımı söylersin .d
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854434  gönderen Wunderbar
 15.04.2017 - 21:48:27
John2 yazdı:
Wunderbar yazdı:
John2 yazdı: istediğim niyetle söyleyebilirim bro. şaka yaptım ama istersem ciddi de olurum orda gerilmene gerek yok. ha geriliyosan okuma ona yapabilecek bişeyim yok.

ya çocuk harbiden ağır konuşacağım bak ama senin gibi birisi yüzünden banlanmak istemiyorum :D o senin dediklerini bir gün kendi kız kardeşin ya da annene dedikleri zaman anlarsın olayın vahametini. ya da sokağa çık bu dediğini birinin yüzüne söyle söyleyebiliyorsan, bakalım noluyo :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854437  gönderen John2
 15.04.2017 - 21:51:29
Wunderbar yazdı:
John2 yazdı:
Wunderbar yazdı: hakaret etmek senin için şaka mı oluyo, ayıp denen bişey var. birazcık empati yaparsan yaptığının ne kadar ayıp olduğunu farkedersin. umarım. neyse cidden polemiğe girmek istemiyorum ya alıntı alıntı sonsuza kadar sürer bu tartışma.

ya çocuk harbiden ağır konuşacağım bak ama senin gibi birisi yüzünden banlanmak istemiyorum :D o senin dediklerini bir gün kendi kız kardeşin ya da annene dedikleri zaman anlarsın olayın vahametini. ya da sokağa çık bu dediğini birinin yüzüne söyle söyleyebiliyorsan, bakalım noluyo :D

senin kafan karışmış düzelteyim ufak. ben birisine isim vererek kaşar dersem evet bu ağır hakaret olur. en sevdiğim peynir kaşar dedim. yani burada kimseye hakaret yok hukuksal olarak. neyin peşindesin bilmiyorum. yani buraya isim vermeden '' embesil '' yazarsam bu tam olarak kime hakaret oluyor. var mı böyle mantık. fazla takılmayın sitede oksijen alın az.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854441  gönderen Wunderbar
 15.04.2017 - 21:53:57
John2 yazdı:
Wunderbar yazdı:
John2 yazdı:

senin kafan karışmış düzelteyim ufak. ben birisine isim vererek kaşar dersem evet bu ağır hakaret olur. en sevdiğim peynir kaşar dedim. yani burada kimseye hakaret yok hukuksal olarak. neyin peşindesin bilmiyorum. yani buraya isim vermeden '' embesil '' yazarsam bu tam olarak kime hakaret oluyor. var mı böyle mantık. fazla takılmayın sitede oksijen alın az.
eğer sen isim vererek kaşar diyebilirsen zaten şu an olduğundan da öte iğrenç biriymişsin demektir. madem o niyetle söylemedin en sevdiğin peynir kaşarı belirtirken gülme ihtiyacı neden hissettin, gülme hissiyatı mı uyandırdı sende kaşar demek .d.d ?
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854448  gönderen John2
 15.04.2017 - 21:58:21
Wunderbar yazdı:
John2 yazdı:
Wunderbar yazdı: ya çocuk harbiden ağır konuşacağım bak ama senin gibi birisi yüzünden banlanmak istemiyorum :D o senin dediklerini bir gün kendi kız kardeşin ya da annene dedikleri zaman anlarsın olayın vahametini. ya da sokağa çık bu dediğini birinin yüzüne söyle söyleyebiliyorsan, bakalım noluyo :D

eğer sen isim vererek kaşar diyebilirsen zaten şu an olduğundan da öte iğrenç biriymişsin demektir. madem o niyetle söylemedin en sevdiğin peynir kaşarı belirtirken gülme ihtiyacı neden hissettin, gülme hissiyatı mı uyandırdı sende kaşar demek .d.d ?
şuan bana hakaret ediyosun mesela bilmem farkında mısın.
şaka yaptım orada ilk defa kaşar şakası duymuş olamazsın herhalde ki klasik bir şakaydı.
bu şakada bu kadar sinirlenecek ne var anlamak mümkün değil.
neyse hakaret meselesini çözdük umuyorum :d
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854458  gönderen Wunderbar
 15.04.2017 - 22:03:50
John2 yazdı:
Wunderbar yazdı:
John2 yazdı: ya çocuk harbiden ağır konuşacağım bak ama senin gibi birisi yüzünden banlanmak istemiyorum :D o senin dediklerini bir gün kendi kız kardeşin ya da annene dedikleri zaman anlarsın olayın vahametini. ya da sokağa çık bu dediğini birinin yüzüne söyle söyleyebiliyorsan, bakalım noluyo :D

şaka yaptım orada ilk defa kaşar şakası duymuş olamazsın herhalde ki klasik bir şakaydı.
neyse hakaret meselesini çözdük umuyorum :d[/quote]

duydum da işte şaka olmuyo o. hala şaka diyo ya. belki sen eğleniyosun diye şaka geliyo olabilir de karşıdakinde aynı etkiyi yaratmıyo. senle uğraşılmaz, aslında uğraşılır da değmez. benden uzak allaha yakın ol. daha da yazma, ruhumu emdin enerjimi tükettin akşam akşam
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854469  gönderen John2
 15.04.2017 - 22:10:54
Wunderbar yazdı:
John2 yazdı:
Wunderbar yazdı: ya çocuk harbiden ağır konuşacağım bak ama senin gibi birisi yüzünden banlanmak istemiyorum :D o senin dediklerini bir gün kendi kız kardeşin ya da annene dedikleri zaman anlarsın olayın vahametini. ya da sokağa çık bu dediğini birinin yüzüne söyle söyleyebiliyorsan, bakalım noluyo :D

neyse hakaret meselesini çözdük umuyorum :d[/quote]

duydum da işte şaka olmuyo o. hala şaka diyo ya. belki sen eğleniyosun diye şaka geliyo olabilir de karşıdakinde aynı etkiyi yaratmıyo. senle uğraşılmaz, aslında uğraşılır da değmez. benden uzak allaha yakın ol. daha da yazma, ruhumu emdin enerjimi tükettin akşam akşam[/quote]

karşımdaki niye alınıyor anlamış değilim. ben atıyorum '' ** '' şakası görsem sinirlenmem. tuhaf. allaha emanet alıntıyı ilk sen yaptın bundan sonra yapmazsın.

Re:

#3854603  gönderen elemsaglam
 15.04.2017 - 22:54:13
genclik calm d f down.
danimarka peyniri tek geçerim

Re:

#3854610  gönderen prensesinuykusu
 15.04.2017 - 22:55:59
En iyisi koyun peyniri yerken koyun gibi kokmalı😂😂😂
  • 1
  • 8
  • 9