Perşembe , Ekim 17 2019
Biraz da felsefe diyorsanız....

Kullanıcı avatarı

Re: arzu fotokopi

#1125698  gönderen zexuwar
 11.01.2011 - 00:14:20
j_abruzzi yazdı:
zexuwar yazdı:arzu fotokopi ne ya? çok davetkar duruyor. okşan kırtasiye, alev tıp kitaplari gibi
ula zex ne fesat adamsınn......

eskiden bu kadar değildin sanki??? :D :D
hep aynıyım aslında da forumda açılım yaptım artık
Kullanıcı avatarı

#1125706  gönderen why-so-serious
 11.01.2011 - 00:17:09
mezun olmama rağmen geçen gittim bulamadığım bi çok kitabın fotokopisini buldum.eski günleri yad ettik...
özlemişim ümit abi ne varsa çek demeyi....
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1349307  gönderen nicksizimben
 22.06.2011 - 11:03:14
selamlar.
bi kaç mesaj önce bu fotokopici de tus namına herşey var denmiş.bilgisi olan varsa bana bi özel mesaj gönderebilir mi,ne var yani:)
adanadayım da eğer istediğim şeyler varsa aldırıcam.
Kullanıcı avatarı

#1349385  gönderen dr_kucukkaynarca
 22.06.2011 - 11:32:05
kenarortay yazdı:
live4ever yazdı:
dr_piramit yazdı:ne özelliği var ki bu fotokopicinin
ümit abi bizim okulu bitirmemizdeki en büyük etkendir....hayatlarımızı kurtaran adamdır....arzu copy center'ın ortağı olup, diğeri de abisidir...onun adı neydi lan :? 8O arzu copy center hacettepenin en çok yayın yapan ve satan kurumudur :D:D:D:D
abisinin adı mustafa'ydı:)
bi gün gittim "ümit abi neler satıyosun yeni?" diye, "gümrükten bi mercedes bulduk, yaptırıp 2 katı fiyatına satıcaz" demişti:). üstelik ciddiydi adam. heeeey ümit abi heyyy...
Bizim okulun da ''kamuran abi''si vardı.
Son teknoloji yeni makinesi geldiğinde ''abi bunun özelliği ne,farklı bişey çekiyo mu ?'' diye soran arkadaşa verdiği cevap yıllar geçse de güncelliğini koruyacak,nesilden nesile aktarılarak belki yüzyıl sonra şehir efsanesi haline gelecektir.
Lakin biz o cümleyi duyup,bir efsanenin doğuşuna şahit olduk.Üzerimize düşeni yaptık ve bir alt döneme o efsane repliği aktardık.Umarız onlarda altlarına aktararak bu efsaneyi ayakta tutarlar.

Teşekkürler kamuran abi.Yeni nesil Bahadır fotokopiye yönelse de sen eski dönemlerin gönüllerindesin.Senin emektar fotokopi makinen kadar delikanlı bir makine görebileceğimizi sanmıyoruz bir daha.
Kullanıcı avatarı

#1349386  gönderen dr_kucukkaynarca
 22.06.2011 - 11:32:40
class09 yazdı:anatomi atlasindan hastane kimlik kartina, ev anahtarindan ogrenci islerindeki her turlu belgeye kadar her seyi cogaltabilme kapasitesine sahip guzel fotokopicimiz....
Ekşi sözlük entry sıtayla.
Kullanıcı avatarı

#1349739  gönderen nicksizimben
 22.06.2011 - 13:44:40
az önce aradım konuştum meşhur ümit beyle.çok sinirliydi,burada yazandan bulduğu söyledim de kendisini 'orda yazan o süper zekayı bi bulsam ben yapacağı biliyorum,yok öyle bişey' dedi.feci sinirlenmiş.ümitlerim boşa çıktı:(

#1349763  gönderen ckahn
 22.06.2011 - 13:51:59
kenarortay yazdı:
live4ever yazdı:
ümit abi bizim okulu bitirmemizdeki en büyük etkendir....hayatlarımızı kurtaran adamdır....arzu copy center'ın ortağı olup, diğeri de abisidir...onun adı neydi lan :? 8O arzu copy center hacettepenin en çok yayın yapan ve satan kurumudur :D:D:D:D
bi gün gittim "ümit abi neler satıyosun yeni?" diye, "gümrükten bi mercedes bulduk, yaptırıp 2 katı fiyatına satıcaz" demişti:). üstelik ciddiydi adam. heeeey ümit abi heyyy...
harbiden biz daha köşeyi görmedik, adam köşeyi dört döndü.. :lol: :lol:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1349772  gönderen ultramegagold
 22.06.2011 - 13:54:16
live4ever yazdı:
mustafaydı sanırım, tükkanıda biz mezun olmadan önce bi güzelleştirdilervalla helal olsun dedim

#3335275  gönderen canakkale
 14.10.2015 - 17:01:45
Arkadaşlar Arzu fotokopi pazar günleri açık mı?
Kullanıcı avatarı

Re:

#3335346  gönderen raptiye
 14.10.2015 - 18:05:25
en son açıktı
Kullanıcı avatarı

#3335392  gönderen dr_sheehan
 14.10.2015 - 18:57:16
bi ara mafya onlar diye söylentiler dolaşıyordu..ama ümit abi şeker gibi görünür insanın inanası gelmiyor
Kullanıcı avatarı

#3335447  gönderen zixiebixie
 14.10.2015 - 19:55:47
dr_kucukkaynarca yazdı:
kenarortay yazdı:
live4ever yazdı: ne dedi çok merak ettim :)

Bizim okulun da ''kamuran abi''si vardı.
Son teknoloji yeni makinesi geldiğinde ''abi bunun özelliği ne,farklı bişey çekiyo mu ?'' diye soran arkadaşa verdiği cevap yıllar geçse de güncelliğini koruyacak,nesilden nesile aktarılarak belki yüzyıl sonra şehir efsanesi haline gelecektir.
Lakin biz o cümleyi duyup,bir efsanenin doğuşuna şahit olduk.Üzerimize düşeni yaptık ve bir alt döneme o efsane repliği aktardık.Umarız onlarda altlarına aktararak bu efsaneyi ayakta tutarlar.

Teşekkürler kamuran abi.Yeni nesil Bahadır fotokopiye yönelse de sen eski dönemlerin gönüllerindesin.Senin emektar fotokopi makinen kadar delikanlı bir makine görebileceğimizi sanmıyoruz bir daha.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3335448  gönderen zixiebixie
 14.10.2015 - 19:56:18
Ne dedi çok merak etti
Kullanıcı avatarı

#3335449  gönderen zixiebixie
 14.10.2015 - 19:56:33
Ne dedi çok merak ettim? :)

Re:

#3335508  gönderen demetkutlualp
 14.10.2015 - 21:58:32
Bir yandan fotokopi çekerken diğer yandan da borsayı takip eden koca yürekli insanlar :)