Cuma , Eylül 20 2019
Biraz da felsefe diyorsanız....

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: en büyük hayaliniz nedir?

#2585061  gönderen AsrevyA
 06.09.2013 - 15:58:27
Menfaatine değenle yaşayan değil,yüreğine değen ve yüreğe değen insanların ülkemde çoğalması
Kullanıcı avatarı

#2585069  gönderen dranestezi26
 06.09.2013 - 16:05:47
Bu dünya adına en büyük hayalim şu tükürdüğüm doktorluk mesleğinden tamamen kurtulup geçimimi huzurla sağlayacağım bir meslek bulmak,ayrıca da o meslek mümkünse insanlarla hiç muhattap olmayacağım bir meslek olsun çünkü insanlarsan nefret ediyorum.Ahiret adına ise inşallah son nefesimde imanla ölebilmek
Kullanıcı avatarı

#2585073  gönderen KissMeKissYou
 06.09.2013 - 16:07:26
dranestezi26 yazdı:Bu dünya adına en büyük hayalim şu tükürdüğüm doktorluk mesleğinden tamamen kurtulup geçimimi huzurla sağlayacağım bir meslek bulmak,ayrıca da o meslek mümkünse insanlarla hiç muhattap olmayacağım bir meslek olsun çünkü insanlarsan nefret ediyorum.Ahiret adına ise inşallah son nefesimde imanla ölebilmek
hocam ne çektirmişler valla sana ya
ben de öyle bir şey arıyorum mümkün müdür ki..
Kaçakçılık düşünüyorum onda da muhattap oluyosun
Allah yardımcımız olsun
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2585075  gönderen dranestezi26
 06.09.2013 - 16:09:21
KissMeKissYou yazdı:
dranestezi26 yazdı:Bu dünya adına en büyük hayalim şu tükürdüğüm doktorluk mesleğinden tamamen kurtulup geçimimi huzurla sağlayacağım bir meslek bulmak,ayrıca da o meslek mümkünse insanlarla hiç muhattap olmayacağım bir meslek olsun çünkü insanlarsan nefret ediyorum.Ahiret adına ise inşallah son nefesimde imanla ölebilmek
hocam ne çektirmişler valla sana ya
ben de öyle bir şey arıyorum mümkün müdür ki..
Kaçakçılık düşünüyorum onda da muhattap oluyosun
Allah yardımcımız olsun
şimdi çok rahatım kardeşim,halk sağlığındayım ama bundan 2 yıl öncesine kadar çok çektim,ayrıca bizim insanımızın hilebaz,rüşvetçi,torpilci,haddini bilmez,kaba olanlarından nefret ediyorum,maalesefki özellikle yardımcı sağlık elemanlarından ve de en fazla da sağlık memurlarında olmak üzere bu tarz insanlar çok fazla ve onlardan nefret ediyorum
Kullanıcı avatarı

#2585087  gönderen TheHope
 06.09.2013 - 16:27:44
Ustura ağzında yaşamaktan kurtularak, tüm mevcutları arkama alarak, "hafızası olmayan yerde" en iyi dostumla eski günlerdeki gibi özgürce yaşamak...
Kullanıcı avatarı

#2652998  gönderen 5iyah
 18.10.2013 - 17:05:21
her an nerdeysem kapıyı çarpıp çıkabilecek güçte olmak.
kapı çarpma meraklısı değilim, sadece o gücü seviyorum.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2968533  gönderen CASLANCI
 24.08.2014 - 14:42:18
"Canım kudret elinde olan Allah'a yemin ederim ki, sizler iman etmedikçe cennete giremezsiniz. Birbirinizi sevmedikçe de iman etmiş olmazsınız. Yaptığınız takdirde birbirinizi seveceğiniz bir şey söyleyeyim mi? Aranızda selâmı yayınız!" (Müslim, Îmân 93-94; Tirmizî, Et'ime 45; İbni Mâce, Mukaddime 9) buyurur peygamber.
yalnış anlama ama insanlardan nefret ediyorum lafı çok amiyane bir söz.çünkü hayatımızın devamlılığı için önce Allah'a sonrada yarattığı her bişeye muhtacız buna insanlar da dahil. ve bize iyiliği dokunan bir varlıktan nefret ediyorsak kendimizi düzeltmemiz lazım derim ben.
hayatta sadece yanlışları düşünüp,kötülükleri görmek kendimize yapacağımız en büyük yanlış ve kötülük olur,kanımca.
hadsizlik ettiğimiz düşünülüyorsa veya sürçü klavye ettiysek affola.
vesselam.
ahanda bu arada en büyük hayalim hayatı olduğu gibi kabullenmek
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10