Salı , Kasım 19 2019
Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

• 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 18
Kullanıcı avatarı

#3713288  gönderen ananiolay
 30.10.2016 - 22:41:11
Hmmmmmmmm denicem hepsini bütün eczanelerde vardır yani illaki numune öyle mi
Kullanıcı avatarı

Re:

#3715273  gönderen dridiopatik
 01.11.2016 - 19:34:09
internetten medikal kozmetik ürünü alan var mı bioderma gibi mesela orjinalliği açısından güvenlimi yoksa eczaneden şaşmamalı mı
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3715611  gönderen corcicorci
 02.11.2016 - 00:59:08
elifg yazdı:
dridiopatik yazdı:internetten medikal kozmetik ürünü alan var mı bioderma gibi mesela orjinalliği açısından güvenlimi yoksa eczaneden şaşmamalı mı

Ben genelde internetten alıyorum. Daha uygun oluyor. Güvendiğim iki site var. İkisiyle de sorun yaşamadım bu konuda. Hatta küçük deneme boyları da gönderiyorlar
hangi siteler acaba?
Kullanıcı avatarı

Re:

#3715613  gönderen dridiopatik
 02.11.2016 - 00:59:54
elifg yazdı:
dridiopatik yazdı:internetten medikal kozmetik ürünü alan var mı bioderma gibi mesela orjinalliği açısından güvenlimi yoksa eczaneden şaşmamalı mı

Ben genelde internetten alıyorum. Daha uygun oluyor. Güvendiğim iki site var. İkisiyle de sorun yaşamadım bu konuda. Hatta küçük deneme boyları da gönderiyorlar
hangi siteden aldığını paylaşabilirsen çok sevniirim bilemedim hangisi güvenli :)

Re:

#3715616  gönderen drredlip
 02.11.2016 - 01:04:48
Burada duydugum acnelyse i suratıma boca ettim
Bildiğin yüzüm nar gibi kızardı derim de soyuluyor aslında bu yenilenme olayını sevdim fazlaca kızarmasaydı iyiydi
Ayda bir iki roacctuane alanlar varmıs anti aging ve akne sivilce ıvır zıvır için kullanan var mı
Kullanıcı avatarı

Re:

#3715722  gönderen drhomm
 02.11.2016 - 11:31:39
Premium yeux kullanıyorum neostrata biogenic eye gel de denemek istiyorum
6 kasıma kadar tekin acarda makyaj malzemelerinde %40 indirim varmış haberiniz olsun ben bir estee bb krem alırım :twisted:
Kullanıcı avatarı

#3716457  gönderen yubice
 03.11.2016 - 15:50:13
tustan hatıra kalan yüzümdeki sivilceler için acnelyse ve clinoper kullanıyorum. 1 hafta olmasına rağmen biraz faydalı oldu sanırım ama cildim bir yandan kurudu ve dökülüyor. bu normal birşey midir. nemlendirici bir krem işe yarar mı bu duruma karşı? aslında nemlendirici krem ne işe yarar tam olarak onu da bilmiyorum. traş kolonyasından başka bildiğim kozmetik ürün yok lol.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3716519  gönderen drhomm
 03.11.2016 - 18:23:18
yubice yazdı:tustan hatıra kalan yüzümdeki sivilceler için acnelyse ve clinoper kullanıyorum. 1 hafta olmasına rağmen biraz faydalı oldu sanırım ama cildim bir yandan kurudu ve dökülüyor. bu normal birşey midir. nemlendirici bir krem işe yarar mı bu duruma karşı? aslında nemlendirici krem ne işe yarar tam olarak onu da bilmiyorum. traş kolonyasından başka bildiğim kozmetik ürün yok lol.
Hmm bir beyfendi var galiba başlığımızda acnelyse kullanıyorsan 50 faktör güneş kremini ve bephantolünü eksik etme
Kullanıcı avatarı

