Perşembe , Ekim 17 2019
Biraz da felsefe diyorsanız....

Kullanıcı avatarı

#3038412  gönderen drckara
 10.11.2014 - 02:28:21
Minikmavi yazdı:Eee yani??veda etse ki ne olacak drtus mu kapanacak Yada oturup ağlayalım mı?dur gitme mi diyelim??herkes istediğini yapmakta özgür..kusura bakmayın ama böyle gereksiz Paparazzi haberlere karnımız tok.. Başlıkta Allah bilir ellidokuz isimlişahsındiğer hesabından açılmıştır...
öyle deme adamın hayranları cok 8)
acaba ben de böyle bi başlık acsam mı :roll:
Kullanıcı avatarı

Re:

#3038422  gönderen JustAnotherKinase
 10.11.2014 - 03:46:50
Abi bu ellidokuznoktaaltmışiki nin kendi hesaplarından kendi reklamını yapma olayı bayadır devam ediyo :) forumda on civarı hesabı olan böyle üç kişi filan var
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3038435  gönderen rmzn1
 10.11.2014 - 07:25:34
emredostnaberla yazdı:
yenibirnick yazdı:kendisine teşekkür ediyorum sayesinde bir tartışmada birçok nickin bir kişiye ait olduğunu öğrenmiştim
eğer kendisini kastediyosan birden fazla nicki yok.. bundan emin olabilirsin.. yakın arkadaşımdır kendisi.. ha eğer başkasının böyle bi özelliğini bilerek veya farkında olmayarak deşifre etmişse orasını bilemem..
ikiz kardeşi olduğunu tahmin ediyorum. Kardeşin için böyle bi başlık açman güzel bişey bence
Kullanıcı avatarı

Re:

#3038436  gönderen kamala
 10.11.2014 - 07:36:44
gelmiş geçmiş en dürüst meslek içi veya dışı elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan biriydi.kaliteli insanlar tek tek gidiyor.gitmesini istemem.

#3038437  gönderen tukenik
 10.11.2014 - 08:18:08
dranestezi26 yazdı:
Minikmavi yazdı:Eee yani??veda etse ki ne olacak drtus mu kapanacak Yada oturup ağlayalım mı?dur gitme mi diyelim??herkes istediğini yapmakta özgür..kusura bakmayın ama böyle gereksiz Paparazzi haberlere karnımız tok.. Başlıkta Allah bilir ellidokuz isimlişahsındiğer hesabından açılmıştır...

Çok ruhsuz bi cevap olmuş.her sitenin renkleri vardır,onlar olmadan site eksik olur.59,7 bi site için çok önemli bir renk.senin için öyle olmayabilir ama daha kibar olabilirsin.bu arada yanlışlıkla mesajını beğenmişim.
Ben de 59.70, dranestezi26 ve rock olmadan siyah-beyaz buluyorum forumunuzu. Birde auarix var ama o renk bana gitmiyor :))
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: ellidokuznoktayetmis drtusa veda mı ediyor?

#3038802  gönderen tobirama
 10.11.2014 - 16:50:24
drckara yazdı:
dranestezi26 yazdı:Veda etsin bence,bu sitede onun gibileri hak etmeyen çok zırtapoz var.doktor demeye utandığım çok vasıfsız adam var.benim de en büyük aptalliklarimdan birisi siteye veda ettikten sonra geri dönemdir.çok kaliteli bir site ama 3-5 ukala,kendini bisey sanan,itici,çok bilmiş tip yüzünden site girilmez hale geliyor.moderatorler site genelinde anket uygulasınlar,gitmesi gereken tipler oylansin,fazla oy alanlar siteden banlansinlar.adaylardan birisi de ben olayım.istenmiyorsam ki eminim öyle çıkacak.beni süresiz banlayın.terbiyesiz adamların beni sinirlendirmesinden de kurtulayım.kendim girmeden duramıyorum çünkü.
iyi fikir en cok istenmeyen
üyeler ,herkesi rahatsız eden üyeler gecici de olsa ceza alsın:örnek rock!
Lafa gel
Kullanıcı avatarı

Re:

