Cumartesi , Eylül 21 2019
Biraz da felsefe diyorsanız....

Kullanıcı avatarı

Re:

#3266004  gönderen ihsan005
 20.07.2015 - 00:23:58
kutsaclirapunzel yazdı:
ihsan005 yazdı:
kutsaclirapunzel yazdı: İhsantonun kökeni femenlere dayanıyor.
kadın-erkek eşitliğini savunanların kökeni nereye dayanıyorsa oraya dayanıyor
sosyal hak ve özgürlükler açısından eşitlik tabi
madende kadınlar çalışsın da demiyoruz bayram temizliğini erkek yapsın da demiyoruz
femen bu işin neresinde kalıyor sence :)
Feminist aslında kadın erkek eşit olsun demek ama hüzünlü bir terim aslında. Yani dışarıdan bakınca kadın bir adım önde gibi gözükse de içeriğinde ezilen bir kadın var. İşte ben de ezilen kadın görmeye tahammül edemiyorum lanet olsun bağzı erkeklere ! Onlara örnek olsupun için sen bir numarasın ihsanizm !
alemsin ya :D
teşekkür ederim
bekarlık sultanlık hala ;)
Kullanıcı avatarı

Re:

#3266007  gönderen kutsaclirapunzel
 20.07.2015 - 00:25:41
ihsan005 yazdı:
serbestrota yazdı: Hmmm madende çalışabilen erkek bayram temizliği yapamıyor öyle mi ?:)
yapamıyor efendim evliyse hiç yapamıyor :D
bari camları silmesin ;)
Cam silmek erkek işi bi kere. Arabanızı yıkarkenki ozguvenle siliniz lütfen. Parlamıyor soora
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3266010  gönderen ihsan005
 20.07.2015 - 00:26:56
serbestrota yazdı:
ihsan005 yazdı:
serbestrota yazdı: Hmmm madende çalışabilen erkek bayram temizliği yapamıyor öyle mi ?:)
bari camları silmesin ;)
Elin kolun olduğu sürece yapabilirsin.Kendine inan.İçindeki gücü keşfet:))
Doktor adamsın cam mı silemeyeceksin?? :)
böyleleri insanı menist bile yapar :)
kadın ruhu olduğunu düşünenler neden erkeklerin de bir ruhu ve hassasiyetleri olduğunu göz ardı eder ki ;)
yoksa bunlar mı feminist olanalar ??
Kullanıcı avatarı

Re:

#3266011  gönderen ihsan005
 20.07.2015 - 00:27:25
kutsaclirapunzel yazdı:
ihsan005 yazdı:
bari camları silmesin ;)
Cam silmek erkek işi bi kere. Arabanızı yıkarkenki ozguvenle siliniz lütfen. Parlamıyor soora
araba başka :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#3266019  gönderen serbestrota
 20.07.2015 - 00:33:01
ihsan005 yazdı:
serbestrota yazdı:
ihsan005 yazdı: yapamıyor efendim evliyse hiç yapamıyor :D
bari camları silmesin ;)
Elin kolun olduğu sürece yapabilirsin.Kendine inan.İçindeki gücü keşfet:))
Doktor adamsın cam mı silemeyeceksin?? :)
böyleleri insanı menist bile yapar :)
kadın ruhu olduğunu düşünenler neden erkeklerin de bir ruhu ve hassasiyetleri olduğunu göz ardı eder ki ;)
yoksa bunlar mı feminist olanalar ??
Hassasiyetlerinizi "erkeklik" başlığına ait olduğu sürece önemsemiyorum:)
çünkü bunun karşısına "sırf kadın olduğu için ikinci planda kalsada önemli değil,ama benim erkeklik gururum var/sonuçta erkeğim/erkekliğime yediremiyorum" gibi şeyler koyuyorsunuz.;)

Ha dersen ki "ben kadın ya da erkek olduğum için değil sırf insan olduğum için şöyle şöyle hassasiyetlerim var" gözüm başım üstüne:)
Kullanıcı avatarı

Re:

#3266023  gönderen serbestrota
 20.07.2015 - 00:35:43
ihsan005 yazdı:
kutsaclirapunzel yazdı:
ihsan005 yazdı: yapamıyor efendim evliyse hiç yapamıyor :D
bari camları silmesin ;)
Bak araba camı silebiliyorsun ama evdeki camı silemiyorsun.
Çünkü araba erkeksi ev kadınsı.
ama ikiside aynı şey.
Sonra gel de ki yok efendim benim hassasiyetlerim var:)
işte sizin hassasiyet dediğiniz şeyler bu erkek kimliğinizle alakalı ;)
Kullanıcı avatarı

Re:

#3266028  gönderen ihsan005
 20.07.2015 - 00:38:08
serbestrota yazdı: Hassasiyetlerinizi "erkeklik" başlığına ait olduğu sürece önemsemiyorum:)
çünkü bunun karşısına "sırf kadın olduğu için ikinci planda kalsada önemli değil,ama benim erkeklik gururum var/sonuçta erkeğim/erkekliğime yediremiyorum" gibi şeyler koyuyorsunuz.;)