Re:

#3718902  gönderen Dilfeza
 06.11.2016 - 16:30:42
Hanımlar yves rocher antiaging ve diğer ürünleri nasıl kullanan var mı? Fiyatları makulmüs de dikkatimi çekti :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#3718917  gönderen Brendamd
 06.11.2016 - 17:53:14
brezilya fönü yaptıran var mı acaba? saçlarımla uğraşmaktan bıktım :(
Kullanıcı avatarı

Re:

#3718920  gönderen mithrandir
 06.11.2016 - 18:01:22
Brendamd yazdı:brezilya fönü yaptıran var mı acaba? saçlarımla uğraşmaktan bıktım :(
Ben keratin yaptirmistim, ikisi ayni sey mi bilmiyorum :) saclarim hafif dalgaliydi, keratinden sonra dümdüz oldu. Kuaförüm 6 ayda tekrar etmemin faydali olacagini soyledi ama ben mecburide oldugum ve ilcede kuafor olmadigi icin 1 yildan fazla oldu tekrarlamadim ama hala düz :)

#3718929  gönderen ozlemc
 06.11.2016 - 18:08:42
drhomm yazdı:
yubice yazdı:tustan hatıra kalan yüzümdeki sivilceler için acnelyse ve clinoper kullanıyorum. 1 hafta olmasına rağmen biraz faydalı oldu sanırım ama cildim bir yandan kurudu ve dökülüyor. bu normal birşey midir. nemlendirici bir krem işe yarar mı bu duruma karşı? aslında nemlendirici krem ne işe yarar tam olarak onu da bilmiyorum. traş kolonyasından başka bildiğim kozmetik ürün yok lol.
Hmm bir beyfendi var galiba başlığımızda acnelyse kullanıyorsan 50 faktör güneş kremini ve bephantolünü eksik etme
acnelyse in ciltte ne kadar kalması gerekiyor
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3718961  gönderen Drkimbilir
 06.11.2016 - 18:35:07
ozlemc yazdı:
drhomm yazdı:
acnelyse in ciltte ne kadar kalması gerekiyor
Gece cok cok az kullanin. Ben her gun kullandigimda baya yanik yapiyo. Bi gun arayla kullaninca daha iyi oldugu dusunuyorum.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3718963  gönderen Brendamd
 06.11.2016 - 18:38:06
mithrandir yazdı:
Brendamd yazdı:brezilya fönü yaptıran var mı acaba? saçlarımla uğraşmaktan bıktım :(
Ben keratin yaptirmistim, ikisi ayni sey mi bilmiyorum :) saclarim hafif dalgaliydi, keratinden sonra dümdüz oldu. Kuaförüm 6 ayda tekrar etmemin faydali olacagini soyledi ama ben mecburide oldugum ve ilcede kuafor olmadigi icin 1 yildan fazla oldu tekrarlamadim ama hala düz :)
keratin bakım arada yaptırıyorum çok güzel :) sanırım siz üzerine press de attırdınız benim ki sadece bakım. bu fönde ek solüsyon kullanıyorlar mı bilmiyorum:)

merak ettiğim şu: saçlarım yıkadıktan sonra dümdüz oluyor mu. yoksa ben yine üzerinden düzleştiriciyle falan geçmek zorunda mıyım:)

Re:

#3718965  gönderen rachel
 06.11.2016 - 18:44:26
Dilfeza yazdı:Hanımlar yves rocher antiaging ve diğer ürünleri nasıl kullanan var mı? Fiyatları makulmüs de dikkatimi çekti :D
Şampuan, duş jeli, fondoten, pudra, göz kalemi, rimel, aydınlatıcı ürünlerini kullandım
Bunlardan alma dediğim tek ürün transparan pudrası
İşe yaramayan bi ürüne o kadar para vermeye gerek yok
Bir de bitkisel diorlar ama pek alakası yok tabi :)
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 18