Cuma , Ekim 18 2019
14 Mart,14 şubat,Dini Bayramlarımız,Milli Bayramlarımız v.s. tüm özel ve güzel günlerimiz burada...

• 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 28
Kullanıcı avatarı
tustabib34 yazdı:tus kitapları en aşağıda yalnız yanlış görmüyorsam :)
altta olması.. hiç olmamasından iyidir :D
öğrenciyken, notlar olmadan uyuyamazdım... Sınava çalışmayacaksam bile, notları satın almam şarttı.. sınava çalışmadığıma değil, notlarım olmadığına daha çok stres yapardım :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Yarın doğumgünüm.Kutlamıyorum.Maskeli Balo'da doğumgünümü de kutlıcaz.Bence gelenler aşırı şanslı olacak.28 yaşıma nasıl girdiğimi görecekler çünkü.Ayrıca geride kalan 28 yılı slow dizi müziği eşliğinde slayt gösterisiyle anlatcam.İlk karnem,ilk gitarım,basketbol yaz kursum,acile görevlendirilmem.. hepsi olacak.Aşırı bebeklik fotoğraflarım da var.
Kullanıcı avatarı
ellidokuznoktayetmis yazdı:Yarın doğumgünüm.Kutlamıyorum.Maskeli Balo'da doğumgünümü de kutlıcaz.Bence gelenler aşırı şanslı olacak.28 yaşıma nasıl girdiğimi görecekler çünkü.Ayrıca geride kalan 28 yılı slow dizi müziği eşliğinde slayt gösterisiyle anlatcam.İlk karnem,ilk gitarım,basketbol yaz kursum,acile görevlendirilmem.. hepsi olacak.Aşırı bebeklik fotoğraflarım da var.
aynı hafta benim de doğum günüm gelseydim benimkini de kutlar mıydık
Kullanıcı avatarı
sistermary yazdı:
ellidokuznoktayetmis yazdı:Yarın doğumgünüm.Kutlamıyorum.Maskeli Balo'da doğumgünümü de kutlıcaz.Bence gelenler aşırı şanslı olacak.28 yaşıma nasıl girdiğimi görecekler çünkü.Ayrıca geride kalan 28 yılı slow dizi müziği eşliğinde slayt gösterisiyle anlatcam.İlk karnem,ilk gitarım,basketbol yaz kursum,acile görevlendirilmem.. hepsi olacak.Aşırı bebeklik fotoğraflarım da var.
Ben toplu doğumgünlerine karşı değilim.Bence neden olmasın ? Geliyo musun ?
Kullanıcı avatarı
ellidokuznoktayetmis yazdı:
sistermary yazdı:
mümkün değil size iyi eğlenceler mutlu yıllar
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
sistermary yazdı:
sistermary yazdı: aynı hafta benim de doğum günüm gelseydim benimkini de kutlar mıydık
mümkün değil size iyi eğlenceler mutlu yıllar
Peki
Kullanıcı avatarı
askertus yazdı:
tustabib34 yazdı:tus kitapları en aşağıda yalnız yanlış görmüyorsam :)
altta olması.. hiç olmamasından iyidir :D
öğrenciyken, notlar olmadan uyuyamazdım... Sınava çalışmayacaksam bile, notları satın almam şarttı.. sınava çalışmadığıma değil, notlarım olmadığına daha çok stres yapardım :D
Ben öyle bişey yaşamadım hiç ama hayırlısı olsun bence
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
yesilfasulye yazdı:
yesilfasulye yazdı:nerde olcak ellidokuz? ben gelebilirim boş hafta sonum.
Benim evde.Samsun/Atakum
hea. uzakmış. :/
Oraya gidersen, bana da uğra :m
Kullanıcı avatarı
yesilfasulye yazdı:
yesilfasulye yazdı:nerde olcak ellidokuz? ben gelebilirim boş hafta sonum.
Benim evde.Samsun/Atakum
Peki.Yapabileceğim bişey yok.İstanbul'da yaşamıyorum.Hatta ek bilgi de verim;üstüne para teklif edilse de yaşıcağımı sanmıyorum.Pis bi enerjisi var,lanet şehir.Samsun candır.
Kullanıcı avatarı
yesilfasulye yazdı:
ellidokuznoktayetmis yazdı: Benim evde.Samsun/Atakum
Peki.Yapabileceğim bişey yok.İstanbul'da yaşamıyorum.Hatta ek bilgi de verim;üstüne para teklif edilse de yaşıcağımı sanmıyorum.Pis bi enerjisi var,lanet şehir.Samsun candır.
ben de istanbul'da yaşamıyorum ki. ama ankara istanbul vesaire daha yakın olurdu.
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 28