Cuma , Kasım 15 2019
Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

Kullanıcı avatarı

#2224991  gönderen kamala
 02.03.2013 - 11:41:49
dr_mirkan yazdı:
kamala yazdı:
Vefa77 yazdı:sulu yemeklere ekmek banmak hakkında ne düşünüyorsunuz?
sizce kaba mı - doğal mı?
ben susuz yemeklere de banıyorum :roll:
utanmasam makarnaya bile ekmek banarım ya ne var ki bunda :lol:
ben makarna çok sevmem zaten ama kuru yemekleri köfte kızartma kavurma vs... ekmeğin arasına koymadan zevk alarak yiyemiyorum :D
Kullanıcı avatarı

#2224993  gönderen dr_mirkan
 02.03.2013 - 11:43:54
kamala yazdı:
dr_mirkan yazdı:
kamala yazdı:ben susuz yemeklere de banıyorum :roll:
utanmasam makarnaya bile ekmek banarım ya ne var ki bunda :lol:
ben makarna çok sevmem zaten ama kuru yemekleri köfte kızartma kavurma vs... ekmeğin arasına koymadan zevk alarak yiyemiyorum :D
zaten ekmek arası yapmadan,hatta ekmek yemeden doydum diyenlere hep gıpta etmişimdir
denedim bikaç kez belki tutar dedim ama tutmadı :lol:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2225000  gönderen kamala
 02.03.2013 - 11:47:50
dr_mirkan yazdı:
kamala yazdı:
dr_mirkan yazdı: utanmasam makarnaya bile ekmek banarım ya ne var ki bunda :lol:
zaten ekmek arası yapmadan,hatta ekmek yemeden doydum diyenlere hep gıpta etmişimdir
arkadaş hadi öbür öğünleri anlarım da kahvaltıda bile ekmek yemeyen insanlar var yaw sadece zeytin peynir nasıl yenir anlamıyorum :D
Kullanıcı avatarı

#2225002  gönderen dr_mirkan
 02.03.2013 - 11:49:55
kamala yazdı:
dr_mirkan yazdı:
kamala yazdı:ben makarna çok sevmem zaten ama kuru yemekleri köfte kızartma kavurma vs... ekmeğin arasına koymadan zevk alarak yiyemiyorum :D
arkadaş hadi öbür öğünleri anlarım da kahvaltıda bile ekmek yemeyen insanlar var yaw sadece zeytin peynir nasıl yenir anlamıyorum :D
ekmeğin yenmediği kahvaltı masasından ben kalkarım agaa :lol:

ah ulenn öğreciyken özenle hazırladıgım kahvaltılar geldi aklıma sofrada en cok tabi ki ekmek olurdu :lol:
Kullanıcı avatarı
Vefa77 yazdı:merhaba,

sizce poğaça, simit, açma elle mi yoksa çatal bıçakla mı yenir?
bu ara bazı bayanların çatal bıçak kullandığını görüyorum ve bana aşırı derecede sahte geliyor.
saçmalıktan başka birşey değil.

#2225425  gönderen dr_mercan
 02.03.2013 - 17:58:42
dr_mirkan yazdı:
kamala yazdı:
dr_mirkan yazdı: zaten ekmek arası yapmadan,hatta ekmek yemeden doydum diyenlere hep gıpta etmişimdir
ekmeğin yenmediği kahvaltı masasından ben kalkarım agaa :lol:

ah ulenn öğreciyken özenle hazırladıgım kahvaltılar geldi aklıma sofrada en cok tabi ki ekmek olurdu :lol:

birazdan gidip annemin yaptığı sulu yemeğe ekmek banayım ben de :D

acaba bi değişiklik yapıp salatayı ben mi yapsam yada neyse boşver salata diye başının etini yiyim yapar nasılsa :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2225430  gönderen glory86
 02.03.2013 - 18:03:12
kamala yazdı:
dr_mirkan yazdı:
kamala yazdı:ben makarna çok sevmem zaten ama kuru yemekleri köfte kızartma kavurma vs... ekmeğin arasına koymadan zevk alarak yiyemiyorum :D
dukan ya da karatay diyeti... imkansızı başarmak bu olsa gerek..
yumurta, avuç içi kadar peynir.. ama ekmeksiz.. nasıl yenir :roll:
Kullanıcı avatarı

Re:

#2225442  gönderen codelton
 02.03.2013 - 18:17:38
ister çatal bıçakla yerler ister peçeteyle tutup.. çok mu eleştirel insanlar olduk nedir :|
dandunsingastayla yazdı:
Vefa77 yazdı:merhaba,

sizce poğaça, simit, açma elle mi yoksa çatal bıçakla mı yenir?
bu ara bazı bayanların çatal bıçak kullandığını görüyorum ve bana aşırı derecede sahte geliyor.
bunu sorun edecek kadar sorunsuz bi hayatın olduğu için seni kıskanıyorum.
keşke zannettiğiniz gibi sorunsuz bir hayatım olsa, bu forumda hep ciddi ağır şeylerden bahsedilmiyor.
ben de belki size göre saçma, basit bir şeye takılmış olabilirim ama hepimizin hayatında zor şeyler var ve bazıları en azından şu dönemde çözümsüz.
beynimiz de belki o acılara takılıp kalmaktansa böyle şeylerle uğraşıp acımızın biraz hafiflemesine yardım ediyor.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009