Perşembe , Ekim 17 2019
Biraz da felsefe diyorsanız....

kuantum teorisine inanıyor musunuz?

inanıyorum
4
67%
töbe daha neler
2
33%
Kullanıcı avatarı

kuantum teorisine inanıyor musunuz?

#3514295  gönderen uhuufg
 11.04.2016 - 00:50:14
Yani bence çok saçma bi teori. yok efendim minicik kuarklar mı varmış madde aslında madde de olabilirmiş aynı zamanda dalga da olabilirmiş. kuantuma göre maddenin bir yerden bir yere hangi yoldan gittiğini net olarak bilemezmişiz aynı anda iki yerde birden olabilirmiş bu kuarklar falan...

hele bir de paralel evren falan var. yani bilim diyorlar ama elle tutulur bir kanıt da yok sadece matematiksel sonuçlar üzerinden konuşuyorlar, merak ettim bence çok saçma inanmıyorum ben kuantum teorisine, siz ne düşünüyorsunuz?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: kuantum teorisine inanıyor musunuz?

#3514321  gönderen uhuufg
 11.04.2016 - 01:25:19
istisna yazdı:o değil de bbc'nin paralel evrenler üzerine müthiş bir belgeseli var. ilgilenenlere duyurayım dedim :)
Adnan oktar'ın varsa onu izlerim ben bbc de neymiş bizim teknolojimiz nasadan ileri
Kullanıcı avatarı

#3514353  gönderen mormonhormon
 11.04.2016 - 02:14:24
uhuufg yazdı:Yani bence çok saçma bi teori. yok efendim minicik kuarklar mı varmış madde aslında madde de olabilirmiş aynı zamanda dalga da olabilirmiş. kuantuma göre maddenin bir yerden bir yere hangi yoldan gittiğini net olarak bilemezmişiz aynı anda iki yerde birden olabilirmiş bu kuarklar falan...

hele bir de paralel evren falan var. yani bilim diyorlar ama elle tutulur bir kanıt da yok sadece matematiksel sonuçlar üzerinden konuşuyorlar, merak ettim bence çok saçma inanmıyorum ben kuantum teorisine, siz ne düşünüyorsunuz?
Tövbe tövbe!!!
İslam düşmanlığı yapacaksanız başka başlık açın!!!

O değil de boşuna ironi yapmayın anlamazlar.İlk sayfa bitmeden burası drtustan sorularla islamiyete döner.

#3514478  gönderen burhanselvan
 11.04.2016 - 10:29:19
Niels Bohr'un başını çektiği standart model çok ruhsuz, ben gelcekte teorinin derinlerine incek fizikçilerin bu fiziği tanrı ile buluşturacağına inanıyorum, çünkü kutsal kitaplarda birgün herkes tanrıya inanacak yazıyor...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009