Perşembe , Kasım 14 2019
Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

Kullanıcı avatarı
yeniumut yazdı:Bence bu ceza yargıtayda bozulur. O mesajın suç delili olması saçma değil mi,? Haberleşmenin gizliliği yasası var. Ayrıca usulüne uygun toplanmayan delilin mahkemede hükmü olmaz.
Ya bide bu var. "Sen benim mesajlarımı nasıl okursun?".. öyle şey mi olur karı koca arasında gizli saklı mi olur. Bence suç falan değil. ..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Pearlyy yazdı:
yeniumut yazdı:Bence bu ceza yargıtayda bozulur. O mesajın suç delili olması saçma değil mi,? Haberleşmenin gizliliği yasası var. Ayrıca usulüne uygun toplanmayan delilin mahkemede hükmü olmaz.
Ya bide bu var. "Sen benim mesajlarımı nasıl okursun?".. öyle şey mi olur karı koca arasında gizli saklı mi olur. Bence suç falan değil. ..
"Karıkoca arasında gizli saklı mi olurmuş"un hukukta bir karşılığı yok hocam :)
Hatta adam dava açabilir bence, kişisel iletişimin gizliliğini ihlal etti diye
Kullanıcı avatarı
yeniumut yazdı:
Pearlyy yazdı:
"Karıkoca arasında gizli saklı mi olurmuş"un hukukta bir karşılığı yok hocam :)
Hatta adam dava açabilir bence, kişisel iletişimin gizliliğini ihlal etti diye
Neyse ki bu haber bir yıl önce adam o kadar ileri gitmemiş. Kadında hakettigini almış... Simdi düzgünce evlensinler ikinci eş ne demekmiş.
Hem hukuktan bişey anlamıyorum...
Kullanıcı avatarı

Re:

#3579989  gönderen estrellabella
 09.06.2016 - 16:09:39
drzyn yazdı:
doctorak yazdı:Şaşırtmadı.
Doktor hanımların düşünce yapısı bunun gibi çarpık şeyler içerebiliyor. Olay sadece kuma olma değil başka şeylerde olabiliyor. Gözcüler de revaçta bunlar arasında.
Siz istediğiniz kadar tıp konusunda eğitimli olun ama toplumsal konularda sınıfta kalıyorsunuz.
ne alaka doktor hanimların düşüncesi çarpık olaylar içerebiliyor doktor erkekler çok ii yani .zannedersem etrafınızda ki bir olaya yada bir doktor bayana laf atmak için bu kadar keskin cümleler kurup özellikle bir branşı itam etmişsiniz çok ayıp ve tekduze bi bakış açısı. .
herşey bitti de ihale doktor hanımlara mı kaldı? asıl doktor beylerin ne haltlar karıştırdıkları ortada, kaldı ki burada hem kadın hem erkek suçlu, ikisi de doktor, doktor hanımların düşünce yapısı neymiş ben de merak ettim! kadın doktorların erkek doktorlardan çok daha fazla toplumsal konularda eğitimi olduğu ortada, cinsiyet ayrımı yapmanın alemi yok!
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3579995  gönderen kamala
 09.06.2016 - 16:19:17
3ü de birbirinden beter gurursuz insanlar
Kullanıcı avatarı

Re:

#3580001  gönderen Pearlyy
 09.06.2016 - 16:40:42
kamala yazdı:3ü de birbirinden beter gurursuz insanlar
Neden 3?
Kullanıcı avatarı

Re:

#3580007  gönderen kamala
 09.06.2016 - 16:55:38
Pearlyy yazdı:
kamala yazdı:3ü de birbirinden beter gurursuz insanlar
Neden 3?
karaktersiz birinden gelecek100bin paraya çokmu ihtiyacı varmış.hala nefret ettiğine göre duygusunun bitmediğini düşünüyorum.

