Salı , Ağustos 20 2019
Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

• 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
Kullanıcı avatarı
prntscrn yazdı:
31.07.2019 - 22:02:59
Dışarıda yemek yedikten sonra başkasının hesabını ödemeyin herkes kendi ödesin.Hele bir de lavaboya gitmiş gibi yapıp hesap ödemek ne
Samimi arkadaş grubu mu? Biz tek tek ödemekten nefret ederiz. Sıraya koymuş da değiliz ama kimin canı ödemek isterse o öder.
Kullanıcı avatarı
Kimseyle aranızı bozmayın. Politik olun. Dozunda içten pazarlık, mutluluktur. Şimdi sen ona küsücen de onu her gördüğün yerde yolunu değiştircen, yok onunla kamki olanlarla da küsecen, herkesle küsecen. Küsüştünüz diye arkandan iş çevirmesi de rahat. Boş zamanlarında “ama bana çokayıp etti.... şunu diyemedim ya la... giderken yüzüne tüküreydim bi rahatlardım... ”gibi söylenme mesaisi ayırcan da ohoooo
Üç günlük dünyada bunlara yer yoktur.
Politika iyidir.
Sevgiler
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Toplumsal Mesaj Vermek İsteyenler Buraya.

#4293633  gönderen prntscrn
 31.07.2019 - 22:18:22
parcalıbulut yazdı:
31.07.2019 - 22:09:44
prntscrn yazdı:
Dışarıda yemek yedikten sonra başkasının hesabını ödemeyin herkes kendi ödesin.Hele bir de lavaboya gitmiş gibi yapıp hesap ödemek ne
Samimi arkadaş grubu mu? Biz tek tek ödemekten nefret ederiz. Sıraya koymuş da değiliz ama kimin canı ödemek isterse o öder.

Her durumda.

Aslında şöyle ki böyle şeyleri sıraya koymak olmaz ama samimi arkadaşlar arasında o sıra kendiliğinden oluşur.Tek kişi ödediğinde sonraki yemeklerde herkes sırayla öder.Ama ne yaptığını anlamayamadığın birisi sürekli ödemek ister ve sonraki zamanlarda da abuk subuk konuşursa bence herkes tek tek ödese daha iyi.

Ara sıra gittiğin kişilerle mutlaka ayrı ödenmeli,kimse hepsini ödeyerek güzel bi iş yaptığını sanmasın
Kullanıcı avatarı

#4293671  gönderen dr_itachi
 31.07.2019 - 23:42:21
prntscrn yazdı:
31.07.2019 - 22:18:22
parcalıbulut yazdı:
31.07.2019 - 22:09:44
prntscrn yazdı:

Her durumda.

Aslında şöyle ki böyle şeyleri sıraya koymak olmaz ama samimi arkadaşlar arasında o sıra kendiliğinden oluşur.Tek kişi ödediğinde sonraki yemeklerde herkes sırayla öder.Ama ne yaptığını anlamayamadığın birisi sürekli ödemek ister ve sonraki zamanlarda da abuk subuk konuşursa bence herkes tek tek ödese daha iyi.

Ara sıra gittiğin kişilerle mutlaka ayrı ödenmeli,kimse hepsini ödeyerek güzel bi iş yaptığını sanmasın
Çoğu durumda (kalabalık olmayan, 3-4 kişilik gibi) hesabı bir kişinin ödemesi daha güzel bence :)
Bold kısımda bahsettiğin en güzeli (i think so) :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
kutsaclirapunzel yazdı:
31.07.2019 - 22:14:00
Kimseyle aranızı bozmayın. Politik olun. Dozunda içten pazarlık, mutluluktur. Şimdi sen ona küsücen de onu her gördüğün yerde yolunu değiştircen, yok onunla kamki olanlarla da küsecen, herkesle küsecen. Küsüştünüz diye arkandan iş çevirmesi de rahat. Boş zamanlarında “ama bana çokayıp etti.... şunu diyemedim ya la... giderken yüzüne tüküreydim bi rahatlardım... ”gibi söylenme mesaisi ayırcan da ohoooo
Üç günlük dünyada bunlara yer yoktur.
Politika iyidir.
Sevgiler
selam kank ihlibedi
Kullanıcı avatarı

#4296967  gönderen kaffeepause
 11.08.2019 - 22:11:15
Bize de bir Marquez lazım. Bayramda kaçan kurbanlık boğaların sokaklarda başıboş koşturmalarını, kurban kesimi üzerine teoriler geliştiren amcaları, bayram namazlarını, bilenmiş bıçakları, büyük annelerin bayram öncesi telaş ve gerginlikleriyle bayramdaki vakur hallerini, ellerinde güç bela taşıdıkları et dolu leğenlerle kapı kapı dolaşan çocukları, hayvanların malum kısımlarını çocukların boynuna takan büyükler ve onların yersiz şakalarını anlatacak iyi bir romancı. Kafamdaki olay örgüsü: Kesileceğini anlayan bütün kurbanlıklar kaçarak camileri abluka altına alır. Bayram namazı kılan cemaat, teşrik tekbirlerine karışan hayvan sesleriyle irkilir. Olayın farkına varılır. Gayet olağan bir hadiseymiş gibi imamlar hayvanları teskin etmek üzere görevlendirilir. Kurbanlıklar uzlaşmayınca camilerde kriz masaları kurulur ama ne var ki tüm erkek devlet erkanı ile kolluk kuvvetleri de camidedirler. Yalnızca kadınlar bir şey yapabilir fakat onlar da yapmak istediklerinden emin değildirler vs vs.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42