Perşembe , Ekim 17 2019
Biraz da felsefe diyorsanız....

• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Kullanıcı avatarı

Re: Drtus (Facebook) taki ahlak bekçileri

#3279790  gönderen potasyumklorur
 07.08.2015 - 00:41:38
nickomisin yazdı:
Vegabond yazdı: Böyle yapıyon sonra sana üzülüyorum. Ben yufka yürekliyim üzme beni. Sen de mutlu ol.
Üzülme ben totalde mutluyum, kendi kendime.
Yufka yürek iyidir, sen de kötü biri olmaya çalışmaktan vazgeç artık bence :)
ben 1.5 yıldır vazgeçirmeye çalışıorum ama olmuo ya (:
kötü biri gibi görünmekten vazgeçmeli deil çünkü
bildiiiin yüzüne yüzüne dedikodu yaptım şuan :lol:
Kullanıcı avatarı

#3279792  gönderen nickomisin
 07.08.2015 - 00:43:35
DoktorSedef yazdı:Konuyla alakası yok ama en uygun cevabı buradan alacağımı hissettim , face hesabımı kapattığımı kimler farkedebilir ? Yani o farkedenlerin amacı ne olabilir ? karşı cins tabi bunlar
Kapattın mı, dondurdun mu?
Kpattıysan özellikle seni arayıp yokluğunu hissedip 'aaaaaa gitmiş ya la kız' diye tepki vermesi lazım
yoksa 'şu kişi feyyyysini kapattı üzülen surat üzülen surat' diye kişilere özel mesaj gitmiyor yani .p

Dondurduysan, adının yerine facebook kullanıcı yazıyor, foton yok oluyor falan, özellikle aramasa da tesadüfen görme ihtimali yüksek..Amaçsız yani, rastantısal olarak (p>0,05)

Bu arada karşı cins mi pardon.
Ben bunu hemcinsler için yazmıştım.
Karşı cinste sistem nasıl işliyor bilmiyorum afasgsgjs
En son nickomisin tarafından 07.08.2015 - 00:47:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3279793  gönderen Vegabond
 07.08.2015 - 00:43:47
nickomisin yazdı:
Vegabond yazdı: Böyle yapıyon sonra sana üzülüyorum. Ben yufka yürekliyim üzme beni. Sen de mutlu ol.
Geçmicem. Kötü biri olacam. Sonra beni de sevenler olacak. :)
Kullanıcı avatarı

#3279796  gönderen potasyumklorur
 07.08.2015 - 00:45:25
nickomisin yazdı:
DoktorSedef yazdı:Konuyla alakası yok ama en uygun cevabı buradan alacağımı hissettim , face hesabımı kapattığımı kimler farkedebilir ? Yani o farkedenlerin amacı ne olabilir ? karşı cins tabi bunlar
Kpattıysan özellikle seni arayıp yokluğunu hissedip 'aaaaaa gitmiş ya la kız' diye tepki vermesi lazım
yoksa 'şu kişi feyyyysini kapattı üzülen surat üzülen surat' diye kişilere özel mesaj gitmiyor yani .p

Dondurduysan, adının yerine facebook kullanıcı yazıyor, foton yok oluyor falan, özellikle aramasa da tesadüfen görme ihtimali yüksek..

bence bugün de bize malzeme çıkıo da yapmak istemiorum :D
yhaaa kızıımmmm gittiiini farketmiş işteee demio muydum sanaa yhaaa

allam tamam yapmıcam bunu yapmicamm :lol: :lol:

#3279797  gönderen Vegabond
 07.08.2015 - 00:48:34
potasyumklorur yazdı:
nickomisin yazdı:
ben 1.5 yıldır vazgeçirmeye çalışıorum ama olmuo ya (:
kötü biri gibi görünmekten vazgeçmeli deil çünkü
bildiiiin yüzüne yüzüne dedikodu yaptım şuan :lol:
Gerçekten başarısız bir insanım. Yapamadım bunu.
Kullanıcı avatarı

#3279800  gönderen DoktorSedef
 07.08.2015 - 00:55:39
potasyumklorur yazdı:
nickomisin yazdı:

Dondurduysan, adının yerine facebook kullanıcı yazıyor, foton yok oluyor falan, özellikle aramasa da tesadüfen görme ihtimali yüksek..

