Cumartesi , Kasım 16 2019
Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

• 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
Kullanıcı avatarı

Re:

#3719155  gönderen mithrandir
 06.11.2016 - 22:19:15
Brendamd yazdı:
mithrandir yazdı:
Brendamd yazdı: keratin bakım arada yaptırıyorum çok güzel :) sanırım siz üzerine press de attırdınız benim ki sadece bakım. bu fönde ek solüsyon kullanıyorlar mı bilmiyorum:)

merak ettiğim şu: saçlarım yıkadıktan sonra dümdüz oluyor mu. yoksa ben yine üzerinden düzleştiriciyle falan geçmek zorunda mıyım:)
Keratinin uzerine pressle geciyor yaa, her banyodan sonra tarayarak saclarimi kurutuyorum dümdüz oluyor. Ben düzleştiriciyi çıkardım hayatımdan
ben press i bir kere yaptırdım saçlarım tutmadı sanırım yine üzerinden düzleştirici ile geçmek zorunda kaldım:( sonrakilerde de yaptırmadım press
bir de parafin içermeyen şampuan kullan demişti bana. bebe şampuanları iyi gelmedi pek. siz ne kullandınız :)
Sampuan olarak illa bir marka kullan demedi kuaforum,sadece sac kremli sampuan kullanma dedi. Ben de pantene veya elseve kullaniyorum genelde. Bide Helen Seward'in argan yagli sac maskesini onerdi. 3 hafta her banyoda saclarima masaj yaparak yediriyorum ve duruluyorum. Daha sonra 3 hafta ara veriyorum. Ipek gibi yumusacik yapiyor ve acaip guzel kokuyor ; tavsiye ederim ;)
Kullanıcı avatarı

Re:

#3719162  gönderen drhomm
 06.11.2016 - 22:22:40
prntscrn yazdı:
drhomm yazdı:Ben 2 ayda 1 keratin yaptırıyorum dümdüz oldu saçların kurutup çıkıyorum düzleştiriciyi unuttum artık

Ilk defa duydum bunu.Nasil bi sey biraz anlatir misin?Düzlestirici kullanmayacaksam hemen yaptiririm
Saçım platin 2 ayda 1 yaptırıyorum yani baya sık sıvı keratin sürüp 45 dk ısıtılıyor sonra fırça ile taranıyor 24 saat yıkamıyorsun ben yaptırdıktan sonra ertesi gün düzleştirici ile geçiyorum bildiğin bayağı dalgalı saçlarım dümdüz oldu kurutup çıkıyorum hem bakımlı hem şekilli
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3719425  gönderen ananiolay
 07.11.2016 - 11:13:42
drhomm yazdı:
prntscrn yazdı:
drhomm yazdı:Ben 2 ayda 1 keratin yaptırıyorum dümdüz oldu saçların kurutup çıkıyorum düzleştiriciyi unuttum artık

Ilk defa duydum bunu.Nasil bi sey biraz anlatir misin?Düzlestirici kullanmayacaksam hemen yaptiririm
Saçım platin 2 ayda 1 yaptırıyorum yani baya sık sıvı keratin sürüp 45 dk ısıtılıyor sonra fırça ile taranıyor 24 saat yıkamıyorsun ben yaptırdıktan sonra ertesi gün düzleştirici ile geçiyorum bildiğin bayağı dalgalı saçlarım dümdüz oldu kurutup çıkıyorum hem bakımlı hem şekilli
saçları pırasa olanlar için önerilir mi keratin bakımı
Kullanıcı avatarı

Re:

#3719441  gönderen drhomm
 07.11.2016 - 12:13:21
Amaç düzleşmesi değil zaten bakım için saçını açtırıyorsan kesinlikle dene yoksa gerek yok
Kullanıcı avatarı

Re:

#3719444  gönderen corcicorci
 07.11.2016 - 12:20:30
Vaay gene bilmediğim şeyler :) Sürekli düz saçtan sıkılırım gibi geldi bana ama bilemedim. Ben de denerim belki.

Yaa kızlar bu ombrenin modası geçti mi? Bana baya güzel oluyor, tekrar yaptırmayı düşünüyorum ama emin olamadım :)

Re:

#3719486  gönderen drredlip
 07.11.2016 - 14:20:03
Aaa laf söylemiş bal kabağı
Kullanıcı avatarı

Re:

#3719514  gönderen mithrandir
 07.11.2016 - 14:58:40
corcicorci yazdı:Vaay gene bilmediğim şeyler :) Sürekli düz saçtan sıkılırım gibi geldi bana ama bilemedim. Ben de denerim belki.

