Pazartesi , Kasım 18 2019
Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

Kullanıcı avatarı

"DOKTORLAR SOSYAL YAŞAM PLATFORMU" AÇILDI !!!

#844356  gönderen drriza
 23.02.2010 - 23:05:02
Ne demek istedim birazcık sizlerin aklında canlandırmak için yazayım.
Yeni hazırlamaya başladığımız bu projede DrTus üzerinden,
- Doktorlar için özel yemek yenecek yerler
- Tavsiye edilen sinema , tiyatro, konser ve gösteriler
- Özel turlar, gezilmesi gereken yerler
- Özel indirimli restronlar

bunların tanıtımı.
doktorlardan tavsiyeler...........

gibi bir çok konuda doktorlara özel sosyal yaşam alanı duyurularını paylaşımlarını DrTus uzerınden sızlere sunmak gıbı bır projemız yakında hızmetınızde olucak...

bu konuda goruslerınızı ve onerılerınızı almak ısterım.........

teşekkurler......

Ozel forum kategorimiz acişmistir. İncelemenizi tavsiye eder kategorıler bakımından onerılerınızı bekliyorum....

http://www.drtus.com/yeni/modules.php?n ... index&c=17
En son drriza tarafından 26.02.2010 - 17:47:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı

Re: "DOKTOR LIFE" Yakında DrTus' ta....

#844361  gönderen clint
 23.02.2010 - 23:13:30
no way....

hoca aştın sen kendini yaa...

bomba haber diyorum...

alkış...

bu arada bu kariyer.net projeniz vardı sanki bir ara o ne oldu ?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#844366  gönderen drriza
 23.02.2010 - 23:18:44
clint yazdı:ama bişi dicem....allah aşkına şuna "doktor life" demeyin...türkçe güzel bir tabir bulalım şuna...
olabılır neden olmasın onerılerını almak ısterım ısım olarak...
Kullanıcı avatarı

#844368  gönderen drriza
 23.02.2010 - 23:20:47
clint yazdı:no way....

hoca aştın sen kendini yaa...

bomba haber diyorum...

alkış...

bu arada bu kariyer.net projeniz vardı sanki bir ara o ne oldu ?
karıyer.net deıl de yenıbırıs.com la ılgılı bır proje vardı. sıstem yazılımlarını sıtemıze uygun yapamadıkları ıcın kaldırdım. daha duzgun ozentılı yapmalarını ıstedım . ben nasıl sızler ıcın bırsey yaparken ozen gosterıyorsam onlarında ozen gostermesı lazım. bunu anlattım ve yenıden bu konuda calısma yaparak sıtemızde yayınlamaya baslayacagımızı ıleterek. yenı duzenlemelerını beklemekteyım.....
Kullanıcı avatarı

#844370  gönderen clint
 23.02.2010 - 23:23:58
drriza yazdı:
clint yazdı:ama bişi dicem....allah aşkına şuna "doktor life" demeyin...türkçe güzel bir tabir bulalım şuna...
olabılır neden olmasın onerılerını almak ısterım ısım olarak...
aklıma gelse söylicektim zaten de...

Site ahalisine seslenelim o zaman...eyy ahali..."doktor life" ifadesi yerine ne kullanabilriz? önerilerinizi eksik etmeyin...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#844375  gönderen poulain
 23.02.2010 - 23:27:09
çok güzel bişi canlandı bnm aklımda =) umarım faydalı olur.. zamansızlıktan, etkinlikleri araştırıp bulmak ya da takip etmek bazen zor oluyor.. burda duyurulara bi başlıktan ulaşmak güzel olur.. bi de 2 nacizane önerim var =) küçük çaplı organizasyonlar yapılabilir belki ileri dönemlerde.. bir de huzurevi, çocuk esirgeme kurumu vs ziyaretleri, sosyal yardımlaşma projeleri ile ilgili paylaşımlar da yapılabilir.. nasıl ulaşabiliriz, vaktimize, bütçemize göre ne gibi etkinliklerde yer alabiliriz gibi bilgilendirmeler yapılabilir..

şimdiden teşekkürler...
Kullanıcı avatarı

#844379  gönderen drriza
 23.02.2010 - 23:32:00
cok guzel seyler dusunuyorsunuz ve fazlasını sızlerden beklıyorum aralarından neler yapılabılır dusunmek lazım ve hayata gecırmek lazım bu fıkırlerı
Kullanıcı avatarı

#844399  gönderen clint
 24.02.2010 - 00:17:44
"doktor etkinlik" olabilir mesela başlık.

Etkinlik konu başlıkları ilgi görür ama bence bu sitenin sosyal yardımlaşma projelerine destek olma ve bir parçası olma anlamında bir potansiyeli yok. Hani insanlar bunlara karşı ilgisiz demek istemiyorum, bu site aracılığı ile böyle bir sinerji yakalanabileceğini düşünmüyorum sadece.

Bu site daha çok, ben siteye girer işime yarayanı alır sonra arkama bile bakmadan çeker giderim formatında bir site.
Kullanıcı avatarı

#844406  gönderen poulain
 24.02.2010 - 00:55:58
kastettiğim sitenin sosyal yardımlaşma projelerine destek olması değil aslında.. sadece örn; kurumun adresi, ziyaret saatleri, neler götürülebileceği şeklinde kısa bilgilendirmeler.. yani "hadi hep beraber gidiyoruz" şeklinde teşvikler değil.. sonuçta destek için teşvik için ayrı bi çaba gerekir ve buna ne vakit ne de takat yok çoğumuzda.. onun dışında diğer etkinliklerin de çok faydalı olacağına inanıyorum.. =)

"doktor etkinlik" ii bence de.. DrYaşam da yedeklerden olsun ;)..
Kullanıcı avatarı

#844416  gönderen danisment
 24.02.2010 - 05:53:12
öneri 1.md hayatın içinden
2.doktor gözüyle...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#844421  gönderen leptomeninx
 24.02.2010 - 07:01:19
bence de doktor layf olsun hiç olmazsa:)
Kullanıcı avatarı

#844439  gönderen danisment
 24.02.2010 - 08:07:39
yaşam rehberi
Kullanıcı avatarı

#844454  gönderen drriza
 24.02.2010 - 08:38:22
poulain yazdı:kastettiğim sitenin sosyal yardımlaşma projelerine destek olması değil aslında.. sadece örn; kurumun adresi, ziyaret saatleri, neler götürülebileceği şeklinde kısa bilgilendirmeler.. yani "hadi hep beraber gidiyoruz" şeklinde teşvikler değil.. sonuçta destek için teşvik için ayrı bi çaba gerekir ve buna ne vakit ne de takat yok çoğumuzda.. onun dışında diğer etkinliklerin de çok faydalı olacağına inanıyorum.. =)

"doktor etkinlik" ii bence de.. DrYaşam da yedeklerden olsun ;)..
tabıkıde sosyal yardımlasma projelerı ayrı olarak yapılabılır ama. oncelıkle burda sosyal yasam alan paylasımı olarak gıdılmesı gereken yerler, yemek ıcme, sınema kıtap, tıyatro gıbı tavsıye usulu paylasım alanlarını olusturmak.. gıdılcek yerlerın adreslerı nasıl gıdılır. gıdılcek yerlerde neler yapılabılır. bır hekımın ozellıkle gıtmesı gereken yerler nelerdır gıbı bır cok konuda sosyal bır ag olusturmayı dusunuyoruz...