Pazartesi , Kasım 18 2019
Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
Kullanıcı avatarı
Bu sayfada örnek davranışları paylaşıp güzel örnek oluyoruz, yapılan küçücük bir iyiliğin yayıla yayıla KOCAMAN bir iyilik olmasını sağlıyoruz... Bu örnek davranış herhangi biri tarafından yapılmış olabilir veya bunu siz yapmış olabilirsiniz...Zaten birbirimizi genellikle asıl isimleriyle tanımıyoruz..O yüzden çekinmeden paylaşın, olmadı bir arkadaş diye paylaşırsınız...Hepimiz hasta bakarak, onlara iyi davranarak iyiliklerde bulunuyoruz, buraya yazacağınız bu rutin işinizin dışındakiler olursa daha iyi olur...

HADİ HİKAYENİ PAYLAŞ...Kar topu misali büyüyen KOCAMAN "bir" iyilik yapmış ol...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Sen de KOCAMAN

#3706541  gönderen littlemisssunshine
 25.10.2016 - 10:43:58
Pediatri asistanıyım ama ayda 3 tane kadar adli icap nöbeti tutup aramızda paylaşıyoruz. Kbb uzmanı bir doktor beyle beraber nöbetçiyiz odalar karşılıklı. Ben bugün ne kadar sakin hiç muayene gelmiyor derken hasta listesini yeniledim meğer geliyormuş da dr bey ben ders çalışıyorum diye hepsine bakiyormus söylememiş bile
:)
Kullanıcı avatarı

#3706644  gönderen tabibehanim
 25.10.2016 - 14:02:33
littlemisssunshine yazdı:Pediatri asistanıyım ama ayda 3 tane kadar adli icap nöbeti tutup aramızda paylaşıyoruz. Kbb uzmanı bir doktor beyle beraber nöbetçiyiz odalar karşılıklı. Ben bugün ne kadar sakin hiç muayene gelmiyor derken hasta listesini yeniledim meğer geliyormuş da dr bey ben ders çalışıyorum diye hepsine bakiyormus söylememiş bile
bekar mı hahsh
Kullanıcı avatarı

#3706649  gönderen Iyimser2016
 25.10.2016 - 14:05:44
Stajerim, refakatçi olarak hastanedeyim. Gece bir uyandım, sesim çıkmıyor, boğazımın ağrısından nefes alamıyorum. Duygusal olarak da zayıf bir anımdaydım galiba. Acile indim, intörn bir ablayla abi karşıladı. İşaretle derdimi anlattım, iv birşeyler yaptılar, bi de reçete verdiler. Sonra çıkıp mışıl mışıl uyudum. Üstünden çok yıl geçti ama merhamet ve anlayışla dolu bakışları, hareketleri hiç aklımdan çıkmıyor. Hasılı güzel bir muamele rutin hareketleri bile unutulmaz iyilikler içine dahil edebiliyor. Ukala olmadığı sürece stajere ya da intörne ya da çömeze yaptığınız iyilik unutulmuyor
Kullanıcı avatarı

#3706696  gönderen littlemisssunshine
 25.10.2016 - 14:42:03
tabibehanim yazdı:
littlemisssunshine yazdı:Pediatri asistanıyım ama ayda 3 tane kadar adli icap nöbeti tutup aramızda paylaşıyoruz. Kbb uzmanı bir doktor beyle beraber nöbetçiyiz odalar karşılıklı. Ben bugün ne kadar sakin hiç muayene gelmiyor derken hasta listesini yeniledim meğer geliyormuş da dr bey ben ders çalışıyorum diye hepsine bakiyormus söylememiş bile
bekar mı hahsh
Bak şimdi : )))
Evet de alakasız
Dünyanın hala iyi bir yer oldugu konumuz
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3706699  gönderen tabibehanim
 25.10.2016 - 14:44:41
littlemisssunshine yazdı:
tabibehanim yazdı:
bekar mı hahsh
Evet de alakasız
O dünya yıkılalı çok oldu:)
Hayırlı olsun düğüne geliriz :D
Kullanıcı avatarı

#3707254  gönderen iustitia
 25.10.2016 - 21:15:14
Başlığa güzel paylaşımlar gelmeye başlamış...Bazılarını okurken duygulandım...KOCAMAN "bir" iyilik için paylaşımlara devam...
Kullanıcı avatarı

#3707259  gönderen iustitia
 25.10.2016 - 21:18:02
tabibehanim yazdı:
tabibehanim yazdı: bekar mı hahsh
Evet de alakasız
Ah @tabibehanım hocam ah...O dünya yıkılmadı, yıkılmayacak... Siz de o dünyaya bir tuğla koymak ve arkanızdan yüzlerce tuğlanın konmasını sağlamak için gördüğünüz, sizi etkileyen örnek davranışları paylaşınız bizimle Lütfen...
Kullanıcı avatarı

#3707285  gönderen kalpyerinekarbirator
 25.10.2016 - 21:32:23
tabibehanim yazdı:
tabibehanim yazdı: bekar mı hahsh
Evet de alakasız
+1 ben bi kıza yazmıyo olsam yanımda son nefesimi veriyorum bi bardak su dese belki veririm :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı

#3707290  gönderen tabibehanim
 25.10.2016 - 21:38:08
kalpyerinekarbirator yazdı:
tabibehanim yazdı:
littlemisssunshine yazdı: Bak şimdi : )))
Evet de alakasız
+1 ben bi kıza yazmıyo olsam yanımda son nefesimi veriyorum bi bardak su dese belki veririm :lol: :lol:
kanıt amacıyla alıntılıyorum
işte durum budur hanımlar beyler
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3707332  gönderen bellapais
 25.10.2016 - 21:55:03
nöbete yaz günü suslendim bi elbise bi terlik gittim intornken.Ertesi akşam nobet çıkışı akşam ankarayi sel almış cebecide terlikle su içinde yürüyorum. teyzenin biri caddede çevirdi yavrum sen öğrencimisin. dedim hee. dediki hadi gel sana ayakkabı alayım. çok duygulandım.sagolun dedim öyle çok varlıklı biri de değildi ama işte vicdan iyilik parayla olmuyo. ne güzel insanlar var.bence insanlık ölmedi..
Kullanıcı avatarı

Re:

#3707358  gönderen tabibehanim
 25.10.2016 - 22:02:12
Bana da en fazla otobüse binince yetersiz bakiye sesini duyup abi/abla akbilde para kalmamış bas da parasını vereyim dediklerim akbil basmışlardı :p

#3707368  gönderen Drkimbilir
 25.10.2016 - 22:05:16
bellapais yazdı:nöbete yaz günü suslendim bi elbise bi terlik gittim intornken.Ertesi akşam nobet çıkışı akşam ankarayi sel almış cebecide terlikle su içinde yürüyorum. teyzenin biri caddede çevirdi yavrum sen öğrencimisin. dedim hee. dediki hadi gel sana ayakkabı alayım. çok duygulandım.sagolun dedim öyle çok varlıklı biri de değildi ama işte vicdan iyilik parayla olmuyo. ne güzel insanlar var.bence insanlık ölmedi..
Duydugum en tatli sey galiba 😊😊😊
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8