Salı , Eylül 17 2019
14 Mart,14 şubat,Dini Bayramlarımız,Milli Bayramlarımız v.s. tüm özel ve güzel günlerimiz burada...

Kullanıcı avatarı

Re: Tıbbiyede İlk gün.. :)

#1033702  gönderen biradetvelet
 16.10.2010 - 18:16:09
saf gibi oditoryumda dekanın toplantısını dinledik. daha ilk günden bu okuldan adam olmazdememi sağlayan bi konuşma yaptı dekan ve harbiden de 6 yıl boyunca bu düşüncemi yıkan hiç bir neden bulamadım
Kullanıcı avatarı

#1033705  gönderen zexuwar
 16.10.2010 - 18:18:07
benim ilk ders kaydı günü koridorda duvarda form dolduruyoruz taammı.sonra bi adam kolay gelsin çocuklar dedi arkamızdan.sağol abi eyvallah dedim.sonra o kolay gelsin diyenin yanındaki adam da arkadaşlar rektörümüz dedi ben döndüm bi baktım aha bize verilen kitaptaki başta rektörümüz diye fotografı gösterilen adam.ne utandıydım bee.ama adam takmadı Allah tan.sonra okul başladığında da koordinatör iyi gazlamıştı işte siz şöyle büyük adam olacaksınız böyle büyük adam olacaksınız diye.ne günlerdi
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1033746  gönderen drreno
 16.10.2010 - 19:00:32
Bizimkiler bi ilgi bi alaka sanırsın girer girmez dr olmuşun dekan siz farklısınız hekimsiniz artık vs. gibisinden gaz veriyor bi yandan bizim bi taraflarımız kalkmıştı tabe sora sınıfta kalınca hepinizin Allah belasını..demiştik

#1033768  gönderen drhomersimpson
 16.10.2010 - 19:31:46
zexuwar yazdı:benim ilk ders kaydı günü koridorda duvarda form dolduruyoruz taammı.sonra bi adam kolay gelsin çocuklar dedi arkamızdan.sağol abi eyvallah dedim.sonra o kolay gelsin diyenin yanındaki adam da arkadaşlar rektörümüz dedi ben döndüm bi baktım aha bize verilen kitaptaki başta rektörümüz diye fotografı gösterilen adam.ne utandıydım bee.ama adam takmadı Allah tan.sonra okul başladığında da koordinatör iyi gazlamıştı işte siz şöyle büyük adam olacaksınız böyle büyük adam olacaksınız diye.ne günlerdi
eyvallah hacım ha :D
Kullanıcı avatarı

#1033770  gönderen sperentsa
 16.10.2010 - 19:32:20
biz saf saf ortda dolanirken birisi bizi aldi 3 lerin sinifina soktu sizin ders burda diye. biz de sf saf girdik oturduk, derken millet birbirini tanimiyor tabi. hoca basladi , iste gecen yildan bildiginiz gibi , anatomiden , fizyodan hatirlayin, biz hala birkac arkadas birbirimize bakiyos. hani anladik tip zor dedilerdi de , biz girince nerden bilicez bunlari daha ilk gunden. derken aradan 20 dk kadar gecti, cocugun biri kalkip o medeni cesareti gosterip hocam ben bunlari hic hatirlamiyorum ama , gormedim dedi. hoca da nasil yani? ama hocam ilk gun bugun... oglum sen kacinci sinifsin. cocuk 1.... derken tum siniftakiler koptu. cakmislar ama bize caktirmamislar ki, halimizi gormek icin. hoca disari oglum burasi 3. sinif , sizinki alt katta deyince ,arkamiza bakmadan nasil cikiyoruz ama . suratlar kirmizi, millet arkamizdan yazik civcivler diye dalgasini geciyor tabi.
boyle bir baslangic olmustu, ilk gun tum ust siniflardan nefret etmistim :D sonra abi abla muhabbeti basladi tabi... ee napcaksin , elin mahkum, notlar vs....
Kullanıcı avatarı

#1033990  gönderen Xeses
 16.10.2010 - 21:49:39
okulun ilk günü hastanede toplanmıştık tam hatırlamıyorum ayrıntılarını ama herkes toplanana kadar hastanenin yanındaki parkta salıncakta sallanmıştık :D:D

bide öğleden sonraki organik kimya dersine geç kalmıştık ders bitiminde hocadan özür diledik geç kaldığımız için hoca da burası üniversite böle şeylere gerek yok demişti çok utanmıştım :roll: :lol: :lol:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1033997  gönderen cefrin
 16.10.2010 - 21:59:01
ya süpersiniz inşallah bigün bunları yaşamak banada nasip olur iki sene sonra bende buralara yazarım ilk günümü anılarımı :)
Kullanıcı avatarı

#1034001  gönderen kahvebahane
 16.10.2010 - 22:00:14
ilk gün dekan konusma yaparken bir ara tıpı sevmek gerek vs. gibi bişeyler söylerken kim tıpa istemeyerek geldi diye sormuştu.. koca anfide tek benim elim kalkmıştı doğrucu davutum yaa... hoca sende alışacaksın gibi birşey demişti.. evet alıştım ama hala düşüncelerim ilk gün ki gibi tazee :)

#1034008  gönderen ankiloz
 16.10.2010 - 22:04:23
cefrin yazdı:ya süpersiniz inşallah bigün bunları yaşamak banada nasip olur iki sene sonra bende buralara yazarım ilk günümü anılarımı :)
cefrin yanlış hatırlamıyorsam sen tıp istemiordun:)
Kullanıcı avatarı

#1034091  gönderen drreno
 16.10.2010 - 22:58:18
cefrin yazdı:tıp istemiyorum ben üniversite istiyorum
8O
sizin orda liseyi bitiren dr oluyo galiba
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1034101  gönderen cefrin
 16.10.2010 - 23:01:55
drreno yazdı:
8O
sizin orda liseyi bitiren dr oluyo galiba
alakası yok ama bendeki heycanla değil üniversiteye girmek mezun olurum :D

#1034345  gönderen ankiloz
 17.10.2010 - 08:09:35
AMA BAŞLIK TIBBIYEDE İLK GÜN:)üniveresitede ilkgün yazmıyor ki daha spesifik yani:):)bak sen de dikkat eksikliği var gbime geldi:):)
Kullanıcı avatarı

#1034369  gönderen cefrin
 17.10.2010 - 09:54:44
ya hayır ben sadece bi an kendimi sizin yerinize koydum o anı hayal ederek bi gün bunları yaşamak bana nasip olur dedim bunu neden spesifik bir hale getirdiniz anlamadım ki