Çarşamba , Ağustos 21 2019
14 Mart,14 şubat,Dini Bayramlarımız,Milli Bayramlarımız v.s. tüm özel ve güzel günlerimiz burada...

• 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
Kullanıcı avatarı
katatonik- yazdı:
ellidokuznoktayetmis yazdı:
pisces42 yazdı:atakum'da sel olmuş bugün, geçmiş olsun
Teşekkür ederim.Ben 6.kattayım.Bana bişey olmadı.Dün dedim ya ama ''yarın kesin televizyonda görürsünüz sel olcak yine feci yağıyo'' diye.Bi samsun ritüeli.Bu şehire yağmur yağdığı zaman bişeylerin b.ku çıkıyo.Yeşilyurt'ün karşısındaki yurdun girişinde 200 x 20 metre boyutlarında bi göl vardı.Burası köyfalan değil.Bildiğin kent merkezi.Atakum.Aşırı sosyal,yazın gece 3'e kadar olaylar olaylar olan denize sıfır,üniversite öğrencisi dolu,eğlenmelik yerleşim alanı.Bi yağmur yağıyo samsun-sinop yolu kapanıyo.Hayır adamlar daha geçen yıl 9 kişinin öldüğü selden sonra yeni kazma burdular bu altyapıya üstelik.Samsun candır,aşırı seviyorum ama niye böyle yağmur yağıyo ? Musonlar'da mı yaşıyoz arkadaş ? Rize mi burası ?

Bu kent 20 yıl önce böyle değildi.DÜnkü yağmuru görmen lazımdı.Sahilde içerdeki yol,mado'nun ilersi 45 dakikada göl oldu.Araba kalıyodu yemin ederim.Bildiğin gitmedi araba.Zar zor geçtim.Bu bahsettiğim yolun denizle arası tam 10 metre.Mazgal koyup denize akıtmak için ne kadar çaba sarfedersin sen düşün artık.Hayır benim enerjimi de etkiliyo.Bidahaki hafta da böyle yağsa ben ne dicem konuklarıma ? Böyle bi yağmur yağma şekli yok.Bildiğin uyku uyutmadı dün kaç defa uyandım.Deniz çamur rengiydi zabaaanan.Metrekareye kaç kilo yağdıysa artık.Töbe töbe.
Bu gün samsuna gidecektim yağmurdan yattı benim iş. Ya haberim olamasaydı yağmurdan ? sigaranı yakıp 6. kattan boğuluşumu izlerdin demi ?
pisces42 yazdı:atakum'da sel olmuş bugün, geçmiş olsun
bugün de bi damla yağmadı.Al işte.Az iklime bak.Yemin ederim dengesiz bu karadeniz.Burdaki hava olayları ülkenin geri kalanından bağımsız haraket ediyo.
ellidokuznoktayetmis yazdı:Tarih: 17.08.2013 Cumartesi
Kapı açılışı : 20.00
İçecek : İlk ve son içecek serbest.Aradakiler de serbest
Mekan : Benim ev (Atakum/Samsun)

Resim

Resim

Müthiş deniz manzaralı arka odam,sanatla bilim ve tarihin bütünleştiği otantik salonumun doyumsuz konforuyla perçinlenecek sınırsız eğlence ve maskelerin ardındaki gizemli yüzlerin heycanı sizi bekliyor.Ortaçağ hikayelerinin piyano eşliğinde anlatılacağı bu gece,sahilde küçük keşif turları ve şiir dinletimle son bulacak.VİP olduğunuzu iliklerinize kadar hissedeceksiniz.Evimdeki yoğun enerjiye ortak olmak istemez misin ? Maskeni al gel bence

Belirli bir sayıya ulaşıncaya kadar sadece kadınların katılımını kabul ediyorum.Nedenlerim var.
Kapı açılışı 20.00 yazdım ama erken gelip zile basarsanız yine de açarım.
Hacı ben erkeğim ama gelmek istiyorum

En az 5 bayan getirebilirim yanımda. Hepsi de arkadaşım. Ne dersin?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
overcome yazdı:
ellidokuznoktayetmis yazdı:Tarih: 17.08.2013 Cumartesi
Kapı açılışı : 20.00
İçecek : İlk ve son içecek serbest.Aradakiler de serbest
Mekan : Benim ev (Atakum/Samsun)

Resim

Resim

Müthiş deniz manzaralı arka odam,sanatla bilim ve tarihin bütünleştiği otantik salonumun doyumsuz konforuyla perçinlenecek sınırsız eğlence ve maskelerin ardındaki gizemli yüzlerin heycanı sizi bekliyor.Ortaçağ hikayelerinin piyano eşliğinde anlatılacağı bu gece,sahilde küçük keşif turları ve şiir dinletimle son bulacak.VİP olduğunuzu iliklerinize kadar hissedeceksiniz.Evimdeki yoğun enerjiye ortak olmak istemez misin ? Maskeni al gel bence

Belirli bir sayıya ulaşıncaya kadar sadece kadınların katılımını kabul ediyorum.Nedenlerim var.
Kapı açılışı 20.00 yazdım ama erken gelip zile basarsanız yine de açarım.
Hacı ben erkeğim ama gelmek istiyorum

En az 5 bayan getirebilirim yanımda. Hepsi de arkadaşım. Ne dersin?
Belli bi kadın katılımından sonra erkekler de gelebilir baloya demiştim ilk baştaki mesajda.Sen hali hazırda belli bi kadın katılımıyla geliyo oluyosun zaten bu öneride.Olur bence.Önemli olan onların çoğunluk olması.Erkek çoğunluklu bi balo istemiyorum.
Kullanıcı avatarı
sırf erkek olan bir organizasyon olmasının istenmemesini anlıyorum da bu illa da bayan fazla olsun, 3 getiren 5 getiren girebilir tarzı yaklaşım garip ve saçma geldi! muhabbet de entellektüel başlayıp şerazeden kaymış gibi?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
abracadabra yazdı:
_cakil_ yazdı:evet,kadınsan veya kadınlıysan gel,sen veya siz kazanırsınız.. gelirsen kazanırsın,gelmezsen zaten hiç kazanamayacaksındır..
ııııı sen de mi varsın :)

tam kumpas desene :)
senle konuşmak ben ve arkadaşlarıma zevk vermiyor,çünkü seni sevmiyoruz,bunu biliyor olmalısın,bence fazla şansını zorlama,bizlere bulaşmadığın sürece mutlu olacağın şekilde yaşamak senin de hakkın..
Kullanıcı avatarı
_cakil_ yazdı:
abracadabra yazdı:
_cakil_ yazdı:evet,kadınsan veya kadınlıysan gel,sen veya siz kazanırsınız.. gelirsen kazanırsın,gelmezsen zaten hiç kazanamayacaksındır..
ııııı sen de mi varsın :)

tam kumpas desene :)
senle konuşmak ben ve arkadaşlarıma zevk vermiyor,çünkü seni sevmiyoruz,bunu biliyor olmalısın,bence fazla şansını zorlama,bizlere bulaşmadığın sürece mutlu olacağın şekilde yaşamak senin de hakkın..
doğru ya..unutmuşum ben, birbirimize bulaşmama kararı almıştık. ama yine de ıııııı
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
drwampir yazdı:17 ağustos depreminin yıl dönümünü kutlamak için mi yapıyorsunuz
bir demet akalın bile olamadınız :veg:
Bi tek sizin aklınıza geliyo gibi sanki ne bu tepki ? unutmamamız gereken o kadar çok tarihimiz var ki...unutmayıp ders almak gerekir yaşamayı durdurmak değil...
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28