Cumartesi , Eylül 21 2019
Biraz da felsefe diyorsanız....

Kullanıcı avatarı

Re: Babam bana dedi ki...

#1456147  gönderen drumutt
 22.10.2011 - 22:31:41
Valla bu devirde hasta ve hasta yakınları ile uğraşmaktan iyidir, tekrar Tus'a girecek olsam temel bilim yazardım.
Kullanıcı avatarı

Re: Babam bana dedi ki...

#1456167  gönderen drstabil
 22.10.2011 - 22:45:12
valla baban benden de fazla çam deviren bir insanmış..ama ne denir sonuçta baba...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
babama halk sağlığı yazacağım dedim.o da tabii ne olduğunu sordu ben de kendi bilgim ve onun anlayışı doğrultusunda işte aşıları ayarlıyor suları klorluyor falan dedim..

bir kaç gün sonra kahvaltıda konu gene açıldı dedi ki "güya bi şey su müdürü olacak"
Kullanıcı avatarı
:)

bende tercihlerim arasına bi tanede patoloji yazayım altlara dedim babam da milletin pislikleriyle parçalarıyla mı uğraşacan dedi 13 tercihimin arasındaki tek patoloji geldi ve babam bir dilinin ucuyla bile hayırlı olsun demedi.....

oluyor işte baba bunlar :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
benim istedigim bolumde ailemle hemfikirdik. cunku kadin dogum isteyerek ben kendim kasindim :) seviyorum isimi ama. bir ara genel cerrahi rotasyonyu yaparken hocalarin israri uzerine gecis yapmayi dusundum, babam asla dedi, devam et kendi bolumune. boylelikle sonuna yaklastik.
elifnidanin babasini dinlerken kendi babam aklima geldi, tarzlari cok benzer :)
babalari cok seviyoruz :D
Kullanıcı avatarı
sperentsa yazdı:benim istedigim bolumde ailemle hemfikirdik. cunku kadin dogum isteyerek ben kendim kasindim :) seviyorum isimi ama. bir ara genel cerrahi rotasyonyu yaparken hocalarin israri uzerine gecis yapmayi dusundum, babam asla dedi, devam et kendi bolumune. boylelikle sonuna yaklastik.
elifnidanin babasini dinlerken kendi babam aklima geldi, tarzlari cok benzer :)
babalari cok seviyoruz :D
babaları cok seviyoruz :wink:
Ben de bizimkilere patoloji yazacam dedim onlar da başladılar patoloji ne demek laborant mı olacan onu herkes yapar biz seni bunun için mi okuttuk kadın doğumcu ol biraz para kazan seni sorarlarsa etrafa ne diyecem patologda neymiş vazgeç bu sevdadan dediler :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#1456691  gönderen fatih75
 23.10.2011 - 15:10:18
babaya saygılar selamlar:) bazı şahısların kendileriyle temas etmektense b.k larına bakmayı tercih ediyoruz napalım.

#1456802  gönderen kontra
 23.10.2011 - 18:02:26
bok deyip geçmeyin
mükemmel bir belgesel...