Perşembe , Kasım 14 2019
Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

• 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
Kullanıcı avatarı

Re: Rüya Günlüğü

#4210686  gönderen dr_itachi
 08.01.2019 - 14:12:50
Busra96 yazdı:
08.01.2019 - 12:51:33
dr_itachi yazdı:
08.01.2019 - 12:46:03
Busra96 yazdı:
08.01.2019 - 12:12:26
Rüyalarım genelde aşırı tuhaf olur ama bu geceki aşırının da aşırısı bi tuhaflıktı hehe :D

Hemen anlatayım. Şimdi bu ninja kaplumbağalar var ya, heh işte onlar bizim evimize gelmişler. Ama bunlar rüyamda kötü karakter öyle gerçekteki gibi minnoş değiller. Velhasılı kelam biri bana diyor ki:
"Bu ninjalar mantı çok sever. Eğer onlara mantı açarsan sana zarar vermezler. Ama kıymadan kısmayacaksın."

8O :D

Sonra ben mantı açmaya başlıyorum günlük. Sonra bu ninjalarla yer sofrasına oturup birlikte mantı yiyoruz.

Evet ölmedim. Ve evet mantıyı beğendiler :D
Kıymadan kısmamışsan demek ki :lol:

Eğlenceli bir rüya olmuş :D
Hehe hocam siz bir de onu bana sorun, 4 tane aç ninjaya mantı yetiştirmek ne kadar stresli siz biliyor musunuz?! :D

Sizden de rüya paylaşımı bekliyoruz, komikli tuhaflık potansiyeliniz çok yüksek :P
Bilinçaltımın enstantenelerinden kopup gelen bir iki tane anlatayım o zaman :P

Bir defasında elimde bir asa, önümde de bir gazete vardı. Asayı gazeteye tuttum ve "wingardium leviosa" dedim. Gazete havalanmadı. "Allah Allah :roll: " dedim. Sonra bir daha "wingardium leviosa" dedim, gene tık yok. Gazete olduğu yerde duruyordu. "Bu asa mı bozuk acaba? :roll: " diye düşündüm. İyisi mi başka bir büyü deneyeyim dedim ve asayı gazeteye doğrulttum, fırlatma büyüsü olan "rictusempra" dedim. Gazete birden fırladı. Holley asa bozuk değilmiş dedim. Tam o esnada etrafımı ruh emiciler sardı. Havada geziyorlardı. Asayı havaya onlara doğru kaldırarak "expecto patronuuuuum" dedim :D Ruh emiciler dağılıverdiler :D

Bir defasında da rüyamda kamehameha dalgası yapmışlığım var :lol:
not: kamehameha dalgası için bknz: dragon ball, songoku

Bir başka rüyamda ise Voldemort ile dövüşüyordum. İşte birbirimizi kovalıyorduk filan (muhtemelen kovalayan taraf Voldemort'tur : D ) Böyle minarenin içerisinde dönerli merdiven olur ya hani işte öyle bir şeyin içerisindeydik. O merdivenin yukarısındaydı. Birden ilgili el mühürlerini yaptım (aslında bir miktar kan da akıtmam gerekiyordu ama kan akıttığımı hatırlamıyorum :roll: ) Sonra elimi yere koyarak "kuchioyose no jutsu" dedim. Birden bir kaplan çıktı ve Voldemort'u kovaladı :D (bi 5 sene önce görmüştüm bunları :) )
Kullanıcı avatarı

#4210688  gönderen Daktilo
 08.01.2019 - 14:24:15
Busra96 yazdı:
08.01.2019 - 12:52:56
Daktilo yazdı:
08.01.2019 - 12:50:20
Busra96 yazdı:
08.01.2019 - 12:12:26
Rüyalarım genelde aşırı tuhaf olur ama bu geceki aşırının da aşırısı bi tuhaflıktı hehe :D

Hemen anlatayım. Şimdi bu ninja kaplumbağalar var ya, heh işte onlar bizim evimize gelmişler. Ama bunlar rüyamda kötü karakter öyle gerçekteki gibi minnoş değiller. Velhasılı kelam biri bana diyor ki:
"Bu ninjalar mantı çok sever. Eğer onlara mantı açarsan sana zarar vermezler. Ama kıymadan kısmayacaksın."

