Perşembe , Ekim 17 2019
Biraz da felsefe diyorsanız....

Kullanıcı avatarı

Re: ellidokuznoktayetmis drtusa veda mı ediyor?

#3038919  gönderen dr_mirkan
 10.11.2014 - 20:09:45
doctorella yazdı:İsteyenler siteye gelir istemeyen gider. Şu gitsin bu kalsın çok yanlış bir düşünce. Sanat hayatına son vermiş gibi algılamak tuhaf değil mi sizce de? Drtus sonuçta bu, çok anlam yüklememek gerek. Merasime gerek yok sanki ama bilemedim şimdi neyse sustum
bırak gitsin dönerse senin dönmezse senin olmmaıştır diosun:P
Kullanıcı avatarı

Re:

#3038920  gönderen emredostnaberla
 10.11.2014 - 20:09:57
JustAnotherKinase yazdı:
emredostnaberla yazdı:
JustAnotherKinase yazdı:Abi bu ellidokuznoktaaltmışiki nin kendi hesaplarından kendi reklamını yapma olayı bayadır devam ediyo :) forumda on civarı hesabı olan böyle üç kişi filan var
onun reklama ihtiyacı yok.. sadece onu sevenlere haber vermek istedim. çünkü kendisi yakın arkadaşım ve biliyorum ki onu takip eden biçok insan var. ha sen sevmeyebilirsin ama en azından iftira atma.. hadi benim 59.7'yle benim aynı kişiler olduğumuzu ispatla da ben buradaki herkese mahçup olmuş olayım. ayrıca burdan aynı olduğumuzu düşünen diğer arkadaşlara da sesleniyorum.. yahu bi ispat edin aynı kişi olduğumuzu.. 59.7 gidecek.. ben de s... olup gideyim bu siteden ispat ederseniz.. hadi buyrun panpalar.. iddaada bulunan arkadaşlar iddaalarını kanıtlamakla yükümlüler..
Yav he he :) , sen onun tek bir niki hiç klonu olmadığını mı idda ediyosun, sen o olmayabilirsin arkadaşının nikisindir, ortak niksindir mesele de o değil
madem mesele o değil, ispatla o zaman o adamın birden fazla nicki olduğunu.. ve isimlerini ver..
eğer ispatlamazsan iftira atmış olursun.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3038921  gönderen ozby
 10.11.2014 - 20:10:57
bi ara maskeli balo tertipleyecekti sanki. organizasyon işine girdiğinden mi bizi bırakıyor acep??
:roll:
Kullanıcı avatarı

Re:

#3038925  gönderen emredostnaberla
 10.11.2014 - 20:12:39
dranestezi26 yazdı:Emre dost kardeş şu sitedekiler için kendini üzme,hiç kimseyle de tartışma değmez,uzuLdugunle kaliyorsun
mesele üzülmek değil abi.. böyle denmesi ilk de değil.. bi bildikleri var demek.. ha her hacı panpa, la diyen, birbirinin aynısı olsaydı sitenin yarısı aynı kişi olurdu heralde..
Kullanıcı avatarı

