Perşembe , Ekim 17 2019
Biraz da felsefe diyorsanız....

• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Kullanıcı avatarı

#1230129  gönderen deluuu
 08.03.2011 - 18:32:39
germinom yazdı:
deluuu yazdı:abi sizinki büyük sıkıntı ya. eğer aynı odayı vermezlerse girmeyin tusa.protesto edin.
bir daha geri dönememmmmmm

hiç olmadı gelin bende kalın kıyamam..
:lol: sorun olmaz inslh
Yok canım niye sorun olsun. ben yokmuşum gbi :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#1230286  gönderen staphilococh
 08.03.2011 - 19:59:42
ankaralı olmayan arkadaslar notte otel kavaklıderede esatta sheraton yakınlarında kızılaya yuruyerek yaklasık yarım saat mesafede, nezihtir sessizdir evlılık cuzdanı fılan da sormazlar hangi devirde yasıyoruz arkadaslar at hırsızı kılıklı diilseniz sorun olmaz, sanırsam gunluk ucreti 2 kişilik oda 70 euro civarı idi sabah kahvaltısı dahildi,

Re: ankarada otelde sevgilinle kalmak

#1230488  gönderen drsevda
 08.03.2011 - 21:45:46
komik geldi nedense:) pek çok arkadaşım bu tarz şeyler yaşadılar ve sonunda ayrıldıklar nedense erkekler bu konuda hassas bence:) ben yaparım ama karşımdaki yapmışsa bişeyleri affettmem diye düşünüyolar,hemde uygun olmaz,derste çalışamazsın bak boşver kardeş:)
Kullanıcı avatarı

#1230491  gönderen nemesisforevil
 08.03.2011 - 21:48:19
drsevda yazdı:komik geldi nedense:) pek çok arkadaşım bu tarz şeyler yaşadılar ve sonunda ayrıldıklar nedense erkekler bu konuda hassas bence:) ben yaparım ama karşımdaki yapmışsa bişeyleri affettmem diye düşünüyolar,hemde uygun olmaz,derste çalışamazsın bak boşver kardeş:)
bence gayet güzel anatomi çalışılır :D

#1230497  gönderen drsevda
 08.03.2011 - 21:53:05
nemesisforevil yazdı:
drsevda yazdı:komik geldi nedense:) pek çok arkadaşım bu tarz şeyler yaşadılar ve sonunda ayrıldıklar nedense erkekler bu konuda hassas bence:) ben yaparım ama karşımdaki yapmışsa bişeyleri affettmem diye düşünüyolar,hemde uygun olmaz,derste çalışamazsın bak boşver kardeş:)
işte dedim bende aynı motivasyonla sınava gitmesin :D sonra her baktıgı yerde sevgilisini görür :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1230499  gönderen nemesisforevil
 08.03.2011 - 21:54:13
drsevda yazdı:
nemesisforevil yazdı:
işte dedim bende aynı motivasyonla sınava gitmesin :D sonra her baktıgı yerde sevgilisini görür :D
çıkınca da artizlk yapar sınawda bile aklımda sen wardın aşkım die :D

#1230504  gönderen drsevda
 08.03.2011 - 21:56:29
sonra 6 ay daha sınava hazırlanırlar senin yüzünde kazanmadım derler birbirlerine vee tartışıp ayrılırlar ...olmasın. yazık :(
Kullanıcı avatarı

#1230511  gönderen nemesisforevil
 08.03.2011 - 21:58:24
drsevda yazdı:sonra 6 ay daha sınava hazırlanırlar senin yüzünde kazanmadım derler birbirlerine vee tartışıp ayrılırlar ...olmasın. yazık :(
hayalgücü lafonten terk!

#1230512  gönderen drsevda
 08.03.2011 - 22:00:25
nemesisforevil yazdı:
drsevda yazdı:sonra 6 ay daha sınava hazırlanırlar senin yüzünde kazanmadım derler birbirlerine vee tartışıp ayrılırlar ...olmasın. yazık :(
hayalgücü lafonten terk!
ne yani evlenip mutlu mu olsunlar :D olmass önce kariyer :wink:
Kullanıcı avatarı

#1230533  gönderen nemesisforevil
 08.03.2011 - 22:07:22
drsevda yazdı:
nemesisforevil yazdı:
hayalgücü lafonten terk!
çocuk da yapacak kariyer de belki :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#1230534  gönderen drsevda
 08.03.2011 - 22:08:37
doktornefret yazdı:ne günlere kaldık ya millet sevgilisiyle birlikte kalacagı otelleri arar oldu herkesin kendi hayatı kimseye karışmıyoruz kimsenin hayatı bizi ilgilendirmiyor ama ne bileyim bizim yetiştirilme tarzımıza büyüklerimizden gördügümüz yaşam şekline toplumun düzenine her şeye aykırı..ama neyse ben yine de bize ne diyorum
sevgilin yok tabi konuş böyle :D tehlikeli şeyler bunlar :) bizim sınıfın 10da biri sevgilisyle aynı evde yaşıyodu herkezde biliyodu normal karşılıyoduk :D sevgi olunca arada insan bazı şeyleri 2.plana atabiliyo malesef ama umarım daha dikkatli davranırlar diyorum kendi adıma

#1230540  gönderen drsevda
 08.03.2011 - 22:10:20
nemesisforevil yazdı:
drsevda yazdı:
nemesisforevil yazdı: hayalgücü lafonten terk!
çocuk da yapacak kariyer de belki :D
yok o dediğin bizim türkiyede olmaz :D birini tuttursan ötekini tutturamazsın en iyisi kariyer yap ,paran olunca insanların 5de 3ü ilgilenir nede olsa :D
Kullanıcı avatarı

#1230541  gönderen dr_ly
 08.03.2011 - 22:10:25
doktornefret yazdı:ne günlere kaldık ya millet sevgilisiyle birlikte kalacagı otelleri arar oldu herkesin kendi hayatı kimseye karışmıyoruz kimsenin hayatı bizi ilgilendirmiyor ama ne bileyim bizim yetiştirilme tarzımıza büyüklerimizden gördügümüz yaşam şekline toplumun düzenine her şeye aykırı..ama neyse ben yine de bize ne diyorum
+1
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7