Perşembe , Kasım 14 2019
Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

• 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
Kullanıcı avatarı

Re:

#3718967  gönderen drhomm
 06.11.2016 - 18:48:31
Ben 2 ayda 1 keratin yaptırıyorum dümdüz oldu saçların kurutup çıkıyorum düzleştiriciyi unuttum artık
Kullanıcı avatarı

Re:

#3718980  gönderen prntscrn
 06.11.2016 - 19:18:07
drhomm yazdı:Ben 2 ayda 1 keratin yaptırıyorum dümdüz oldu saçların kurutup çıkıyorum düzleştiriciyi unuttum artık

Ilk defa duydum bunu.Nasil bi sey biraz anlatir misin?Düzlestirici kullanmayacaksam hemen yaptiririm
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3718995  gönderen Dilfeza
 06.11.2016 - 19:31:36
Bu keratin pırasa gibi düz saçları da dalgalı yapmaya yarıyo mu :D tam bir pirasayim ben ya
Kullanıcı avatarı

Re:

#3718997  gönderen Dilfeza
 06.11.2016 - 19:33:57
rachel yazdı:
Dilfeza yazdı:Hanımlar yves rocher antiaging ve diğer ürünleri nasıl kullanan var mı? Fiyatları makulmüs de dikkatimi çekti :D
Şampuan, duş jeli, fondoten, pudra, göz kalemi, rimel, aydınlatıcı ürünlerini kullandım
Bunlardan alma dediğim tek ürün transparan pudrası
İşe yaramayan bi ürüne o kadar para vermeye gerek yok
Bir de bitkisel diorlar ama pek alakası yok tabi :)
Genel olarak iyi galiba ürünleri
Kullanıcı avatarı

#3718998  gönderen yubice
 06.11.2016 - 19:34:19
Drkimbilir yazdı:
ozlemc yazdı:
drhomm yazdı: Hmm bir beyfendi var galiba başlığımızda acnelyse kullanıyorsan 50 faktör güneş kremini ve bephantolünü eksik etme
acnelyse in ciltte ne kadar kalması gerekiyor
Gece cok cok az kullanin. Ben her gun kullandigimda baya yanik yapiyo. Bi gun arayla kullaninca daha iyi oldugu dusunuyorum.
bana doktor acnelyse ve clinoper önerdi. bir gece acnelyse bir gece clinoper şeklinde devam etmemi söyledi. gece yatmadan önce sür sabah kalkınca yıka demişti.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3719004  gönderen mithrandir
 06.11.2016 - 19:46:18
Brendamd yazdı:
mithrandir yazdı:
Brendamd yazdı:brezilya fönü yaptıran var mı acaba? saçlarımla uğraşmaktan bıktım :(
Ben keratin yaptirmistim, ikisi ayni sey mi bilmiyorum :) saclarim hafif dalgaliydi, keratinden sonra dümdüz oldu. Kuaförüm 6 ayda tekrar etmemin faydali olacagini soyledi ama ben mecburide oldugum ve ilcede kuafor olmadigi icin 1 yildan fazla oldu tekrarlamadim ama hala düz :)
keratin bakım arada yaptırıyorum çok güzel :) sanırım siz üzerine press de attırdınız benim ki sadece bakım. bu fönde ek solüsyon kullanıyorlar mı bilmiyorum:)

merak ettiğim şu: saçlarım yıkadıktan sonra dümdüz oluyor mu. yoksa ben yine üzerinden düzleştiriciyle falan geçmek zorunda mıyım:)
Keratinin uzerine pressle geciyor yaa, her banyodan sonra tarayarak saclarimi kurutuyorum dümdüz oluyor. Ben düzleştiriciyi çıkardım hayatımdan
Kullanıcı avatarı

Re:

