Cuma , Şubat 21 2020
Biraz da felsefe diyorsanız....

Kullanıcı avatarı
Araba fiat 500 classic. Yürürü iyi durumda, temiz kullanılmış. Üstüne berlin duvarı yıkıldığı için hafif hasar kaydı var. Boyasız alanlar liberal mavisi ile boyanmış olup eskisinden iyi durumdadır. Alıcısını üzmez, keyfe keder dosta gider bir araba. Neyse efendim. Bir kurt, bir mübarek kurbanlık koyun ve bir lahana var, bunları köprüden nehrin diğer tarafına araba ile geçirmemiz lazım. Sadece bir tanesini alabiliyoruz çünkü arabanın ön bagajı Elazığ tulum peynirlerinin içinde illegal yollardan yurda sokulmuş az bulunur togepi tasolarıyla dolu. Bildiğiniz gibi bu bilmecenin cevabında önce koyunu karşıya geçiriyoruz. Sorun burada başlıyor. Mübarek koyun arka koltukta oturduğu için ve biraz da efil efil koktuğu için ne valide ne de hanım yanından oturmak istemiyor. Normalde makam mevkisi sağ arka koltuk olsa da ve Abdurrahman çelebi koyunumuz sağ arka koltukta yaylana yaylana otursa da Türk ailesinde hala statükonun makamı ön sağ koltuk. Bu on koltuğa kim oturmalı? Oğlunun derdini 25 yıl çekmiş ana mı yoksa Allah ömür verirse 50 yıl çekecek gelin mi? Saygılar.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
reuptaken yazdı:
10.08.2019 - 11:04:24
Konuklar arka koltuğa otururlar, evlenip bir aile olduysanız anneniz artık sizin konuğunuz demektir. Tek başınıza taksiye bindiğinizde taksicinin yanına mı oturuyorsunuz kuzum siz?

Ben cidden hep takside ön koltuğa otururum sonra da adettendir diyerek işler nasıl'dan girerim nereye kadar giderse artık. Hata mı ettik bunca yıl?