Hesabı dondurdum bunu yapan evli biri ' arada bir bakıyorum yoksun kapatıyor musun Hesabını ' diye sordu , işkillendim Öyle ...
Kullanıcı avatarı

#3279804  gönderen potasyumklorur
 07.08.2015 - 01:02:22
DoktorSedef yazdı:
potasyumklorur yazdı:
nickomisin yazdı: Kapattın mı, dondurdun mu?

Hesabı dondurdum bunu yapan evli biri ' arada bir bakıyorum yoksun kapatıyor musun Hesabını ' diye sordu , işkillendim Öyle ...
çok fikrim yok açıkçası sosyal medya kullanmıorum
bazı arkadaşların vardır azıını aramak için hayırdır kızım yeni durumlar mı var gibisinden öle sorabilirler
bazıları vardır gerzektir laf olsun die sorar
bazıları meraklıdır merakını yenmek için sorar
çok da şeetmemek lazım die düşünüorum
açık açık yüzüme eşin çok şanslı çok güzelsin dien bile olduğu zaman hı hı oldu bi hastam vardı diip tüyenlerdenim ben takmamak lazım
En son potasyumklorur tarafından 07.08.2015 - 01:06:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3279805  gönderen tbputgm
 07.08.2015 - 01:05:37
nickomisin yazdı:

Dondurduysan, adının yerine facebook kullanıcı yazıyor, foton yok oluyor falan, özellikle aramasa da tesadüfen görme ihtimali yüksek..Amaçsız yani, rastantısal olarak (p>0,05)

karşı cins için de aynı işlemez mi süreç? Onlar da aynı tür facebook kullanıcısı sonuçta.
Kullanıcı avatarı

#3279840  gönderen drela64
 07.08.2015 - 08:54:34
nickomisin yazdı:
drela64 yazdı: Neguzel ya,bi bana benzeyenim yok okadar tasi bekle sonuc baba...
:)
ben de benim kızım olur da küçükken bana benzerse diye çok korkuyorum
yakışıklı bir koca bulayım, O'na benzesin, taşıyıp beklemeye razıyım ahahahah :)

Not: Büyüyünce bana benzeyebilir ama, huyu benzemesin, yavrum yazık .p
ahaha :) alemsin benzesin iste kucukken cirkin olanlar buyuyunce guzel kucukken guzel olanlar büyüyünce cirkin olurmus.muhtemelen senin yakışıklı müstakbel kocan da küçükken çirkindir. Cocugunuz ilerde kiz olursa afeti devran erkek olursa baya yakisikli olacaktır kucuklugunde cirkin olsa bile sevin onu :)
Kullanıcı avatarı

#3279841  gönderen drela64
 07.08.2015 - 08:58:57
potasyumklorur yazdı:
drela64 yazdı: Neguzel ya,bi bana benzeyenim yok okadar tasi bekle sonuc baba...
bilsem babaya benzeyeceeni doğurcam bi 12 tane falan ama kesin ben olur mızmızz çekilmez :D
boyu benzemesin yoksa kapılar 3 metrelik olması gerek .p
allam bunlar hep nöbet şeeysi yoksa çocuk zor şey başbaşalık candır
Zor hem de cok zor,misal dün apartopar krese gittik hasta diye aradiklarinda.dr da olsan elin ayagin dolasiyo aklina binturlu sey geliyo bi aksiyon falan...nobetten beter gecti gecemiz.basbasaligin tadini çıkarın :wink: (
Kullanıcı avatarı

#3279850  gönderen nickomisin
 07.08.2015 - 09:42:31
drela64 yazdı:ahaha :) alemsin benzesin iste kucukken cirkin olanlar buyuyunce guzel kucukken guzel olanlar büyüyünce cirkin olurmus.muhtemelen senin yakışıklı müstakbel kocan da küçükken çirkindir. Cocugunuz ilerde kiz olursa afeti devran erkek olursa baya yakisikli olacaktır kucuklugunde cirkin olsa bile sevin onu :)
ya offff böyle yazdıkça heyecanlanıyorum ckara abinin eşi abla yhaaaa
hormonlarımı mı aldırsam :roll:

