Çarşamba , Kasım 20 2019
Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

Kullanıcı avatarı

#211311  gönderen dr_asya
 10.03.2007 - 23:24:18
cattlecan yazdı:
dr_asya yazdı:Siradisi olmaya cesaretleri olmadigi icin siradisi insanlar hakkinda ahkam kesenler: Hepiniz cok kucuksunuz.. Gercekten...

"Cunku hayattaki en berbat sey siradan biri olmaktir.."
BELKİDE HERKESİN ANORMAL OLDUĞU Bİ DÜNYADA NORMAL OLMAK SIRADIŞILIKTIR KİMBİLİR :roll:
emın ol sıradan cogu kısı.. sıradan ve boyle gelmıs boyle giderci..
Kullanıcı avatarı

#211326  gönderen cattlecan
 10.03.2007 - 23:43:24
dr_asya yazdı:
cattlecan yazdı:
dr_asya yazdı:Siradisi olmaya cesaretleri olmadigi icin siradisi insanlar hakkinda ahkam kesenler: Hepiniz cok kucuksunuz.. Gercekten...

"Cunku hayattaki en berbat sey siradan biri olmaktir.."
BELKİDE HERKESİN ANORMAL OLDUĞU Bİ DÜNYADA NORMAL OLMAK SIRADIŞILIKTIR KİMBİLİR :roll:
BU SIRADANLIĞI NEYLE DEĞERLENDİRDİĞİNLE İLGİLİ BENCE DIŞ GÖRÜNÜŞLE SIRADANLIK DEĞERLENDİRİLEMEZ BENCE ÇÜNKÜ DIŞ GÖRÜNÜŞ İTİBARİYLE NE SIRADAN İNSANLAR TANIDIM AKLIMI BAŞIMDAN ALAN DÜŞÜNCELERİYLE NE FARKLI İMAJLAR GÖRDÜM AMA İÇİNDE SADECE FARKLI GÖRÜNMEK İSTEĞİ OLAN ÖZENTİ BOŞ İNSANLAR.BENCE HİÇKİMSEYİ DIŞ GÖRÜNÜŞÜYLE DEĞERLENDİRMEMEK GEREK.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#211332  gönderen emineee
 10.03.2007 - 23:48:08
doğru söze ne denir ki
o zman bende şöle cümleyi toparlamaya calısayımm

dış görünüşlerine göre insanları sınıflandırann sınıflandırmayla kalmayıpp elestıren ve yorum yapan kişilere sinir oluorum
Kullanıcı avatarı

#211336  gönderen dr_asya
 10.03.2007 - 23:52:21
cattlecan yazdı:
dr_asya yazdı:
cattlecan yazdı: BELKİDE HERKESİN ANORMAL OLDUĞU Bİ DÜNYADA NORMAL OLMAK SIRADIŞILIKTIR KİMBİLİR :roll:
BU SIRADANLIĞI NEYLE DEĞERLENDİRDİĞİNLE İLGİLİ BENCE DIŞ GÖRÜNÜŞLE SIRADANLIK DEĞERLENDİRİLEMEZ BENCE ÇÜNKÜ DIŞ GÖRÜNÜŞ İTİBARİYLE NE SIRADAN İNSANLAR TANIDIM AKLIMI BAŞIMDAN ALAN DÜŞÜNCELERİYLE NE FARKLI İMAJLAR GÖRDÜM AMA İÇİNDE SADECE FARKLI GÖRÜNMEK İSTEĞİ OLAN ÖZENTİ BOŞ İNSANLAR.BENCE HİÇKİMSEYİ DIŞ GÖRÜNÜŞÜYLE DEĞERLENDİRMEMEK GEREK.

ıste yanlıs burda... dıs gorunus degıl olay... sadece dıs gorunus olunca zaten bı yerde mutlaka acık verır ve o marjınalıtenın aslında kof oldugu ortaya cıkar..
ben mentalıteden bahsedıyorum..
bı yasam gorusu olarak..
tabı kı bu dıs gorunuse ve davranıslara da yansır. orası ayrı
Kullanıcı avatarı

#211345  gönderen CHeMiCaL
 11.03.2007 - 00:16:27
çok konuşanlar....
yapmacık olanlar....
sokağa babasının tarlası muamelesi yapanlar...
sürekli sırıtanlar...
Kullanıcı avatarı

#211347  gönderen puratu
 11.03.2007 - 00:21:40
otobanda bana makas yapmayı becermeye çalışıp avucunu yalayanlar sinirimi bozuyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#211349  gönderen Lavinya
 11.03.2007 - 00:25:59
-donuk,bön tipler
-cimriler
-özentiler
-cool görünecem diye kastığı çok belli olanlar :lol:
-diyet yaparken psikolojisi bozulup ona buna saldıranlar
Kullanıcı avatarı

#211356  gönderen cattlecan
 11.03.2007 - 00:43:49
Lavinya yazdı:-donuk,bön tipler
-cimriler
-özentiler
DONUK KİŞİLER KONUSUNDA HEMFİKİRİZ SANKİ BÜTÜN POZİTİF ENERJİMİ ALMAYA ÇALIŞAN NEGATİF YÜKLER GİBİ GÖRÜYORUM ONLARI.DIŞ GÖRÜNÜŞE ALDANMIYIM DİYE 3 YIL BOYUNCA İNATLA SELAM VERİP CEVABINI ALAMADIĞIM 1 KİŞİ VARDI YANLIŞ ANLAŞILMASIN GÜZEL FALAN BİRİSİDE DEĞİLDİ SADECE ÜNİVERSİTEYE GELMİŞ BİRİSİNİN NASIL SELAM ALIP VERMESİNİ BİLMEMESİNİ KABULLENEMEDİĞİM İÇİN İNATLA SELAM VERDİM EN SONUNDADA VAZGEÇTİM.GEÇENLERDE AYNI ARKADAŞ NEDEN ARTIK SELAM VERMEDİĞİMİ SORDU BENDE YÜZÜNE KARŞI HATASINI SÖYLEDİĞİM İÇN BURAYA YAZDIM YANİ ARKASINDAN KONUŞMUYORUM...
Kullanıcı avatarı

#211361  gönderen puratu
 11.03.2007 - 00:56:44
cattlecan yazdı:
Lavinya yazdı:-donuk,bön tipler
-cimriler
-özentiler
DONUK KİŞİLER KONUSUNDA HEMFİKİRİZ SANKİ BÜTÜN POZİTİF ENERJİMİ ALMAYA ÇALIŞAN NEGATİF YÜKLER GİBİ GÖRÜYORUM ONLARI.DIŞ GÖRÜNÜŞE ALDANMIYIM DİYE 3 YIL BOYUNCA İNATLA SELAM VERİP CEVABINI ALAMADIĞIM 1 KİŞİ VARDI YANLIŞ ANLAŞILMASIN GÜZEL FALAN BİRİSİDE DEĞİLDİ SADECE ÜNİVERSİTEYE GELMİŞ BİRİSİNİN NASIL SELAM ALIP VERMESİNİ BİLMEMESİNİ KABULLENEMEDİĞİM İÇİN İNATLA SELAM VERDİM EN SONUNDADA VAZGEÇTİM.GEÇENLERDE AYNI ARKADAŞ NEDEN ARTIK SELAM VERMEDİĞİMİ SORDU BENDE YÜZÜNE KARŞI HATASINI SÖYLEDİĞİM İÇN BURAYA YAZDIM YANİ ARKASINDAN KONUŞMUYORUM...
ne gerek varki bu kadar uğraştın.konuşarakta selam alıp vermeyi öğretebilirdin
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009