Cumartesi , Eylül 21 2019
Biraz da felsefe diyorsanız....

• 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 40
Kullanıcı avatarı

#2956957  gönderen dr_itachi
 06.08.2014 - 20:19:42
kutsaclirapunzel yazdı:Bir kişiye veya nesneye görünmez bir bağla sebepsizce bağlanmaktır. Karsı cinse addedilmemesi gereken beynelmilel bir kelamdır. Anti parantez herkes aşıktır. Ama herkes maşuk olamaz.
herkesin çok sevdiği birşeyler vardır gibi geliyor benim de. şimdi peki ben neyi çok seviyorum. en çok neden bahsettiğimize bakarsak buluruz bence. "kalp denizse, dil kıyıdır. denizde ne varsa kıyıya o vurur" demiş muhterem bir zat. şimdi bana bakalım en çok neden bahsettiğimi biliyorsunuz az çok :D demek ki o şeye/şeylere fazla muhabbet beslemişim. demek ki ne yapmam lazım, adamakıllı sevecek faydalı şeyler bulmam lazım. bu da galiba faydalı şeylerle zaman geçirerek olur :roll: tıp kitapları okuyorsun, zamanla zamanla sevemeye başlıyorsun belki de :roll: aklıma leyla ile mecnun dizisinden bir sahne geldi. leyla ile arda amerika'ya gidiyorlardı. erdal bakkal da mecnunu işkillendiriyordu. bunlar bi başlarına nereye gidiyorlar tarzında. mecnun da olmaz birşey filan diyordu. sonra erdal bakkal "bi bardakla bile beraber kalsan bir süre sonra..." diyordu :D onun gibi... bi de bir yerde görmüştüm. bu kalbin sevmeye aşırı afinitesi varmış. illaki birşeyleri sevecekmiş. :roll:
Kullanıcı avatarı

#2956959  gönderen meritamon
 06.08.2014 - 20:24:34
dr_itachi yazdı:
kutsaclirapunzel yazdı:Bir kişiye veya nesneye görünmez bir bağla sebepsizce bağlanmaktır. Karsı cinse addedilmemesi gereken beynelmilel bir kelamdır. Anti parantez herkes aşıktır. Ama herkes maşuk olamaz.
herkesin çok sevdiği birşeyler vardır gibi geliyor benim de. şimdi peki ben neyi çok seviyorum. en çok neden bahsettiğimize bakarsak buluruz bence. "kalp denizse, dil kıyıdır. denizde ne varsa kıyıya o vurur" demiş muhterem bir zat. şimdi bana bakalım en çok neden bahsettiğimi biliyorsunuz az çok :D demek ki o şeye/şeylere fazla muhabbet beslemişim. demek ki ne yapmam lazım, adamakıllı sevecek faydalı şeyler bulmam lazım. bu da galiba faydalı şeylerle zaman geçirerek olur :roll: tıp kitapları okuyorsun, zamanla zamanla sevemeye başlıyorsun belki de :roll: aklıma leyla ile mecnun dizisinden bir sahne geldi. leyla ile arda amerika'ya gidiyorlardı. erdal bakkal da mecnunu işkillendiriyordu. bunlar bi başlarına nereye gidiyorlar tarzında. mecnun da olmaz birşey filan diyordu. sonra erdal bakkal "bi bardakla bile beraber kalsan bir süre sonra..." diyordu :D onun gibi... bi de bir yerde görmüştüm. bu kalbin sevmeye aşırı afinitesi varmış. illaki birşeyleri sevecekmiş. :roll:
of amma uzun yazmışsın okuyamadım :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2956963  gönderen doktooorrrrrr
 06.08.2014 - 20:32:22
patates kızartması gibidir. herkes sever ama herkes aslında çok gzüel yapamaz :)
Kullanıcı avatarı

#2956964  gönderen dr_itachi
 06.08.2014 - 20:33:46
meritamon yazdı:
dr_itachi yazdı:
of amma uzun yazmışsın okuyamadım :)
ilk 3 cümlesini oku gerisi geliyor :P :P
Kullanıcı avatarı

#2956983  gönderen Zygarde
 06.08.2014 - 21:01:47
dr_itachi yazdı:
ahah erdal bakkal ya :D
"Absence makes the heart grow fonder.(ayrılık kalbi sevgiyle doldurur.)" atasözü aklıma geldi :)
Kullanıcı avatarı

Re: Aşk Nedir

#2957027  gönderen ellidokuznoktayetmis
 06.08.2014 - 21:44:05
vandecamp yazdı:
ellidokuznoktayetmis yazdı:70'lerin kalorifer peteğidir.

Resim
kim bilir ne mesaj vermek istedin :)
Elini tutunca ısınırsın.Ama başkaları da elini tutup ısınmıştır..
Farkedersinki bi seni ısıttığını sandığın şeyin üstünden bütün sınıf geçmiştir aslında 37 yıldır,ama sen bunu görmek istememişsindir.Farkedersin.Genelde elin yanınca farkedersin.Nasıldır bilirsin..İlk tuttuğun yer yanar genelde
Sonra Ufo'ya geçersin.Ufo iyidir.Pahalıdır ama iyidir.Paran varsa hep yanındadır,hep ısıtır.Deli ısıtır.İstediğin uzvunla tut hiçbirini yakmaz.Elini yakmaz.En çok da elini yakmaz.Uyu yanında hçbsy olmaz.En güzeli de istediğinde açıp istediğinde kaparsın.Bu ufo bir harika dostum

#çareufo
#paramvarsaısınıyorum
#yarımsaattefırıngibi
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2957116  gönderen meritamon
 06.08.2014 - 23:11:25
kamala yazdı:ulaşamamak.
kamalacan birine aşık oldun galiba :) kime ulaşamıyon
Kullanıcı avatarı

#2957147  gönderen kamala
 06.08.2014 - 23:49:38
meritamon yazdı:
kamala yazdı:ulaşamamak.
kamalacan birine aşık oldun galiba :) kime ulaşamıyon
aslında şimdi de ulaşabilirim ama kredi çekip borca girmek istemiyorum.belki 1-2 yıl sonra alabilirim. cla 200 :(
Kullanıcı avatarı

#2957149  gönderen faberlodit
 06.08.2014 - 23:53:53
Hatırlamıyorum.
Biliyor muydum? Onu da hatırlamıyorum.
Yaşadım mı? Sanmıyorum.
Bu durumda yorum yapmam doğru mu? Değil.
Bir gün, cevabını bulunca yorum yapacağım.
Şimdilik sadece "güncel"
Kullanıcı avatarı

#2957163  gönderen eseseray
 07.08.2014 - 00:16:27
faberlodit yazdı:Hatırlamıyorum.
Biliyor muydum? Onu da hatırlamıyorum.
Yaşadım mı? Sanmıyorum.
Bu durumda yorum yapmam doğru mu? Değil.
Bir gün, cevabını bulunca yorum yapacağım.
Şimdilik sadece "güncel"
ústad saygilar...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2957751  gönderen nurullahs
 08.08.2014 - 00:35:44
''ve'' bağlacıdır
Kullanıcı avatarı

Re:

#2957758  gönderen eseseray