Perşembe , Ekim 17 2019
Biraz da felsefe diyorsanız....

Kullanıcı avatarı
sitenin vazgeçilmezlerinden ellidokuznoktayetmis alınan kuvvetli duyumlara göre drtusa artık veda ediyor. son günlerde arkadaş çevresine sıkça ''10.000de bırakacam hacı. artık yoruldum.'' dediği öğrenilen ünlü site müdaviminin bu kararı almada, yakın arkadaşlarının baskısının ve kaldıramadığı yoğun iş temposunun çok büyük etken olduğu yine iddialar arasında. şuan 9998 mesajı bulunan ellidokuzun son 2 mesajında büyük bir sürpriz yaparak sevenlerine veda edeceği düşünülüyor. uzun süredir çıkan söylentilere rağmen sessizliğini koruyan ellidokuzun napacağı ise büyük merak konusu.. ne diyelim? seni özlicez ellidokuz.. hoşçakal..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Veda etsin bence,bu sitede onun gibileri hak etmeyen çok zırtapoz var.doktor demeye utandığım çok vasıfsız adam var.benim de en büyük aptalliklarimdan birisi siteye veda ettikten sonra geri dönemdir.çok kaliteli bir site ama 3-5 ukala,kendini bisey sanan,itici,çok bilmiş tip yüzünden site girilmez hale geliyor.moderatorler site genelinde anket uygulasınlar,gitmesi gereken tipler oylansin,fazla oy alanlar siteden banlansinlar.adaylardan birisi de ben olayım.istenmiyorsam ki eminim öyle çıkacak.beni süresiz banlayın.terbiyesiz adamların beni sinirlendirmesinden de kurtulayım.kendim girmeden duramıyorum çünkü.

#3035438  gönderen trinity
 05.11.2014 - 12:13:46
59 herkes seviyor cok ilginc ya gecen bi arkla konusuyoduk ya orda 59 var dedi cok komik super bi adam dedi daha tanimadan millet cevrede hakkinda konusuyor bi hayran kitlesi var bence egolardan arinmis duzgun bi insan
Kullanıcı avatarı

Re: ellidokuznoktayetmis drtusa veda mı ediyor?

#3035442  gönderen drckara
 05.11.2014 - 12:22:22
dranestezi26 yazdı:Veda etsin bence,bu sitede onun gibileri hak etmeyen çok zırtapoz var.doktor demeye utandığım çok vasıfsız adam var.benim de en büyük aptalliklarimdan birisi siteye veda ettikten sonra geri dönemdir.çok kaliteli bir site ama 3-5 ukala,kendini bisey sanan,itici,çok bilmiş tip yüzünden site girilmez hale geliyor.moderatorler site genelinde anket uygulasınlar,gitmesi gereken tipler oylansin,fazla oy alanlar siteden banlansinlar.adaylardan birisi de ben olayım.istenmiyorsam ki eminim öyle çıkacak.beni süresiz banlayın.terbiyesiz adamların beni sinirlendirmesinden de kurtulayım.kendim girmeden duramıyorum çünkü.
iyi fikir en cok istenmeyen
üyeler ,herkesi rahatsız eden üyeler gecici de olsa ceza alsın:örnek rock!
Kullanıcı avatarı

#3035459  gönderen Carlito
 05.11.2014 - 12:55:33
Burası seçim meydanı değil arkadaşlar beğenilmeyen gitsin (ki orada bile artık giden yok).

İstemediğiniz adamı okumayın cevap vermeyin.

Kurallara ya da kanunlarımıza aykırı gördüğünüz yazıları için her postun sağ üst köşesinde bulunan yöneticiye bildir kısmını kullanın (1 kere yazmanız yeterli).

Onun dışında ben birilerini beğenmiyorum gitsin gibi şeyler ya da çoğunluk ne isterse o gibi düşünceler tamamen ilkel geliyor. Hepimizin seveni de sevmeyeni de var.

ayrıca başlığı mundar ettik 59.7 nin vedası ile ilgiliydi. O konuda özür dilerim konu dışı yazdığımız için. Bence mola verir geri gelir. Burayla özdeşleşen üyelerden biri.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Carlito yazdı:Burası seçim meydanı değil arkadaşlar beğenilmeyen gitsin (ki orada bile artık giden yok).

Kurallara ya da kanunlarımıza aykırı gördüğünüz yazıları için her postun sağ üst köşesinde bulunan yöneticiye bildir kısmını kullanın (1 kere yazmanız yeterli).

Onun dışında ben birilerini beğenmiyorum gitsin gibi şeyler ya da çoğunluk ne isterse o gibi düşünceler tamamen ilkel geliyor. Hepimizin seveni de sevmeyeni de var.

ayrıca başlığı mundar ettik 59.7 nin vedası ile ilgiliydi. O konuda özür dilerim konu dışı yazdığımız için. Bence mola verir geri gelir. Burayla özdeşleşen üyelerden biri.
Hacı ben de özdeşleşen üyelerden değil miyim,beni niye kırıyorsun:))
Kullanıcı avatarı

#3035495  gönderen dr-Lin
 05.11.2014 - 14:01:20
burada adı geçen üyelerden ,rock,anestezi,59, drtus un en kaliteli okunmaya değer üyelerindendir,

isimleri ,enbegenilenler, sevilenler, okunanlar bakınanlar vs vs gibi gereksiz yerlerde çokça geçmez ki oranın müdavimleri hep standarttır, bu üçünün de yeri bellidir özeldir,kesinlikle stabil dir,

sevgiler üçünüze de.
Kullanıcı avatarı

#3035534  gönderen dranestezi26
 05.11.2014 - 15:01:24
dr-Lin yazdı:burada adı geçen üyelerden ,rock,anestezi,59, drtus un en kaliteli okunmaya değer üyelerindendir,

isimleri ,enbegenilenler, sevilenler, okunanlar bakınanlar vs vs gibi gereksiz yerlerde çokça geçmez ki oranın müdavimleri hep standarttır, bu üçünün de yeri bellidir özeldir,kesinlikle stabil dir,

sevgiler üçünüze de.
Kardeşim içlerinde ben de varım diye demiyorum ama kesinlikle katılıyorum.ayrıca çok tsk ederim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3035537  gönderen drckara
 05.11.2014 - 15:04:04
59.7 dr anestezi bunlar vazgecilmezler.rock da belki öyle ama dr ayakısmayacak kadar uslubu bozuk!(biz görmedik diyenler okadar cok banlandı ve baslıgı kilitlendi ki ben bile sayamadım!)en son dün doktor bozuntularu diyen bi adam gecen ay cömeze öttürürüm diyen ki bunlar en hafifleri.

#3035545  gönderen apalapucia
 05.11.2014 - 15:24:37
ckara abi o rock denen şahıs en son banlandığında ben komple gitti sanmıştım :P
Kullanıcı avatarı

#3035553  gönderen Carlito
 05.11.2014 - 15:41:40
dranestezi26 yazdı:
Carlito yazdı:Burası seçim meydanı değil arkadaşlar beğenilmeyen gitsin (ki orada bile artık giden yok).

Hacı ben de özdeşleşen üyelerden değil miyim,beni niye kırıyorsun:))
senin için başlık açmış adamım ben be ne kırılması günahıma girersin :D

http://www.drtus.com/yeni/modules.php?n ... ic&t=95491