#3038869  gönderen emredostnaberla
 10.11.2014 - 19:14:34
JustAnotherKinase yazdı:Abi bu ellidokuznoktaaltmışiki nin kendi hesaplarından kendi reklamını yapma olayı bayadır devam ediyo :) forumda on civarı hesabı olan böyle üç kişi filan var
onun reklama ihtiyacı yok.. sadece onu sevenlere haber vermek istedim. çünkü kendisi yakın arkadaşım ve biliyorum ki onu takip eden biçok insan var. ha sen sevmeyebilirsin ama en azından iftira atma.. hadi benim 59.7'yle benim aynı kişiler olduğumuzu ispatla da ben buradaki herkese mahçup olmuş olayım. ayrıca burdan aynı olduğumuzu düşünen diğer arkadaşlara da sesleniyorum.. yahu bi ispat edin aynı kişi olduğumuzu.. 59.7 gidecek.. ben de s... olup gideyim bu siteden ispat ederseniz.. hadi buyrun panpalar.. iddaada bulunan arkadaşlar iddaalarını kanıtlamakla yükümlüler..
Kullanıcı avatarı

Re:

#3038887  gönderen JustAnotherKinase
 10.11.2014 - 19:41:49
emredostnaberla yazdı:
JustAnotherKinase yazdı:Abi bu ellidokuznoktaaltmışiki nin kendi hesaplarından kendi reklamını yapma olayı bayadır devam ediyo :) forumda on civarı hesabı olan böyle üç kişi filan var
onun reklama ihtiyacı yok.. sadece onu sevenlere haber vermek istedim. çünkü kendisi yakın arkadaşım ve biliyorum ki onu takip eden biçok insan var. ha sen sevmeyebilirsin ama en azından iftira atma.. hadi benim 59.7'yle benim aynı kişiler olduğumuzu ispatla da ben buradaki herkese mahçup olmuş olayım. ayrıca burdan aynı olduğumuzu düşünen diğer arkadaşlara da sesleniyorum.. yahu bi ispat edin aynı kişi olduğumuzu.. 59.7 gidecek.. ben de s... olup gideyim bu siteden ispat ederseniz.. hadi buyrun panpalar.. iddaada bulunan arkadaşlar iddaalarını kanıtlamakla yükümlüler..
Yav he he :) , sen onun tek bir niki hiç klonu olmadığını mı idda ediyosun, sen o olmayabilirsin arkadaşının nikisindir, ortak niksindir mesele de o değil
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3038904  gönderen dranestezi26
 10.11.2014 - 19:55:35
Emre dost kardeş şu sitedekiler için kendini üzme,hiç kimseyle de tartışma değmez,uzuLdugunle kaliyorsun
Kullanıcı avatarı

#3038908  gönderen drckara
 10.11.2014 - 19:57:52
tobirama yazdı:
drckara yazdı:
dranestezi26 yazdı:Veda etsin bence,bu sitede onun gibileri hak etmeyen çok zırtapoz var.doktor demeye utandığım çok vasıfsız adam var.benim de en büyük aptalliklarimdan birisi siteye veda ettikten sonra geri dönemdir.çok kaliteli bir site ama 3-5 ukala,kendini bisey sanan,itici,çok bilmiş tip yüzünden site girilmez hale geliyor.moderatorler site genelinde anket uygulasınlar,gitmesi gereken tipler oylansin,fazla oy alanlar siteden banlansinlar.adaylardan birisi de ben olayım.istenmiyorsam ki eminim öyle çıkacak.beni süresiz banlayın.terbiyesiz adamların beni sinirlendirmesinden de kurtulayım.kendim girmeden duramıyorum çünkü.
iyi fikir en cok istenmeyen
üyeler ,herkesi rahatsız eden üyeler gecici de olsa ceza alsın:örnek rock!
Lafa gel
bak bi de sen varsın ya unutmusum,gitseniz cok sevincem 8)
Kullanıcı avatarı

#3038916  gönderen doctorella
 10.11.2014 - 20:06:26
İsteyenler siteye gelir istemeyen gider. Şu gitsin bu kalsın çok yanlış bir düşünce. Sanat hayatına son vermiş gibi algılamak tuhaf değil mi sizce de? Drtus sonuçta bu, çok anlam yüklememek gerek. Merasime gerek yok sanki ama bilemedim şimdi neyse sustum