Perşembe , Ekim 17 2019
Biraz da felsefe diyorsanız....

Kullanıcı avatarı

Re: Uykuya Doymuyorum Tembellik max Seviyede @@@

#1919285  gönderen mhurkan
 29.08.2012 - 18:21:45
Uyku sadece psikolojik bir problem değildir. Dahili bir nedene bağlı olmadığı ekarte edilmeli;

-hipothyrodiler
-ailesel dislipidemiler
-uyku apne sendromu
-kronik yorgunluk sendr.
-minor depresyon
-...

Bunları değerlendir sonra psikiyatriye gidersin.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1919294  gönderen arazay
 29.08.2012 - 18:28:41
Kedine bı amca bul ona sor ! Burada henüz 30 unu doldurmamış citir abi ve ablaların var! Ben hariç bu arada :D
Kullanıcı avatarı

#1919308  gönderen mkctnky
 29.08.2012 - 18:47:48
drsuzkaLemi yazdı:Merhabalar,
2 hafta oncesine kadar, gunde ortalama 10 saat uyuyordum. Ve feci sekilde agirlik, yorgunluk oluyordu uzerimde. 10 saat uyuyordum ama onun uzerine gun icinde 2 saat falan sekerleme yaptigim oluyordu.feci tatil modu anlayacaginiz.

Artik sıkılmaya basladim bu durumdan ve 2 haftadir 12-1 gibi yatip 8 de kalkiyorum. Bu duzene alistim gibi lakin hala uzerimde tembellik ve isteksizlik var.

Psikiyatriye gitmeyi dusundum ama %90 modiwake vericek ve o ilacin neredeyse tum yan etkilerini gosteriyorum. Su da var bobregimin teki cok kucuk oldugu ve %20 gibi degerlerde calistigi icin ilac kullanmak da istemiyorum. Vitamin kullansam karacigere de zarari var.

Ne yapacagim bilmiyorum. Ozellikle tusa calisan abla ve amcalarim sizden tavsiyeler bekliyorum. Calisma duzenimde alt ust oldu gibi.

Help me :(

:ai:

farma destroyed ..........................

#1919584  gönderen drsevda
 30.08.2012 - 02:29:00
psikolojik oldugunu düşünüyorum vucüdun stresten kaçmak için oluşturdugu bi tepki bende 18 saat uyudugumu biliyorum malesef:( zamanla düzelir 1hafta 10 gün devam eder diye düşünüyorum
Kullanıcı avatarı

#1920077  gönderen firfira
 30.08.2012 - 17:31:41
benim de bi kere uyku düzenim bozulmuştu geceyle gündüzüm yer değiştirmişti resmen herlade o zaman 5. sınıfta yarıyıl tatilndeydim. gece 4 e 5 e kadar hiç uykum gelmiyordu. öğlen 1 de filan uyanıyordum. uyku düzenini sağlamak için sabah 7 de kalktım akşama kadar uyumayacaktım. ama öyle bi uyku bastırdı ki saat 11 de uyumak zorunda kalmıştım. çok moralim bozulmuştu. sonra laroxyl kullandım saat akşam 8 de atıyordum 10 mg saat 11 de uykum geliyordu. ;)

dene istersen belki faydası olur. masum bi ilaçtır. böbreğe zarar vermez. nrem dönemini de uzatarak uyku kalitesini artırır. sedatif etkisi güçlüdür. o yeterli olmazsa atarax kullan akşam bir çorba kaşığı al.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009