8O :D

Sonra ben mantı açmaya başlıyorum günlük. Sonra bu ninjalarla yer sofrasına oturup birlikte mantı yiyoruz.

Evet ölmedim. Ve evet mantıyı beğendiler :D
Bende bozuk para buldum rüyamda
Bozuk para mı? Hayrolsun inşallah anlamına baktın mı :roll:
Bozuk para bulmak iyi
Ama para kötü
Bozuk para çalmak da kötü
Eski bozuk para iyi
Mal mal isler
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4210689  gönderen Busra96
 08.01.2019 - 14:31:19
dr_itachi yazdı:
Busra96 yazdı:
dr_itachi yazdı:
08.01.2019 - 12:46:03

Kıymadan kısmamışsan demek ki :lol:

Eğlenceli bir rüya olmuş :D
Hehe hocam siz bir de onu bana sorun, 4 tane aç ninjaya mantı yetiştirmek ne kadar stresli siz biliyor musunuz?! :D

Sizden de rüya paylaşımı bekliyoruz, komikli tuhaflık potansiyeliniz çok yüksek :P

Bir defasında elimde bir asa, önümde de bir gazete vardı. Asayı gazeteye tuttum ve "wingardium leviosa" dedim. Gazete havalanmadı. "Allah Allah :roll: " dedim. Sonra bir daha "wingardium leviosa" dedim, gene tık yok. Gazete olduğu yerde duruyordu. "Bu asa mı bozuk acaba? :roll: " diye düşündüm. İyisi mi başka bir büyü deneyeyim dedim ve asayı gazeteye doğrulttum, fırlatma büyüsü olan "rictusempra" dedim. Gazete birden fırladı. Holley asa bozuk değilmiş dedim. Tam o esnada etrafımı ruh emiciler sardı. Havada geziyorlardı. Asayı havaya onlara doğru kaldırarak "expecto patronuuuuum" dedim :D Ruh emiciler dağılıverdiler :D

Bir başka rüyamda ise Voldemort ile dövüşüyordum. İşte birbirimizi kovalıyorduk filan (muhtemelen kovalayan taraf Voldemort'tur : D ) Böyle minarenin içerisinde dönerli merdiven olur ya hani işte öyle bir şeyin içerisindeydik. O merdivenin yukarısındaydı. Birden ilgili el mühürlerini yaptım (aslında bir miktar kan da akıtmam gerekiyordu ama kan akıttığımı hatırlamıyorum :roll: ) Sonra elimi yere koyarak "kuchioyose no jutsu" dedim. Birden bir kaplan çıktı ve Voldemort'u kovaladı :D (bi 5 sene önce görmüştüm bunları :) )
:D :D :D

Naruto taktikleriyle Voldemort'u kaçırtmanız efsane akıllıca olmuş vallahi tebrikler :D Gariban voldi nereden bilsin el mührü savuşturmayı, anca affedilemez lanet okusun :P

Ayrıca gazeteyi havalandıramayınca Hermonie'nin Ron'a söyledikleri geldi aklıma hehe :lol:

Çok hoşmuş rüyalarınız hocam, yenilerini gördükçe paylaşırsanız pek seviniriz. Hatta buradan da bir kitap çıkabilir bence bir düşünün :lol:

#4210690  gönderen Busra96
 08.01.2019 - 14:36:16
Daktilo yazdı:
Busra96 yazdı:
Daktilo yazdı:
08.01.2019 - 12:50:20

Bende bozuk para buldum rüyamda
Bozuk para bulmak iyi
Ama para kötü
Eski bozuk para iyi
Mal mal isler
Fkfkkkfkkfkfk
Hayra yoralım hayır olsun :D
En son Busra96 tarafından 08.01.2019 - 15:08:00 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı

#4210692  gönderen Daktilo
 08.01.2019 - 15:00:53
Busra96 yazdı:
08.01.2019 - 14:36:16
Daktilo yazdı:
Busra96 yazdı:

Bozuk para bulmak iyi
Ama para kötü
Eski bozuk para iyi
Mal mal isler
Fkfkkkfkkfkfk
Hayra yoralım hayır olsun :D
Ninja rezidü
Kullanıcı avatarı

#4210733  gönderen dr_itachi
 08.01.2019 - 16:33:13
Busra96 yazdı:
08.01.2019 - 14:31:19
dr_itachi yazdı:
Busra96 yazdı:

