Cuma , Eylül 20 2019
Biraz da felsefe diyorsanız....

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
Kullanıcı avatarı

en büyük korkunuz

#3379804  gönderen tintin
 26.11.2015 - 02:29:48
Bugun cok baktim bulamadim boyle bir baslik.gerci niye baktim bilmiyorum.
filmlerden cok korkarim ben.hep gozlerimi kapatirim korkunclu yerlerde.gercek hayatta ise niye bilmiyom gereksiz bi optimistiklik var.sanki bana bi sey olmaz yeaa diye geciyo icimden.
Ama gondola bimeye korkuyom bak.en son bi arkadas zorla bindirmisti butun surec boyunca abv busra diye ciglik atmistim:))
Kullanıcı avatarı

Re: en büyük korkunuz

#3379814  gönderen mega_kavun
 26.11.2015 - 02:34:46
Avatar-mesaj uyumu anca bu kadar olurdu :D
En son mega_kavun tarafından 26.11.2015 - 02:36:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3379817  gönderen cita1990
 26.11.2015 - 02:36:40
tintin yazdı:Bugun cok baktim bulamadim boyle bir baslik.gerci niye baktim bilmiyorum.
filmlerden cok korkarim ben.hep gozlerimi kapatirim korkunclu yerlerde.gercek hayatta ise niye bilmiyom gereksiz bi optimistiklik var.sanki bana bi sey olmaz yeaa diye geciyo icimden.
Ama gondola bimeye korkuyom bak.en son bi arkadas zorla bindirmisti butun surec boyunca abv busra diye ciglik atmistim:))
Ranger da neler hissediyorsun ;)) dogumgunumde lise arkadaşlarım zorla bindirdiler doğum günümde ölecem sandım korkudan :D
Kullanıcı avatarı

#3379820  gönderen tintin
 26.11.2015 - 02:38:33
cita1990 yazdı:
tintin yazdı:Bugun cok baktim bulamadim boyle bir baslik.gerci niye baktim bilmiyorum.
Ranger da neler hissediyorsun ;)) dogumgunumde lise arkadaşlarım zorla bindirdiler doğum günümde ölecem sandım korkudan :D
Cok kucukken babam bindirmisti beni ona.nasil bi babam var yaa:))
Su an binsem MI geciririm herhal
Kullanıcı avatarı

#3379823  gönderen mega_kavun
 26.11.2015 - 02:39:49
tintin yazdı:Ha haa:) bu da bi dram yani kucumsemeyelim
İşte bunlar hep sevgililisizlikten :lol:
Kullanıcı avatarı

#3379826  gönderen cita1990
 26.11.2015 - 02:40:34
tintin yazdı:
cita1990 yazdı:
Bu olay bu sene oldu ondan sonra gondola bindirdiler sonra Salıncak gibi bişeye en son korkudan bacaklarım titriyordu dondurma alıp yürüttuler sakinleşeym diye hiç 25 yaşında gibi hissedmedm :D
En son cita1990 tarafından 26.11.2015 - 02:40:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3379827  gönderen tintin
 26.11.2015 - 02:40:34
ekb_ yazdı:
Ama neden korkuyorsun 'kuşlar kaderle ucar' olacagi varsa olur:)

Abv busra ne demek ki:) ... ulustaki gondola bindiyseniz onun kourma zinciri falan aciliyor cidden dusecek gibi oluyor insan:)

Filmlerdeki korku hayalgucunden hayattaki optmistlik gercekciligindendir:)))
Acilimi allah belani versin oluyo:)bizim gondolunkide aciliyodu vala hocam.siz bilmiyonuz ck asiri korkunc bi deneyimdi
Kullanıcı avatarı

#3379830  gönderen tintin
 26.11.2015 - 02:42:55
mega_kavun yazdı:
tintin yazdı:Ha haa:) bu da bi dram yani kucumsemeyelim
İşte bunlar hep sevgililisizlikten :lol:
Ha haa:) hocam komiksin yaa asiri dinci genclere mega kavundan altin standart tavsiyeler
Kullanıcı avatarı

#3379832  gönderen tintin
 26.11.2015 - 02:44:08
cita1990 yazdı:
tintin yazdı:
cita1990 yazdı: Ranger da neler hissediyorsun ;)) dogumgunumde lise arkadaşlarım zorla bindirdiler doğum günümde ölecem sandım korkudan :D
Bu olay bu sene oldu ondan sonra gondola bindirdiler sonra Salıncak gibi bişeye en son korkudan bacaklarım titriyordu dondurma alıp yürüttuler sakinleşeym diye hiç 25 yaşında gibi hissedmedm :D
Ah cnm yaa esas seninki drammış ne vicdansiz arkadaslarin var oyle
Kullanıcı avatarı

#3379833  gönderen tintin
 26.11.2015 - 02:45:59
ekb_ yazdı:
tintin yazdı:
ekb_ yazdı: Ama neden korkuyorsun 'kuşlar kaderle ucar' olacagi varsa olur:)

Abv busra ne demek ki:) ... ulustaki gondola bindiyseniz onun kourma zinciri falan aciliyor cidden dusecek gibi oluyor insan:)

Filmlerdeki korku hayalgucunden hayattaki optmistlik gercekciligindendir:)))
Acilimi allah belani versin oluyo:)bizim gondolunkide aciliyodu vala hocam.siz bilmiyonuz ck asiri korkunc bi deneyimdi
Gondolun heyecanino zincirin acilmasi zaten yoksa cok da korkunc degil yaw ...
Ohoo benim dramlarim hep kucumseniyo ama bugun

#3379835  gönderen dedekorkut
 26.11.2015 - 02:46:41
benim ciddi ciddi çok korktuğum bişey var; aileme zarar gelmesinden çok korkuyorum.. bu zarar her şekilde olabilir..
inadına da ne zaman kabus görecek olsam bu tarz görürüm :( o dizilerdeki kan ter içinde uyanma da gerçek kendimden biliyorum..
Allah ailemi korusun..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3379836  gönderen dedekorkut
 26.11.2015 - 02:47:12
benim ciddi ciddi çok korktuğum bişey var; aileme zarar gelmesinden çok korkuyorum.. bu zarar her şekilde olabilir..
inadına da ne zaman kabus görecek olsam bu tarz görürüm :( o dizilerdeki kan ter içinde uyanma da gerçek kendimden biliyorum..
Allah ailemi korusun..
Kullanıcı avatarı

#3379842  gönderen tintin
 26.11.2015 - 02:52:27
ekb_ yazdı:O degil de erken yazsaydin lunaparka giderdim tüm gün sıkıntidan bayildim hic aklima gelmedi iyi olurdu söyle cita gibi seri olarak butun tehlikeli seylere binmek yasadigima sevinip donerdim eve:)))

Hatta gondolun zincirini bilerek acardim:)))
Hocam yapma daha gencsin:)
Kullanıcı avatarı

#3379844  gönderen cita1990
 26.11.2015 - 02:52:47
korkularım
1.dede gibi aileme bişey olmasından korkuyorum
2.insanlara nesnelere ve hayata bile bağlanmaktan korkuyorum
3.duygusal biri değilim ama duzeltemeyecegim şekilde kalp kırmaktan korkarim
Yoksa nabzımı 100 ün üzerine çıkaracak şey beni en fazla öldürür yani o kısmı atraksiyon yani ;)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12