Pazartesi , Haziran 17 2019
14 Mart,14 şubat,Dini Bayramlarımız,Milli Bayramlarımız v.s. tüm özel ve güzel günlerimiz burada...

• 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
Kullanıcı avatarı
dea- yazdı:
yesilfasulye yazdı:
ellidokuznoktayetmis yazdı: Benim evde.Samsun/Atakum
hea. uzakmış. :/
Oraya gidersen, bana da uğra :m
Merhaba.Günün nasıl geçti dün,parçaların linklerini yollayamadım aşırı yoğundum.Haftasonu ne yapcaksın.Yarın gelsene baloya.Hatta bence aşırı güzel bi fikrim var,baloya gel direk cd yakarız.Nero 10.0 forevaaaaa.Linkle uğraşmamış olursun.Hem dinledikçe baloyu hatırlarsın.Noolur gel.
Ahmet Kural yalvarması yaptım bak.Ben olsam kesin gelirdim,bi insan birinden ancak bu kadar balosuna gelmesini isteyebilir
Kullanıcı avatarı
ellidokuznoktayetmis yazdı:Tarih: 17.08.2013 Cumartesi
Kapı açılışı : 20.00
İçecek : İlk ve son içecek serbest.Aradakiler de serbest
Mekan : Benim ev (Atakum/Samsun)

Resim

Resim

Müthiş deniz manzaralı arka odam,sanatla bilim ve tarihin bütünleştiği otantik salonumun doyumsuz konforuyla perçinlenecek sınırsız eğlence ve maskelerin ardındaki gizemli yüzlerin heycanı sizi bekliyor.Ortaçağ hikayelerinin piyano eşliğinde anlatılacağı bu gece,sahilde küçük keşif turları ve şiir dinletimle son bulacak.VİP olduğunuzu iliklerinize kadar hissedeceksiniz.Evimdeki yoğun enerjiye ortak olmak istemez misin ? Maskeni al gel bence

Belirli bir sayıya ulaşıncaya kadar sadece kadınların katılımını kabul ediyorum.Nedenlerim var.
Kapı açılışı 20.00 yazdım ama erken gelip zile basarsanız yine de açarım.
evinin rutin halimi?yılda 1 kez vavvv süper olmuş hissi uyandıran halimi?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
majezik yazdı:
ellidokuznoktayetmis yazdı:Tarih: 17.08.2013 Cumartesi
Kapı açılışı : 20.00
İçecek : İlk ve son içecek serbest.Aradakiler de serbest
Mekan : Benim ev (Atakum/Samsun)

Resim

Resim

Müthiş deniz manzaralı arka odam,sanatla bilim ve tarihin bütünleştiği otantik salonumun doyumsuz konforuyla perçinlenecek sınırsız eğlence ve maskelerin ardındaki gizemli yüzlerin heycanı sizi bekliyor.Ortaçağ hikayelerinin piyano eşliğinde anlatılacağı bu gece,sahilde küçük keşif turları ve şiir dinletimle son bulacak.VİP olduğunuzu iliklerinize kadar hissedeceksiniz.Evimdeki yoğun enerjiye ortak olmak istemez misin ? Maskeni al gel bence

Belirli bir sayıya ulaşıncaya kadar sadece kadınların katılımını kabul ediyorum.Nedenlerim var.
Kapı açılışı 20.00 yazdım ama erken gelip zile basarsanız yine de açarım.
evinin rutin halimi?yılda 1 kez vavvv süper olmuş hissi uyandıran halimi?
Salon için rutin
Kullanıcı avatarı
Baloya gelenler gecenin ilerleyen saatlerinde şampanya bira ya da ice-tea eşlğinde doyumsuz plaklarla zamanda yolculuğa çıkcaklar bence resmen.

Demo amaçlı video çekmiştim.Gelmek konusunda arafta kalmış olanların ''aşırı bi hata yapıyorum bence şuan'' dediklerini duyar gibiyim şimdiden