:D :D :D

Naruto taktikleriyle Voldemort'u kaçırtmanız efsane akıllıca olmuş vallahi tebrikler :D Gariban voldi nereden bilsin el mührü savuşturmayı, anca affedilemez lanet okusun :P

Ayrıca gazeteyi havalandıramayınca Hermonie'nin Ron'a söyledikleri geldi aklıma hehe :lol:

Çok hoşmuş rüyalarınız hocam, yenilerini gördükçe paylaşırsanız pek seviniriz. Hatta buradan da bir kitap çıkabilir bence bir düşünün :lol:
:D

Bu sahne çok güzeldi :lol:
it’s leviOsa not leviosAR : )
Ben de telafüzü doğru yapamamışsam demek ki :P
Devamında Ron Hermonie’nin taklidini yapıyordu, o da güzeldi :lol:

#4212583  gönderen rachel
 12.01.2019 - 17:28:11
Rüyamda 1500 liraya yüz maskesi yaptırıyordum
Hayırdır inşallah
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4214100  gönderen dr_itachi
 15.01.2019 - 20:12:27
Sevgili günlük, annem dün bir rüya görmüş. O rüyayı babama anlatmış... Çok güzel bir rüyaya benziyor. Hayırdır inşallah.

#4214425  gönderen Busra96
 16.01.2019 - 23:18:57
Keman çalıyordum
O kadar güzel çalıyordum ki anlatamam :roll:

Ps: normalde ev göçüren, köy kaçıran gibi sıfatlarla tanımlanacak derecede kötü çalarım :D

#4215268  gönderen Busra96
 18.01.2019 - 13:10:12
Ben hep sözlü geceleri sözlü rüyası görürüm :D

Bu gece de üroloji sözlüsüne girmek için sıramı bekliyordum. Ama bir baktım Psikiyatri hocası gelmiş, "sen benden gireceksin evladım sözlüye" diyor. :D

Sonra o sırada karşımda bir ayna beliriyor ve ben hocaya "bi saniye bekleyin hocam, saçlarımda beyazlar çıkmış onları koparıp geliyorum hemen" diyorum. Sonra beyaz saçları koparırken arkadaşım uyandırdı çok şükür. :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4230262  gönderen Brendamd
 16.02.2019 - 12:32:42
Ben de lisedeki müdür yardımcımızı gördüm. Elini öpüyordum asdfgh.. sonra da ben şu şu şuyum diyip dr olduğumu söylüyordum. Bu hocadan çok korkardım. Bizim okulda tel yasaktı ankesörlüler vardı oradan konuşurduk. Neyse ben ve diğer oda arkadaşlarım tel yakalatmıştı:) bizi odasına çağdı. Bu odadan çıkan herkesin gözü yaşlı suratları kıpkırmızı olurdu. Neyse ben girdim gülerken brenda ankesörlü neyine yetmiyor demişti. :) sonuçta ben gözü yaşlı çıkmadım ama ban kınama cezası verdiğini tüm okulun önünde açıklamıştı. Hiç utanmamıştım :D
Kullanıcı avatarı

#4230371  gönderen kutsaclirapunzel
 16.02.2019 - 18:04:53
Gördüğüm hiçbir rüyayı anlatacak kadar hatırlamıyorum 😍
Kullanıcı avatarı

#4266511  gönderen dr_itachi
 01.05.2019 - 22:19:25
Sevgili günlük, en sonki kongrede bir fitoterapi kitabı almıştım. Bugün rüyamda kitaptaki ilk bitkiyi okuyordum. Meğerse ilk bitki barsaklarda bir bakterinin çoğalmasına sebep oluyormuş. Bu bakteri besinleri parçalayıp sindiriyor, böylece besinlerin emilimi engellenmiş oluyormuş. Böylelikle kilo alımı duruyor, hatta ve hatta kilo veriliyormuş. Bakterinin adı e ile bitkinin adı ç ile başlıyordu ama onlar neydi, unuttum hatırlamıyorum. Şimdi diyeceksin ki ilk bitki ne peki, gidip baksana diyeceksin; haklısın, lakin şu an dışarıdayım bakamıyorum. O değilde günlük görüyor musun gene bir gün aşırı bilimselim. 8) Ne dedin günlük? O, bilinçaltına giren şey senin göbeğin mi? Üzdün günlük : / Şaka şaka, hoşça kal : D
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22