Ben zaten çirkin, böyle kimsenin sevmediği çocuklara daha çok sevgi ve şefkat gösteriyorum, onlar daha masum geliyor bana, kendi çocukluğumda yaşadığım travmalardan dolayı sanırım ahahahah :)

çirkin çocukları sevelim, sevmeyenleri uyaralım .p
Kullanıcı avatarı

#3279903  gönderen drela64
 07.08.2015 - 11:47:59
nickomisin yazdı:
drela64 yazdı:ahaha :) alemsin benzesin iste kucukken cirkin olanlar buyuyunce guzel kucukken guzel olanlar büyüyünce cirkin olurmus.muhtemelen senin yakışıklı müstakbel kocan da küçükken çirkindir. Cocugunuz ilerde kiz olursa afeti devran erkek olursa baya yakisikli olacaktır kucuklugunde cirkin olsa bile sevin onu :)
ya offff böyle yazdıkça heyecanlanıyorum ckara abinin eşi abla yhaaaa
hormonlarımı mı aldırsam :roll:

Ben zaten çirkin, böyle kimsenin sevmediği çocuklara daha çok sevgi ve şefkat gösteriyorum, onlar daha masum geliyor bana, kendi çocukluğumda yaşadığım travmalardan dolayı sanırım ahahahah :)

çirkin çocukları sevelim, sevmeyenleri uyaralım .p
:lol: :lol:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3279940  gönderen drriza
 07.08.2015 - 12:50:05
Özel yada genelden rahatsız olduğunuz tüm mesaj ve konuları yöneticilerimize bildirebilirsiniz arkadaşlar. Burda moderatörlerimiz konuya espirili şekilde yaklaşmışlar. Her tür meslektaşımıza açığız . Herşey saygı çerçevesinde döndükten sonra sorun yok. Ama burdaki saygıyı diğer sosyal medya sayfalarından daha fazla olduğuna inanıyorum. Herşeyden onemlı ben ve moderatorlerımızde dahıl kullandıgı uslup ve anlasılabılır olmak onemlı. Burda mımıklerımızı ve dusuncelerımız harflere tam dokemedıgımız ıcın yanlıs anlasılmamak adına daha dogru kelımeler secerek paylasımlarda bulunmalıyız!!!!
Teşekkürler herkese....
Kullanıcı avatarı

#3279963  gönderen nickomisin
 07.08.2015 - 13:39:42
drriza yazdı:Özel yada genelden rahatsız olduğunuz tüm mesaj ve konuları yöneticilerimize bildirebilirsiniz arkadaşlar. Burda moderatörlerimiz konuya espirili şekilde yaklaşmışlar. Her tür meslektaşımıza açığız . Herşey saygı çerçevesinde döndükten sonra sorun yok. Ama burdaki saygıyı diğer sosyal medya sayfalarından daha fazla olduğuna inanıyorum. Herşeyden onemlı ben ve moderatorlerımızde dahıl kullandıgı uslup ve anlasılabılır olmak onemlı. Burda mımıklerımızı ve dusuncelerımız harflere tam dokemedıgımız ıcın yanlıs anlasılmamak adına daha dogru kelımeler secerek paylasımlarda bulunmalıyız!!!!
Teşekkürler herkese....

Biz teşekkür ederiz.
Sorun yok Rıza Bey, ben yazmayı severim bilirsiniz, sosyal bir tespit olarak yazıp paylaştım eğlenip yorum yapıp tartışıyoruz...
Bu başlığın başka bir açılmama sebebi yok yani.. Yapılan yorumları da okuduysanız bir sorun olmadığını ve eğlendiğimizi görebilirsiniz ;)
Ayrıca bence de buradaki saygı, diğer sosyal medya sayfalarından daha fazla, ki bunu daha önce açtığım bir başlıkta da belirtmiştim ve çok beğeni ve güzel yorumlar almıştım zaten
Sitede emeği geçen herkese teşekkürler

http://www.drtus.com/yeni/modules.php?n ... sc&start=0
En son nickomisin tarafından 07.08.2015 - 13:57:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı

#3279970  gönderen nickomisin
 07.08.2015 - 13:48:39
DoktorSedef yazdı: Hesabı dondurdum bunu yapan evli biri ' arada bir bakıyorum yoksun kapatıyor musun Hesabını ' diye sordu , işkillendim Öyle ...
bence sana aşık
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12