Salı , Kasım 19 2019
Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854389  gönderen Jeanne
 15.04.2017 - 21:19:21
John2 yazdı:biçok peynir türünü severim amma kaşar bir başka.d
hıyarla çok iyi gider evet
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854390  gönderen Wunderbar
 15.04.2017 - 21:20:52
neden bu kadar iğrençleşmek zorundasın merak ettim, anlatsana biraz daha nereye kadar düşüreceksin seviyeni
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854392  gönderen Jeanne
 15.04.2017 - 21:22:54
Wunderbar yazdı:
neden bu kadar iğrençleşmek zorundasın merak ettim, anlatsana biraz daha nereye kadar düşüreceksin seviyeni
boşver sağlam bir kapak aldı şu an :D
Kendime en hızlı ve en iyi ayar ödülünü veriyorum asdfjkş
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854394  gönderen John2
 15.04.2017 - 21:24:05
Wunderbar yazdı:

şaka mısın? kaşarı seviyorum dedim ne var bunda.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854396  gönderen Wunderbar
 15.04.2017 - 21:24:21
Jeanne yazdı:
Wunderbar yazdı:
başkası adına utandığınız anlar diye bi başlık vardı, oraya yazasım geldi bak arkadaşın yazdıklarını görünce :roll:
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854397  gönderen Jeanne
 15.04.2017 - 21:25:04
John2 yazdı:
Wunderbar yazdı:

ben de hıyarla iyi gider dedim bişey demedim ki
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854398  gönderen John2
 15.04.2017 - 21:25:56
Jeanne yazdı:
en kötü hıyar en iyi kaşardan daha iyidir lakin sen neden alıntı yapıyorsun beni ısrarla muhatap almıyorum dedin iyiki bi de alsan kim bilir ne yapıcan :D komik
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854400  gönderen Jeanne
 15.04.2017 - 21:27:09
Wunderbar yazdı:
Jeanne yazdı:
Wunderbar yazdı: neden bu kadar iğrençleşmek zorundasın merak ettim, anlatsana biraz daha nereye kadar düşüreceksin seviyeni
başkası adına utandığınız anlar diye bi başlık vardı, oraya yazasım geldi bak arkadaşın yazdıklarını görünce :roll:
cümlenin sonuna : d koyunca ne manada söylediği anlaşılmıyormuş gibi çeviriyor bi de asdfgjklş
kaşar peyniri seviyorum dediyse ben de salatalıkla iyi gittiğini söyledim kötü bişey demedim :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854403  gönderen John2
 15.04.2017 - 21:27:56
Wunderbar yazdı:
Jeanne yazdı:
Wunderbar yazdı: neden bu kadar iğrençleşmek zorundasın merak ettim, anlatsana biraz daha nereye kadar düşüreceksin seviyeni
shame on you bence de bırak bu önyargıyı .
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854404  gönderen Wunderbar
 15.04.2017 - 21:28:05
John2 yazdı:
Wunderbar yazdı:

senle polemiğe girmek istemiyorum da ne niyetle söylediğin çok bariz, eğer gerçekten o niyetle söylemediysen ve ona rağmen ben öyle anladıysam hoş bi profil çizmiyosun demektir. neyse takıl zaten 4. hesabın falandır, sinirimi bozmak istemiyorum akşam akşam.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854405  gönderen Jeanne
 15.04.2017 - 21:28:55
John2 yazdı:
Jeanne yazdı:
en kötü hıyar en iyi kaşardan daha iyidir lakin sen neden alıntı yapıyorsun beni ısrarla muhatap almıyorum dedin iyiki bi de alsan kim bilir ne yapıcan :D komik
Resim
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854406  gönderen Wunderbar
 15.04.2017 - 21:29:25
John2 yazdı:
Wunderbar yazdı:
Jeanne yazdı: boşver sağlam bir kapak aldı şu an :D
shame on you bence de bırak bu önyargıyı .

Resim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854411  gönderen John2
 15.04.2017 - 21:34:15
Jeanne yazdı:
Wunderbar yazdı:
Jeanne yazdı: boşver sağlam bir kapak aldı şu an :D
cümlenin sonuna : d koyunca ne manada söylediği anlaşılmıyormuş gibi çeviriyor bi de asdfgjklş
kaşar peyniri seviyorum dediyse ben de salatalıkla iyi gittiğini söyledim kötü bişey demedim :D
sana kötü bişey dedin diyen yok zaten de nedir bu ön plana atma istediğin kendini .d başkasına bişey yazıyorum üzerine alınıp cevap veriyon. şaka yapıyoruz karşılıklı gereksiz ciddiye alan varsa benim pek umrumda değil beğenmeyen okumasın .d
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854412  gönderen Jeanne
 15.04.2017 - 21:35:26
John2 yazdı:
Jeanne yazdı:
Wunderbar yazdı: başkası adına utandığınız anlar diye bi başlık vardı, oraya yazasım geldi bak arkadaşın yazdıklarını görünce :roll:
sana kötü bişey dedin diyen yok zaten de nedir bu ön plana atma istediğin kendini .d başkasına bişey yazıyorum üzerine alınıp cevap veriyon. şaka yapıyoruz karşılıklı gereksiz ciddiye alan varsa benim pek umrumda değil beğenmeyen okumasın .d
sana bir sır veriyim mi
burda istenmiyorsun
:D
Kullanıcı avatarı

Re:

#3854414  gönderen John2
 15.04.2017 - 21:36:02
Wunderbar yazdı:
John2 yazdı:

senle polemiğe girmek istemiyorum da ne niyetle söylediğin çok bariz, eğer gerçekten o niyetle söylemediysen ve ona rağmen ben öyle anladıysam hoş bi profil çizmiyosun demektir. neyse takıl zaten 4. hesabın falandır, sinirimi bozmak istemiyorum akşam akşam.
istediğim niyetle söyleyebilirim bro. şaka yaptım ama istersem ciddi de olurum orda gerilmene gerek yok. ha geriliyosan okuma ona yapabilecek bişeyim yok.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12