Cumartesi , Kasım 16 2019
Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

Kullanıcı avatarı

Re: ankara da aşık olmak...

#4247479  gönderen dolaylamo
 15.03.2019 - 14:13:00
epson yazdı:
15.03.2019 - 13:32:43
dolaylamo yazdı:
15.03.2019 - 13:09:57
Oldukça karmaşık anlatımınızdan anladığım kadarıyla çıkardığım sonuç kavuşmanın aşkı öldürdüğü oldu. Ya da aşk anlayışımız farklı.
Benimki hayat gayemde aşkın yeri ve gidişatı oluyor.
Benim asıl gayem aşkın kendisi olsun aşkla aşklanayım diyenlerden değilim.Fani dünyada fanileşebilecek hiçbirşeye hayatın tüm anlamını katmam, hayatım daha da anlam bulsun diye faniliğe en uzak olabilecek olanı hayatıma katmak da isterim tabiki ama öylesi yoksa ya da var ama bana nasip olmuyorsa da ''adım hıdır elimden gelen budur'' deyip ya daha az aşkı seçerim ya da olduramayacaksam hiçbirini seçmem ama herhalukarda bi ömür onu aramakla/beklemekle/ummakla/yasını tutmakla hayatımı bu şekilde boş boş bitirmek istemem.
Siz gaye kelimesini çok kullanıyorsunuz, acaba sizin esas gayeniz nedir? 😀😀😀

#4247484  gönderen epson
 15.03.2019 - 14:39:23
dolaylamo yazdı:
15.03.2019 - 14:13:00
epson yazdı:
15.03.2019 - 13:32:43
dolaylamo yazdı:
15.03.2019 - 13:09:57
Oldukça karmaşık anlatımınızdan anladığım kadarıyla çıkardığım sonuç kavuşmanın aşkı öldürdüğü oldu. Ya da aşk anlayışımız farklı.
Benimki hayat gayemde aşkın yeri ve gidişatı oluyor.
Benim asıl gayem aşkın kendisi olsun aşkla aşklanayım diyenlerden değilim.Fani dünyada fanileşebilecek hiçbirşeye hayatın tüm anlamını katmam, hayatım daha da anlam bulsun diye faniliğe en uzak olabilecek olanı hayatıma katmak da isterim tabiki ama öylesi yoksa ya da var ama bana nasip olmuyorsa da ''adım hıdır elimden gelen budur'' deyip ya daha az aşkı seçerim ya da olduramayacaksam hiçbirini seçmem ama herhalukarda bi ömür onu aramakla/beklemekle/ummakla/yasını tutmakla hayatımı bu şekilde boş boş bitirmek istemem.
Siz gaye kelimesini çok kullanıyorsunuz, acaba sizin esas gayeniz nedir? 😀😀😀
Herkeste olması gereken yaratılış gayesi.

Şimdi de buraya çok takıldın bekleyen işine bak gayesi uyaranı alıyorum :D :hallo:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4247954  gönderen dr_nurseda
 16.03.2019 - 19:08:08
Bence zordur; hem sevdiceğinle gidip gezebileceğin yerler çok çeşitli değil, hem de ayrıldığın zaman aşk acısını atmak için pencereden dışarı baktığında karşılaştığın grilik seni teselli etmek bir yana daha beter eder. Tavsiyem Ankara'da aşık olmayın.