Perşembe , Ekim 17 2019
Biraz da felsefe diyorsanız....

Deneme sınavları, her dönem dersi anlatan hocaların çoğunlukla uzerinde durduklari konular cercevesinde oluşturulmuş bir haznenin kitapçık haline getirilmesi değil mi hocam?
Denemelerle çalıştığınız kısmı degerlendirmek yerine , eksiklerinizi saptayıp, çalışma stilinizdeki eksik/hataları belirleyip ona göre yola devam etmeniz yardımcı olabilir belki..
( not: ben deneme çözmedim, hadiseye kişisel yaklaşımımdır sadece, destek/köstek icerikli olabilir! Bizzat kendim sık tekrar savunucularındanım.)
Kullanıcı avatarı

Re: tus yerine yanlışlıkla kpss çalışmak

#3606121  gönderen Pia90
 10.07.2016 - 21:51:35
😂😂😂😂 hocam ders denemesi yapın. Birde cok hızlı okuyorsanız hızlu unutursunuz. Cok yavaş okursanız da dikkatiniz dağılır. Orta yolu bulun. Saatte 10-15 sf gibi meselA. Bi de TUS derya Deniz. Zibilyon tane bilgi zaten . O ay diyelim Farma -dah. Çalıştınız . Sınavda bu iki dersi iyi yapmanız kafi. He bunlarda düşükse o Zaman verimsiz çalışıyorsunuz demektir- tabi bunları bize Dr Nlp diyordu Bi ona msj atın isterseniz 🙄 Amann amma da uzattım , velhasıl siz calışmaya devam edin, sınavda emeklerinizin karşılığını alırsınız 😉
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009