Yaa kızlar bu ombrenin modası geçti mi? Bana baya güzel oluyor, tekrar yaptırmayı düşünüyorum ama emin olamadım :)
Gecmedi gecemeeeeeezzz :D ben de yaptirali 7 ay oldu, aslinda yenilemem lazim ama mahrumiyet bolgesinde olumca erteliyorum.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3719518  gönderen corcicorci
 07.11.2016 - 15:01:14
mithrandir yazdı:
corcicorci yazdı:Vaay gene bilmediğim şeyler :) Sürekli düz saçtan sıkılırım gibi geldi bana ama bilemedim. Ben de denerim belki.

Gecmedi gecemeeeeeezzz :D ben de yaptirali 7 ay oldu, aslinda yenilemem lazim ama mahrumiyet bolgesinde olumca erteliyorum.
Hahhaa :D Geçmesin bence de dibi gelmeyen saç boyası yapmış adamlar resmen, en güzeli :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#3719520  gönderen mithrandir
 07.11.2016 - 15:04:05
corcicorci yazdı:
mithrandir yazdı:

Hahhaa :D Geçmesin bence de dibi gelmeyen saç boyası yapmış adamlar resmen, en güzeli :)
Aynen ;) kahverengi saclilara yakisiyor bence :lol: saclara bir hava, bir isilti geliyor
Kullanıcı avatarı

Re:

#3732291  gönderen drhomm
 23.11.2016 - 17:37:23
Evet genç kalmak isteyen hanımlar trendyolda mini mini estee lauder setleri var fiyatı da uygun alın deneyin yılbaşı indirimlerinde beğendiğinizi alın:)
Kullanıcı avatarı

Re:

#3732294  gönderen Dilfeza
 23.11.2016 - 17:40:20
Yaw şu işe başlasak neler alacaz da :D
Kullanıcı avatarı

#3732307  gönderen kalpyerinekarbirator
 23.11.2016 - 18:26:26
kanojo yazdı:
ananiolay yazdı:Solgun kuru bir cilt çok kötü keşke benim de yağlı bir cildim olsa nemlendirici sürmeden yüzüme sürdüğüm fondoten kuruduktan sonra yüzüm kaskatı oluyor :((
Geçen nazolabial sulcus dendi son birkaç gündür bilinçaltım sulcuslarımı gözüme adeta sokuyor :(((
Botox falan işine mi girsem 25-26 yaşımda:((
botoks deil de hyaluronik asit olabilir bak 😄
ya yaptirmayin şunu yemin ederim davaliksiniz. O koskoca dudaklar 6 ay sonra sonuyo ya bizi acayip hayal kırıklığına uğratiyosunuz. Farkettirmezseniz ayrı ama o da durust bi tutum değil tabi
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3732317  gönderen drredlip
 23.11.2016 - 18:43:59
drhomm yazdı:Evet genç kalmak isteyen hanımlar trendyolda mini mini estee lauder setleri var fiyatı da uygun alın deneyin yılbaşı indirimlerinde beğendiğinizi alın:)

Ya este de kırısıklık oncesi proflaktik kullanılacak neler var
Kullanıcı avatarı

#3732336  gönderen kanojo
 23.11.2016 - 19:31:54
kalpyerinekarbirator yazdı:
kanojo yazdı:
ananiolay yazdı:Solgun kuru bir cilt çok kötü keşke benim de yağlı bir cildim olsa nemlendirici sürmeden yüzüme sürdüğüm fondoten kuruduktan sonra yüzüm kaskatı oluyor :((
Geçen nazolabial sulcus dendi son birkaç gündür bilinçaltım sulcuslarımı gözüme adeta sokuyor :(((
Botox falan işine mi girsem 25-26 yaşımda:((
botoks deil de hyaluronik asit olabilir bak 😄
ya yaptirmayin şunu yemin ederim davaliksiniz. O koskoca dudaklar 6 ay sonra sonuyo ya bizi acayip hayal kırıklığına uğratiyosunuz. Farkettirmezseniz ayrı ama o da durust bi tutum değil tabi
yaptırmıyom sadece önerdim ben suçsuzum hakim bey :roll:

#3732352  gönderen lexiegrey
 23.11.2016 - 19:58:59
Önceden haftada iki defa buhar banyosu yapardım,bildiğiniz tencerede kaynayan suyla,gözeneklerin açılması önemli,aktif sivilceler için isotrexin jel çok işe yaramıştı
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18