Re:

#3580011  gönderen tunde
 09.06.2016 - 17:07:41
Doktor kız dersin, eğitimlidir dersin ama sosyal konularda sıfır olduğunu sonradan fark edersin. Kız gelip sana güzelliğinin verdiği ego ile saldırıyor sonra bakıyorsun kendi deyimi ile öküzün birine gitmiş. Adam aldatıyor, terk ediyor ama kız vaz geçmiyor. Adamın tipi, meleği çekici geliyor. Meslek dedik de doktor kızlara çekici gelen meslekler bu ara cerrahi uzmanlıklar, pilotluk, iş adamlığı, ünlü tipler filan mış.
Sonuç olarak öyle doktor kadın, meslektaşımız diye biz gözümüzde çok büyütüp saygı duyuyoruz ama insan biraz daha dikkatli bakınca saygı duyulacak şekilde davranmadığını fark ediyor.

Bu ülkede tipiniz, paranız, iyi mesleğiniz olsun kişiliğinize bakmadan binlerce kadın tarafından çevrelenirsiniz.

Sorsan hiç biri de maddiyatçı değil.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3580015  gönderen Beyaz-Prensli-At
 09.06.2016 - 17:16:27
tunde yazdı:Doktor kız dersin, eğitimlidir dersin ama sosyal konularda sıfır olduğunu sonradan fark edersin. Kız gelip sana güzelliğinin verdiği ego ile saldırıyor sonra bakıyorsun kendi deyimi ile öküzün birine gitmiş. Adam aldatıyor, terk ediyor ama kız vaz geçmiyor. Adamın tipi, meleği çekici geliyor. Meslek dedik de doktor kızlara çekici gelen meslekler bu ara cerrahi uzmanlıklar, pilotluk, iş adamlığı, ünlü tipler filan mış.
Sonuç olarak öyle doktor kadın, meslektaşımız diye biz gözümüzde çok büyütüp saygı duyuyoruz ama insan biraz daha dikkatli bakınca saygı duyulacak şekilde davranmadığını fark ediyor.

Bu ülkede tipiniz, paranız, iyi mesleğiniz olsun kişiliğinize bakmadan binlerce kadın tarafından çevrelenirsiniz.

Hocam epeydir yazdıklarınızı takip ediyorum. Naçizane tavsiyem kadınları çok da kaale almayın. Siz sadece işinize bakın onlar zaten gelecek. Ama emin olun ki geldiklerinde daha da iğreneceksiniz.
Haklarında uzun uzadıya tespit yapacak kadar ciddiye alırsanız siz kaybedersiniz.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3580043  gönderen tunde
 09.06.2016 - 18:34:01
Beyaz-Prensli-At yazdı:
tunde yazdı:Doktor kız dersin, eğitimlidir dersin ama sosyal konularda sıfır olduğunu sonradan fark edersin. Kız gelip sana güzelliğinin verdiği ego ile saldırıyor sonra bakıyorsun kendi deyimi ile öküzün birine gitmiş. Adam aldatıyor, terk ediyor ama kız vaz geçmiyor. Adamın tipi, meleği çekici geliyor. Meslek dedik de doktor kızlara çekici gelen meslekler bu ara cerrahi uzmanlıklar, pilotluk, iş adamlığı, ünlü tipler filan mış.

Hocam epeydir yazdıklarınızı takip ediyorum. Naçizane tavsiyem kadınları çok da kaale almayın. Siz sadece işinize bakın onlar zaten gelecek. Ama emin olun ki geldiklerinde daha da iğreneceksiniz.
Haklarında uzun uzadıya tespit yapacak kadar ciddiye alırsanız siz kaybedersiniz.
Gerçek hayatta öyleyim zaten hocam. Çok haklısınız.
Kullanıcı avatarı

#3580051  gönderen kayabusa
 09.06.2016 - 18:47:48
Yok artik. Bu ikinci kadin olmaya razi olan acisindan nasil bir kisiliksizlik, aldatan erkek acisindan nasil bir karaktersizlik, aldatilan acisindan nasil bir talihsizliktir boyle.
Kullanıcı avatarı

#3580052  gönderen prntscrn
 09.06.2016 - 18:49:52
Demiş midir gerçekten?😮