#3038930  gönderen doctorella
 10.11.2014 - 20:16:49
dr_mirkan yazdı:
doctorella yazdı:İsteyenler siteye gelir istemeyen gider. Şu gitsin bu kalsın çok yanlış bir düşünce. Sanat hayatına son vermiş gibi algılamak tuhaf değil mi sizce de? Drtus sonuçta bu, çok anlam yüklememek gerek. Merasime gerek yok sanki ama bilemedim şimdi neyse sustum
değil mi amaa yanlış mı düşündüm :D
Kullanıcı avatarı
doctorella yazdı:
dr_mirkan yazdı:
bence bu kadar yazıdan sonra gidemedi yada başka nickle bizi izliyo ve yorum yapıyor:)
Kullanıcı avatarı
doctorella yazdı:
dr_mirkan yazdı:
arkadaşım merasim yapmadım.. sadece haber verdim.. o burada olmayınca yerinin kolay doldurulamayacağını, sitede hep bişelerin eksik kalacağını, sitedeki mizah anlayışının bi kademe düşeceğini onu sevenler derinden hissedecektir. zaten bu yazdıklarım onu sevenlere.. 3 5 kişiye de ulaşabilsem bana yeter. varsın sizin tarafınızdan sevilmesin.. hala merasim yaptığımı düşünüyosanız bunları okumanıza gerek yok.. bu yazı size hitap etmeyecektir çünkü
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3038956  gönderen doctorella
 10.11.2014 - 20:27:13
emredostnaberla yazdı:
doctorella yazdı:
dr_mirkan yazdı: bırak gitsin dönerse senin dönmezse senin olmmaıştır diosun:P
arkadaşım merasim yapmadım.. sadece haber verdim.. o burada olmayınca yerinin kolay doldurulamayacağını, sitede hep bişelerin eksik kalacağını, sitedeki mizah anlayışının bi kademe düşeceğini onu sevenler derinden hissedecektir. zaten bu yazdıklarım onu sevenlere.. 3 5 kişiye de ulaşabilsem bana yeter. varsın sizin tarafınızdan sevilmesin.. hala merasim yaptığımı düşünüyosanız bunları okumanıza gerek yok.. bu yazı size hitap etmeyecektir çünkü
yanlış anladınız bayım. Ben konunun açılmasına söz etmedim. Başka başka uyler için o gitsin ya da bu kalsın denmesini eleştirmiş oldum. Merasimi o bakımdan dedim. Siz merasim yaptınız da demedim, ellidokuzu da tanımıyorum, konuya tıkladım birileri birilerini göndermek istemişti birileri de birileri kalsın demişti ona içerledim sanırsam, kırdıysam afedersiniz
Kullanıcı avatarı
doctorella yazdı:
emredostnaberla yazdı:
doctorella yazdı: değil mi amaa yanlış mı düşündüm :D
yanlış anladınız bayım. Ben konunun açılmasına söz etmedim. Başka başka uyler için o gitsin ya da bu kalsın denmesini eleştirmiş oldum. Merasimi o bakımdan dedim. Siz merasim yaptınız da demedim, ellidokuzu da tanımıyorum, konuya tıkladım birileri birilerini göndermek istemişti birileri de birileri kalsın demişti ona içerledim sanırsam, kırdıysam afedersiniz
yanlış anlaşılma için ben özür dilerim.. lafımı geri aldım.. ama 59.7nin gitme olayını büyüttüğümü düşünen varsa bu mesaj onlara gelsin o halde..

#3038972  gönderen tobirama
 10.11.2014 - 20:54:29
drckara yazdı:
tobirama yazdı:
drckara yazdı:iyi fikir en cok istenmeyen
üyeler ,herkesi rahatsız eden üyeler gecici de olsa ceza alsın:örnek rock!
Lafa gel
bak bi de sen varsın ya unutmusum,gitseniz cok sevincem 8)
Canım ya kıyamam
Kullanıcı avatarı
emredostnaberla yazdı:
doctorella yazdı:
emredostnaberla yazdı: arkadaşım merasim yapmadım.. sadece haber verdim.. o burada olmayınca yerinin kolay doldurulamayacağını, sitede hep bişelerin eksik kalacağını, sitedeki mizah anlayışının bi kademe düşeceğini onu sevenler derinden hissedecektir. zaten bu yazdıklarım onu sevenlere.. 3 5 kişiye de ulaşabilsem bana yeter. varsın sizin tarafınızdan sevilmesin.. hala merasim yaptığımı düşünüyosanız bunları okumanıza gerek yok.. bu yazı size hitap etmeyecektir çünkü
yanlış anlaşılma için ben özür dilerim.. lafımı geri aldım.. ama 59.7nin gitme olayını büyüttüğümü düşünen varsa bu mesaj onlara gelsin o halde..
size katılmamak elde değil hocam...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3295411  gönderen olaf
 25.08.2015 - 13:10:18
Bence cok komikti ben yazilarini hep okuyodum.emredostnaberla da cidden arkadasi cunku muhabbetlerini de hatirliyorum.yani kisaca gitmese guzel olur
Kullanıcı avatarı
tegmen_nomad yazdı:
olaf yazdı:Bence cok komikti ben yazilarini hep okuyodum.emredostnaberla da cidden arkadasi cunku muhabbetlerini de hatirliyorum.yani kisaca gitmese guzel olur
gelcek gelcek :)
? ?