Kullanıcı avatarı
ellidokuznoktayetmis yazdı:
dea- yazdı:
yesilfasulye yazdı: hea. uzakmış. :/
Oraya gidersen, bana da uğra :m
Merhaba.Günün nasıl geçti dün,parçaların linklerini yollayamadım aşırı yoğundum.Haftasonu ne yapcaksın.Yarın gelsene baloya.Hatta bence aşırı güzel bi fikrim var,baloya gel direk cd yakarız.Nero 10.0 forevaaaaa.Linkle uğraşmamış olursun.Hem dinledikçe baloyu hatırlarsın.Noolur gel.
Ahmet Kural yalvarması yaptım bak.Ben olsam kesin gelirdim,bi insan birinden ancak bu kadar balosuna gelmesini isteyebilir
Pardon bi tane varmış gözümden kaçmış :m
Kimler geliyor şimdi baloya?
Ben gelmeyeceğim ama skype'den kamera açarsanız izlerim ajshjhsjkl
Kullanıcı avatarı
dea- yazdı:
dea- yazdı: Oraya gidersen, bana da uğra :m
He sbs'liyim ben zaten.Ask fm'den soru da sorabilirsin şişe çevirmece dönemine yetişemedim.Niye böylesin ? Burdan jpeg formatında kahve resmi paylaşmaya gelince aşırı paylaşımcı ama maskeli baloya gelince suskunsun.Şuan için 3 kişi gelcem dedi.Araftayım.Bikaç tane de at gelebilir.Bildiğin at.Baloma at gelcek
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
dea- yazdı:
ellidokuznoktayetmis yazdı: Merhaba.Günün nasıl geçti dün,parçaların linklerini yollayamadım aşırı yoğundum.Haftasonu ne yapcaksın.Yarın gelsene baloya.Hatta bence aşırı güzel bi fikrim var,baloya gel direk cd yakarız.Nero 10.0 forevaaaaa.Linkle uğraşmamış olursun.Hem dinledikçe baloyu hatırlarsın.Noolur gel.
He sbs'liyim ben zaten.Ask fm'den soru da sorabilirsin şişe çevirmece dönemine yetişemedim.Niye böylesin ? Burdan jpeg formatında kahve resmi paylaşmaya gelince aşırı paylaşımcı ama maskeli baloya gelince suskunsun.Şuan için 3 kişi gelcem dedi.Araftayım.Bikaç tane de at gelebilir.Bildiğin at.Baloma at gelcek
Ben kalabalıklı şeyleri pek sevmiyorum. Kendi baloma bile zorla götürdüler.
Kullanıcı avatarı
dea- yazdı:
ellidokuznoktayetmis yazdı: Merhaba.Günün nasıl geçti dün,parçaların linklerini yollayamadım aşırı yoğundum.Haftasonu ne yapcaksın.Yarın gelsene baloya.Hatta bence aşırı güzel bi fikrim var,baloya gel direk cd yakarız.Nero 10.0 forevaaaaa.Linkle uğraşmamış olursun.Hem dinledikçe baloyu hatırlarsın.Noolur gel.
ne atı bu ingiliz m arap mı:)
Kullanıcı avatarı
baloya ben ve 59.7 hariç katılan 3 46xx,2 46xy arkadaşa teşekkür ederim,sanırım oldukça memnun kaldılar,her yıl 1-2 defa düzenleme kararı aldığımız maskeli balo olayımızı katılım sayısı arttıkça mekan kiralayıp orda yapma kararı aldık.
viskiyi fazla kaçıran 46xx C.V(30) arkadaşımızı sabah uyandırmak zor olsa da yaptığından hiç pişman değildi. 59.7'nin gitarı ve _cakil_ın piyanosu eşliğinde vals yeterince medeni bir eğlence.. plaklarla 70ler gezimizde gözleri yaşaran 46xx B.H(31) bizleri de hüzünlendirdi ama blues müzik eşliğinde _cakil_-eric clapton düetine eşlik ettiği gözlerden kaçmadı. 59.7'nin canlı performans 'samsunlu değilim' adlı feyyaz eserini seslendirmesi geceye damgasını vurdu.. bence oldukça üst seviye bir eğlenceydi..
gelen şanslı kişileri tebrik ediyorum.. darısı gelmek isteyip gelemeyenlere..
Kullanıcı avatarı
_cakil_ yazdı:baloya ben ve 59.7 hariç katılan 3 46xx,2 46xy arkadaşa teşekkür ederim,sanırım oldukça memnun kaldılar,her yıl 1-2 defa düzenleme kararı aldığımız maskeli balo olayımızı katılım sayısı arttıkça mekan kiralayıp orda yapma kararı aldık.
viskiyi fazla kaçıran 46xx C.V(30) arkadaşımızı sabah uyandırmak zor olsa da yaptığından hiç pişman değildi. 59.7'nin gitarı ve _cakil_ın piyanosu eşliğinde vals yeterince medeni bir eğlence.. plaklarla 70ler gezimizde gözleri yaşaran 46xx B.H(31) bizleri de hüzünlendirdi ama blues müzik eşliğinde _cakil_-eric clapton düetine eşlik ettiği gözlerden kaçmadı. 59.7'nin canlı performans 'samsunlu değilim' adlı feyyaz eserini seslendirmesi geceye damgasını vurdu.. bence oldukça üst seviye bir eğlenceydi..
şüpheci olmak istemem ama, "caps isteriz" nidalarını duyabiliyorum :) ne de olsa maskeli :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
askertus yazdı:
_cakil_ yazdı:baloya ben ve 59.7 hariç katılan 3 46xx,2 46xy arkadaşa teşekkür ederim,sanırım oldukça memnun kaldılar,her yıl 1-2 defa düzenleme kararı aldığımız maskeli balo olayımızı katılım sayısı arttıkça mekan kiralayıp orda yapma kararı aldık.
şüpheci olmak istemem ama, "caps isteriz" nidalarını duyabiliyorum :) ne de olsa maskeli :)
katılımcılarım özel isteği ile bunu gerçekleştiremiyoruz.. çok ama çok üzgünüz.. bize kalsa bilion yani.. ayrıca bence haklılar da.. merak eden katılır hacı.. halısaha maçı mı yaptık da resim istiyonuz.. istersen herkes zıplarken havada çekilmiş fotomuzu da yükleyelim.. bunu havada resim çektirenlere inat yaptık..
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28