Pazar , Haziran 16 2019
14 Mart,14 şubat,Dini Bayramlarımız,Milli Bayramlarımız v.s. tüm özel ve güzel günlerimiz burada...

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 28
Kullanıcı avatarı
Tarih: 17.08.2013 Cumartesi
Kapı açılışı : 20.00
İçecek : İlk ve son içecek serbest.Aradakiler de serbest
Mekan : Benim ev (Atakum/Samsun)

Resim

Resim

Müthiş deniz manzaralı arka odam,sanatla bilim ve tarihin bütünleştiği otantik salonumun doyumsuz konforuyla perçinlenecek sınırsız eğlence ve maskelerin ardındaki gizemli yüzlerin heycanı sizi bekliyor.Ortaçağ hikayelerinin piyano eşliğinde anlatılacağı bu gece,sahilde küçük keşif turları ve şiir dinletimle son bulacak.VİP olduğunuzu iliklerinize kadar hissedeceksiniz.Evimdeki yoğun enerjiye ortak olmak istemez misin ? Maskeni al gel bence

Belirli bir sayıya ulaşıncaya kadar sadece kadınların katılımını kabul ediyorum.Nedenlerim var.
Kapı açılışı 20.00 yazdım ama erken gelip zile basarsanız yine de açarım.
En son ellidokuznoktayetmis tarafından 02.08.2013 - 00:07:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
katılımcılar başvurularını kabaca demografik bilgileriyle ö.m yoluyla sana bildirsinler,erkek kadın sayısı eşit olmalı ya da kadın hakimiyeti olmalı. kendilerine baskeli balo için kabul mesajı ö.m ile geri bildirilmeli
En son gizoglanlayarisir tarafından 30.07.2013 - 14:05:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
daydreamr yazdı:öyleyim hacı. ama arada servant modunda kaynarım diye düşünüyorum.
Olum ancak belirli bi sayıya ulaşırsam adamları da dahil etcem.Diğer türlü sadece adam adama maskeli balo yaparız.Tahmin edersin ki o da hiç hoş olmaz.Apartman tarafından da olumlu karşılancağını sanmıyorum.Benim eve giren maskeli adamlar hoş bi tablo değil la.Ama maskeli kadınlar aşırı estetik.Sabretcen,yeterli kadın başvuru sayısına ulaşılması için dua etcen hacı.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
La işte bu tablonun önüne geçmek için belirli bi sayıya ulaşıncaya kadar sadece kadınların katılımını kabul ettim.Aşırı zekiyim.Teşekkürler kafamda sürekli hareket halindeki bin tilki.
Kullanıcı avatarı
ellidokuznoktayetmis yazdı:
ozby yazdı:gitar çalmıcak mısın :/
Önce piyano eşliğinde ortaçağ hikayeleri anlatcam.Mistik diyoz,şiirsel diyoz.Her taraf gizem dolu olmalı demeni beklerdim,sense gitar diyosun.Maskeli balo bu.Sahilde ateş yakıp toplanmıcaz herhalde.
niye ki
sahile maskeyle giriş yasağı mı var :)
hem ben sevmem ortaçağ hikayelerini. sen anlatırken ambiyansı bozmamak adına, kumsal yakınsa gider otururum denizi dinlerim 8)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 28