Perşembe , Ekim 17 2019
Biraz da felsefe diyorsanız....

Kullanıcı avatarı
Bana en çok sağlıktan geriye kalan her şeyin koca bir yalan olduğunu öğretti sanırım.
Paraymış, kariyermiş, aşkmış meşkmiş koca bir yalan...
Önemli olan tek şey aldığın nefeslerin sağlıklı olması ve sevdiklerinin de o sağlıkla başucunda olmasıymış. Gerisi fosmuş.
Dert dediğimiz şeyler hastalığın, ölümün yanında ne olursa olsun solda sıfır kalıyormuş.
Ve bizler sağlık denen nimetin kaybetmeden sevdiklerimizle sınanmadan değerini anlamakta hep zorluk çekiyormuşuz.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3768718  gönderen tabibehanim
 29.12.2016 - 21:35:19
Yanı başımda sağır biri sürekli ağzını şapırdatarak yemek yiyormuş gibi bir yıldı
En son tabibehanim tarafından 29.12.2016 - 21:39:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
steteskobumsekil yazdı:
dankaufman yazdı:2016'nın ardından teneke çalıcam. ne berbat yıldı. Canım Annemi kaybettim daha ne olsun?? :oops:
Başınız sağ olsun
Allah rahmet eylesin
Sağolun Allah razı olsun.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Hayallerin 7 yıl sonra bile gerçek olabiliritesi olduğunu, ders çalışmanın lanet birşey olmadığını, drtus un bildiğimden bambaşka bir yer olduğunu, bir kişiye 40 kere iyimser denirse iyimser olacağını öğretti..
Ve bir de acılar küllense de hiçbir zaman geçmeyeceğini. Sevdiklerimin kıymetini...
Kullanıcı avatarı
Iyimser2016 yazdı:
dankaufman yazdı:2016'nın ardından teneke çalıcam. ne berbat yıldı. Canım Annemi kaybettim daha ne olsun?? :oops:
Başınız sağolsun, Allah cennette buluştursun..
Amin inşaallah. Sağolun