Perşembe , Ekim 17 2019
Biraz da felsefe diyorsanız....

Kullanıcı avatarı
Carlito hacı takiliyorum ya.o başlığı hiç unutamam,çok duygulanmıştım.:))rock baba konusuna gelince,hakikaten ağzı bozuktur,tarzi sert ve kırıcıdır,ama ben ise yarar çok sağlam başlıkları olduğunu biliyorum.bazen benim gibi ayarını kaçırıyor,farkımız ben pek küfür etmem sitede.kısacası kötü birisi değil bence
Kullanıcı avatarı

#3035595  gönderen mezenter
 05.11.2014 - 17:19:34
trinity yazdı:59 herkes seviyor cok ilginc ya gecen bi arkla konusuyoduk ya orda 59 var dedi cok komik super bi adam dedi daha tanimadan millet cevrede hakkinda konusuyor bi hayran kitlesi var bence egolardan arinmis duzgun bi insan
8O
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3038249  gönderen emredostnaberla
 09.11.2014 - 22:55:16
yenibirnick yazdı:kendisine teşekkür ediyorum sayesinde bir tartışmada birçok nickin bir kişiye ait olduğunu öğrenmiştim
eğer kendisini kastediyosan birden fazla nicki yok.. bundan emin olabilirsin.. yakın arkadaşımdır kendisi.. ha eğer başkasının böyle bi özelliğini bilerek veya farkında olmayarak deşifre etmişse orasını bilemem..
Kullanıcı avatarı
Simurg yazdı:gitmez... bana daha once de gidecem demişti..
gidecek emin olabilirsin.. sen onu ne kadar yakından tanıyosun onu bilmiyorum ama ben baya iyi tanıyorum.. gideceği kesin fakat şu kadar muhabbetten sonra gitmek istemese bile beni yalancı çıkarmamak adına ceketini alır gider.. delikanlıdır ellidokuz.. gönül ister gitmesin hep burada olsun fakat karar vermiş bi kere..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
enkainidbizimkainid yazdı:
garfield128 yazdı:narsizm doruklarda!! dünya etrafınızda dönmüyor gençler..
her şeyi ciddiye alan mizah yoksunu da teşrif etti.

dağılabiliriz beyler
sizi zaten mizah anlayşınız ele veriyor şekerim..internette mizahı baska sitelerden takıp edelım drtusdan değil ;)
Kullanıcı avatarı
garfield128 yazdı:
enkainidbizimkainid yazdı:
garfield128 yazdı:narsizm doruklarda!! dünya etrafınızda dönmüyor gençler..
her şeyi ciddiye alan mizah yoksunu da teşrif etti.

dağılabiliriz beyler
sizi zaten mizah anlayşınız ele veriyor şekerim..internette mizahı baska sitelerden takıp edelım drtusdan değil ;)

çok haklısınız,bilakis takım elbise giymeden yorum yazılamamalı siteye.ne bu ciddiyetsizlik efendim.

kuzum siz daha iyi bilirsiniz,tariş lavanta kolonyası mı daha rayihalıdır yoksa rebul mu?
Kullanıcı avatarı

#3038330  gönderen Minikmavi
 09.11.2014 - 23:51:13
Eee yani??veda etse ki ne olacak drtus mu kapanacak Yada oturup ağlayalım mı?dur gitme mi diyelim??herkes istediğini yapmakta özgür..kusura bakmayın ama böyle gereksiz Paparazzi haberlere karnımız tok.. Başlıkta Allah bilir ellidokuz isimlişahsındiğer hesabından açılmıştır...
Kullanıcı avatarı

#3038357  gönderen dranestezi26
 10.11.2014 - 00:10:28
Minikmavi yazdı:Eee yani??veda etse ki ne olacak drtus mu kapanacak Yada oturup ağlayalım mı?dur gitme mi diyelim??herkes istediğini yapmakta özgür..kusura bakmayın ama böyle gereksiz Paparazzi haberlere karnımız tok.. Başlıkta Allah bilir ellidokuz isimlişahsındiğer hesabından açılmıştır...

Çok ruhsuz bi cevap olmuş.her sitenin renkleri vardır,onlar olmadan site eksik olur.59,7 bi site için çok önemli bir renk.senin için öyle olmayabilir ama daha kibar olabilirsin.bu arada yanlışlıkla mesajını beğenmişim.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3038363  gönderen Minikmavi
 10.11.2014 - 00:18:16
dranestezi26 yazdı:
Minikmavi yazdı:Eee yani??veda etse ki ne olacak drtus mu kapanacak Yada oturup ağlayalım mı?dur gitme mi diyelim??herkes istediğini yapmakta özgür..kusura bakmayın ama böyle gereksiz Paparazzi haberlere karnımız tok.. Başlıkta Allah bilir ellidokuz isimlişahsındiğer hesabından açılmıştır...

Çok ruhsuz bi cevap olmuş.her sitenin renkleri vardır,onlar olmadan site eksik olur.59,7 bi site için çok önemli bir renk.senin için öyle olmayabilir ama daha kibar olabilirsin.bu arada yanlışlıkla mesajını beğenmişim.
Ne kadar kibar olmam gerektiğine sen karar veremezsin bu biir..ben Yazıyı içimden geldiğince yazdım sen yorum yap Yada beğen diye değil Buda ikiii...bu sitede önemli bir renk falan yok herkes benim için Eşit renkte ayy ben gidiyorum diye başlık açılması çok ben merkezcil kötü bir düşünce alt yapısı Buda üçççç..
Kullanıcı avatarı

#3038367  gönderen garfield128
 10.11.2014 - 00:25:20
Minikmavi yazdı:
dranestezi26 yazdı:

Ne kadar kibar olmam gerektiğine sen karar veremezsin bu biir..ben Yazıyı içimden geldiğince yazdım sen yorum yap Yada beğen diye değil Buda ikiii...bu sitede önemli bir renk falan yok herkes benim için Eşit renkte ayy ben gidiyorum diye başlık açılması çok ben merkezcil kötü bir düşünce alt yapısı Buda üçççç..
Minikmaviciğim, adamların mizah anlayışı, reklamın iyisi kotuu olmaz bizde burdayız, deme şekilleri bu...
Kullanıcı avatarı

#3038368  gönderen Minikmavi
 10.11.2014 - 00:27:11
garfield128 yazdı:
Minikmavi yazdı:
dranestezi26 yazdı:
Minikmaviciğim, adamların mizah anlayışı, reklamın iyisi kotuu olmaz bizde burdayız, deme şekilleri bu...
Tamam canım 😃😃bende direnişimi göstereyim dedim😊