Cuma , Kasım 15 2019
Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

Kullanıcı avatarı

Re: kız veya erkek öneri

#3620905  gönderen Mevlana_gul
 03.08.2016 - 17:36:40
fati_ yazdı:bu nasıl bi başlık ya :)
ismi kelimesini almamış kusura bakmayin
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3620910  gönderen Mevlana_gul
 03.08.2016 - 17:40:27
dr_itachi yazdı:
Mevlana_gul yazdı:kız veya erkek ismi önerilerinizi bekliyorum .Anlamı önemli benim için. :D
Sizin aklınıza gelen ilk isimler nelerdir? :roll:
aslında kız elif ismi zümra betül vs. Çok var.erkekde yusuf Kayra ahmet emir vs. Ama başka önerileri de görmek istiyorum
Kullanıcı avatarı

#3620920  gönderen dr_itachi
 03.08.2016 - 18:11:20
Mevlana_gul yazdı:
dr_itachi yazdı:
Mevlana_gul yazdı:kız veya erkek ismi önerilerinizi bekliyorum .Anlamı önemli benim için. :D
aslında kız elif ismi zümra betül vs. Çok var.erkekde yusuf Kayra ahmet emir vs. Ama başka önerileri de görmek istiyorum
elif çok güzel isim bence. anlamı da uysal, yumuşak huylu, (evcil) filan demek diye biliyorum.
betül, temiz iffetli kadın demek.
kayra kız ismi yalnız. ne demek bilmiyorum.
zümra, topluluk demek diye biliyorum. yani bir kız için kötü bir isim kategorisinde olabiler. düşünsene "topluluuuuk, gel kızım topluluk" :P :D
aklıma gelmişken aleyna koyuyorlar bi de, o da "üzerimize" demek. "üzerimizeee, gel kızım üzerimize" :D
Kullanıcı avatarı

#3620936  gönderen Mevlana_gul
 03.08.2016 - 19:32:31
dr_itachi yazdı:
Mevlana_gul yazdı:
dr_itachi yazdı: Sizin aklınıza gelen ilk isimler nelerdir? :roll:
elif çok güzel isim bence. anlamı da uysal, yumuşak huylu, (evcil) filan demek diye biliyorum.
zümra, topluluk demek diye biliyorum. yani bir kız için kötü bir isim kategorisinde olabiler. düşünsene "topluluuuuk, gel kızım topluluk" :P :D
aklıma gelmişken aleyna koyuyorlar bi de, o da "üzerimize" demek. "üzerimizeee, gel kızım üzerimize" :D
1. Güzel, iyi ahlaklı. 2. Cesur, yiğit, yürekli. 3. Zeki, bilgili kadın. Zümre topluluk diye biliyorum
Kullanıcı avatarı

#3620940  gönderen potasyumklorur
 03.08.2016 - 19:41:35
Mevlana_gul yazdı:
dr_itachi yazdı:
Sizinki kaç haftalık (:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3620966  gönderen potasyumklorur
 03.08.2016 - 20:15:59
Ahmet Yasin , Burak Efe , Kayra Efe, Fatih , Berkan toprak, Erberk , Önder Kıvanç , talu Sencer , ayaz kerem, doruk selim, Semih , tugay , Utku Ege, Furkan Mert , Ali Kemal , Abdullah
Bu kadar bizim ayırabildiklerimiz 🙄

#3620967  gönderen mdloji
 03.08.2016 - 20:17:52
dilruba, Zeynep gökçe
fatih, mustafa, semih, kemal

#3620968  gönderen drbuspiron
 03.08.2016 - 20:18:46
potasyumklorur yazdı:Ahmet Yasin , Burak Efe , Kayra Efe, Fatih , Berkan toprak, Erberk , Önder Kıvanç , talu Sencer , ayaz kerem, doruk selim, Semih , tugay , Utku Ege, Furkan Mert , Ali Kemal , Abdullah
Abdullah ismini eksileyip Kayra efe ye oy veriyorum 😂😂oraya yaziniz pilisss

#3620969  gönderen drbuspiron
 03.08.2016 - 20:19:34
Mevlana_gul yazdı:
dr_itachi yazdı:
Mevlana_gul yazdı: aslında kız elif ismi zümra betül vs. Çok var.erkekde yusuf Kayra ahmet emir vs. Ama başka önerileri de görmek istiyorum
1. Güzel, iyi ahlaklı. 2. Cesur, yiğit, yürekli. 3. Zeki, bilgili kadın. Zümre topluluk diye biliyorum
Zumra gerçekten çok güzel isim
Kullanıcı avatarı

#3620975  gönderen potasyumklorur
 03.08.2016 - 20:26:22
drbuspiron yazdı:
potasyumklorur yazdı:Ahmet Yasin , Burak Efe , Kayra Efe, Fatih , Berkan toprak, Erberk , Önder Kıvanç , talu Sencer , ayaz kerem, doruk selim, Semih , tugay , Utku Ege, Furkan Mert , Ali Kemal , Abdullah
Abdullah ismini eksileyip Kayra efe ye oy veriyorum 😂😂oraya yaziniz pilisss
Kayra Efe ya da Ali Kemal benim ,Kıvanç Efe 2. Babamın isteği ☺ Dierleri babasının kombinleri .p ismini belirlediniz mi die sorana dalıyorum bırda yeter sormayın die agajdkfk
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3620983  gönderen Dr_fb03
 03.08.2016 - 20:32:59
Ben kendi çocuğuma öz Türkçe isim koyacağım. Arapça isim koymam. :)
En son Dr_fb03 tarafından 03.08.2016 - 20:35:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı

#3620986  gönderen potasyumklorur
 03.08.2016 - 20:34:25
Dr_fb03 yazdı:Ben kedi çocuğuma öz Türkçe isim koyacağım. Arapça isim koymam. :)
Öztürk ahdklflg (:
Yalnız biz onu da düşündük de hep söylenmesi zor kelimeler çocuklar dalga geçer die vazgeçtik 😂😂
Kullanıcı avatarı

#3620991  gönderen Dr_fb03
 03.08.2016 - 20:38:15
potasyumklorur yazdı:
Dr_fb03 yazdı:Ben kendi çocuğuma öz Türkçe isim koyacağım. Arapça isim koymam. :)
Öztürk ahdklflg (:
Yalnız biz onu da düşündük de hep söylenmesi zor kelimeler çocuklar dalga geçer die vazgeçtik 😂😂
Gayet güzelmiş. :)