#3719006  gönderen kalpyerinekarbirator
 06.11.2016 - 19:49:03
drredlip yazdı:Burada duydugum acnelyse i suratıma boca ettim
Bildiğin yüzüm nar gibi kızardı derim de soyuluyor aslında bu yenilenme olayını sevdim fazlaca kızarmasaydı iyiydi
Ayda bir iki roacctuane alanlar varmıs anti aging ve akne sivilce ıvır zıvır için kullanan var mı
radikal tedavilerden ziyade
önce cleocin-t losyon ya da nadixa krem üzerine imex sabunla başlayıp,
geçmezse üzerine oral ab ted (azitro vsvs) eklenir
gecmezse aknelyse gb a vit türevleri yine de geçmez ve kafaya takılmışsa bu mevzu; overlerinden ve karaciğerinden vazgeçmiş bi bayan dabi ki roaccutane alabilir : ) ilk 3 madde yeterli olacaktır bence
yüzün temizliği de çok önemli gözeneklerin açık kalması özellikle çok önemli fondoten bb cc kremler vs (tam isimlerini bilmiyorum) sivilce oluşumunu tetikliyo.sivilcesi olan bayan daha çok kullanıyo bunlardan böylece bi kısır döngüye girilmiş oluyor.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3719007  gönderen Drkimbilir
 06.11.2016 - 19:49:49
yubice yazdı:
Drkimbilir yazdı:
ozlemc yazdı: acnelyse in ciltte ne kadar kalması gerekiyor
Gece cok cok az kullanin. Ben her gun kullandigimda baya yanik yapiyo. Bi gun arayla kullaninca daha iyi oldugu dusunuyorum.
bana doktor acnelyse ve clinoper önerdi. bir gece acnelyse bir gece clinoper şeklinde devam etmemi söyledi. gece yatmadan önce sür sabah kalkınca yıka demişti.
Dogrudur hocam fayda gorduyseniz ne mutlu size. Gunes koruyucuyu falan unutmayin lekelere neden olabilir. Beraberinde kukurtlu sabundur salisilik asitli seylerdir kullanmayin. Biraz zor bir ilac bu acnelyse. Ben uzun sure kullanamiyorum. Ama dayanabilirseniz baya duzeltiyo.
Kullanıcı avatarı

#3719059  gönderen ananiolay
 06.11.2016 - 20:54:28
Supracolor iyi bayağı kryolanın
Maybeline concealer kullanıyorum o da iyi
Saç bakımına gelince kanayan yaram
Kullanıcı avatarı

#3719062  gönderen ananiolay
 06.11.2016 - 20:59:30
Solgun kuru bir cilt çok kötü keşke benim de yağlı bir cildim olsa nemlendirici sürmeden yüzüme sürdüğüm fondoten kuruduktan sonra yüzüm kaskatı oluyor :((
Geçen nazolabial sulcus dendi son birkaç gündür bilinçaltım sulcuslarımı gözüme adeta sokuyor :(((
Botox falan işine mi girsem 25-26 yaşımda:((
Kullanıcı avatarı

#3719063  gönderen kanojo
 06.11.2016 - 21:01:04
ananiolay yazdı:Solgun kuru bir cilt çok kötü keşke benim de yağlı bir cildim olsa nemlendirici sürmeden yüzüme sürdüğüm fondoten kuruduktan sonra yüzüm kaskatı oluyor :((
Geçen nazolabial sulcus dendi son birkaç gündür bilinçaltım sulcuslarımı gözüme adeta sokuyor :(((
botoks deil de hyaluronik asit olabilir bak 😄
Kullanıcı avatarı

#3719064  gönderen ananiolay
 06.11.2016 - 21:01:20
Bir de tragus antitragus piercingleri yaptıran var mı zor mudur bakımı
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3719069  gönderen kanojo
 06.11.2016 - 21:12:38
ananiolay yazdı:Bir de tragus antitragus piercingleri yaptıran var mı zor mudur bakımı
hiç tarzım deil
Hiç merak etmedim :roll:
Kullanıcı avatarı

#3719071  gönderen ananiolay
 06.11.2016 - 21:13:29
kanojo yazdı:
ananiolay yazdı:Solgun kuru bir cilt çok kötü keşke benim de yağlı bir cildim olsa nemlendirici sürmeden yüzüme sürdüğüm fondoten kuruduktan sonra yüzüm kaskatı oluyor :((
botoks deil de hyaluronik asit olabilir bak 😄
Hangi ürün mesela
Kullanıcı avatarı

Re:

#3719072  gönderen Brendamd
 06.11.2016 - 21:15:06
mithrandir yazdı:
Brendamd yazdı:
mithrandir yazdı: Ben keratin yaptirmistim, ikisi ayni sey mi bilmiyorum :) saclarim hafif dalgaliydi, keratinden sonra dümdüz oldu. Kuaförüm 6 ayda tekrar etmemin faydali olacagini soyledi ama ben mecburide oldugum ve ilcede kuafor olmadigi icin 1 yildan fazla oldu tekrarlamadim ama hala düz :)
keratin bakım arada yaptırıyorum çok güzel :) sanırım siz üzerine press de attırdınız benim ki sadece bakım. bu fönde ek solüsyon kullanıyorlar mı bilmiyorum:)

merak ettiğim şu: saçlarım yıkadıktan sonra dümdüz oluyor mu. yoksa ben yine üzerinden düzleştiriciyle falan geçmek zorunda mıyım:)
Keratinin uzerine pressle geciyor yaa, her banyodan sonra tarayarak saclarimi kurutuyorum dümdüz oluyor. Ben düzleştiriciyi çıkardım hayatımdan
ben press i bir kere yaptırdım saçlarım tutmadı sanırım yine üzerinden düzleştirici ile geçmek zorunda kaldım:( sonrakilerde de yaptırmadım press
bir de parafin içermeyen şampuan kullan demişti bana. bebe şampuanları iyi gelmedi pek. siz ne kullandınız :)
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18