Ha dersen ki "ben kadın ya da erkek olduğum için değil sırf insan olduğum için şöyle şöyle hassasiyetlerim var" gözüm başım üstüne:)
sosyal hayatta cinseyete göre iş bölümünden yanayım diyecem aynı kapıya çıkacak
ama ben senin cinsiyetine göre yapacağın işi kendine yedirmemenin umursamıyorum dersen ciddi duyarsızlık söz konusu olur ki bu kafa yapısıyla ev arkadaşlığından öte bir ilişki düşünülemez ;)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3266029  gönderen ihsan005
 20.07.2015 - 00:38:51
başlığı da trollemiş oldum gözümüz aydın :D

Re:

#3266030  gönderen xeyder
 20.07.2015 - 00:39:32
serbestrota yazdı:
ihsan005 yazdı:
kutsaclirapunzel yazdı: Cam silmek erkek işi bi kere. Arabanızı yıkarkenki ozguvenle siliniz lütfen. Parlamıyor soora
ama ikiside aynı şey.
Oluşturulan erkek kimliği öteki adıyla toplumsal cinsiyet rolü
Kullanıcı avatarı

Re:

#3266031  gönderen ihsan005
 20.07.2015 - 00:40:26
serbestrota yazdı:
ihsan005 yazdı:
kutsaclirapunzel yazdı: Cam silmek erkek işi bi kere. Arabanızı yıkarkenki ozguvenle siliniz lütfen. Parlamıyor soora
ama ikiside aynı şey.
evet o erkeksi :) diğeri kadınsı ve aynı değil
iyi de nedne sen kadın kimliini ben de erkek kimliğimi hiçe sayacaz ki
mantıklı mı sence ?
Kullanıcı avatarı

Re:

#3266035  gönderen kutsaclirapunzel
 20.07.2015 - 00:44:24
ihsan005 yazdı:
serbestrota yazdı: Hassasiyetlerinizi "erkeklik" başlığına ait olduğu sürece önemsemiyorum:)

ama ben senin cinsiyetine göre yapacağın işi kendine yedirmemenin umursamıyorum dersen ciddi duyarsızlık söz konusu olur ki bu kafa yapısıyla ev arkadaşlığından öte bir ilişki düşünülemez ;)
Cam silme gibi bir hassasiyetim olduğunu her yerde söyleme. Kadın araba da yıkar cam da siler. Babam cam siliyor, annem düşer de olerse diye kıyamıyor. Ben de babam düşerse diye paçasından tutuyorum !
Kullanıcı avatarı

Re:

#3266040  gönderen ihsan005
 20.07.2015 - 00:47:27
kutsaclirapunzel yazdı:
ihsan005 yazdı:

Cam silme gibi bir hassasiyetim olduğunu her yerde söyleme. Kadın araba da yıkar cam da siler. Babam cam siliyor, annem düşer de olerse diye kıyamıyor. Ben de babam düşerse diye paçasından tutuyorum !
aynı durumda ben olsam ben de yaparım diye düşünüyorum
cam silme diye özellikle belirtmemin sebebi dışarıya karşı erkeğin öyle bir görüntü vermekten hoşlanmayacağı içindir
ev süpürme neden demedim mesela düşünmek lazım :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3266045  gönderen potasyumklorur
 20.07.2015 - 00:50:52
cam silme demişken duvardan duvara cam şimdi evler biz ince bileklerimizle nası silelim beyler asdgdj :D
soraa soğan da çok ağlatan bi sebze bizim narin gözyaşlarımıza kıyamazsınız siz yemeği de siz yaparsınız

uf uf uff ütü var bi de şimdi topuklu ayakkabı mis gibi parfümle görmeye alıştııınız bizlere bu sıcakta ütü mü yaptırcaksınızz ama hiç yakışmıo cık cık cık

herşeyi anladım da arabayı ne zaman kadınlar yıkadı onu hatırlayamadım ya siz hiç oto yıkamada kadın gördünüz mü sasafhsjd :D

kısacası feminist deilim erkeklere aşırı üzülüorum ya erkek olmak zor iş fallaaa bunu tüm ciddiyetimle sölüüorum
Kullanıcı avatarı

Re:

#3266046  gönderen kutsaclirapunzel
 20.07.2015 - 00:51:26
ihsan005 yazdı:
kutsaclirapunzel yazdı:
ihsan005 yazdı: sosyal hayatta cinseyete göre iş bölümünden yanayım diyecem aynı kapıya çıkacak
cam silme diye özellikle belirtmemin sebebi dışarıya karşı erkeğin öyle bir görüntü vermekten hoşlanmayacağı içindir
Misafir gelince de evi supurur musun
Kullanıcı avatarı

Re:

#3266048  gönderen ihsan005
 20.07.2015 - 00:52:31
kutsaclirapunzel yazdı:
ihsan005 yazdı:
kutsaclirapunzel yazdı: Cam silme gibi bir hassasiyetim olduğunu her yerde söyleme. Kadın araba da yıkar cam da siler. Babam cam siliyor, annem düşer de olerse diye kıyamıyor. Ben de babam düşerse diye paçasından tutuyorum !
Misafir gelince de evi supurur musun
:)
henüz gelmediyse bakarız ;)