Cumartesi , Ekim 19 2019
14 Mart,14 şubat,Dini Bayramlarımız,Milli Bayramlarımız v.s. tüm özel ve güzel günlerimiz burada...

Kullanıcı avatarı

#752915  gönderen friemag
 30.08.2009 - 18:26:47
drmithridates yazdı:
drvagus yazdı:barış , özgürlüktür,demokrasidir....özgürlüğe demokrasiye aykırı olacak ama şu" silahlar ve özellikleri" başlığının 2 eylüle kadar kitlenmesini talep ediyorum
+1

hep düşünmüşümdür, silahlar olmasaydı acaba.. diye.. savaş olmazdı denilemez orası muhakkak elbette yine olurdu, ama elindeki ateş gücüne dayanan haksız boş bir güven olmazdı insanda elindeki güçle kendini yeryüzünün 'en'i ilan edip, kendince haklar yüklediği insanlığı acıtan haksız mücadelelere girmezdi belki de...
silah olmadi para ile satin aldilar gonullu gonullu israil de...........para olmasaydi dinle kandirirlardi insanlari ayirirlardi.........insanlar egilimli olup egitimsiz olunca silah olsa ne olur olmasa ne olur.........egitim de okulla verilen degil .........anadan babadan gelen egitim ...insanlik egitimi...........yoksa ne okumuslarda gorduk..........fani dunyaya civi cakmayi birak civileri sokup satanlar baskasinin gozune sokanlarda gorduk okumus olup...........

arinin gunahlarinizdan hirslarinizdan..........

yurtta sulh,cihanda sulh diyerek kapatiyorum ............diyerek demiyim yanlis olur hatirlatarak..........

ama boyle birgunun arefesinde de eylemsizlik karari aldik deyip insan oglunun gorup gorebilecegi en allahsiz silahla saldirida bulunmak...........o da canimi yakiyor be hirslarimi hatirliyorum ...........zor zor baris cok zor.............utopya ..............

#752918  gönderen canavardr
 30.08.2009 - 18:31:51
herkezin barış içinde yaşadığı bir ülke hayalim var........silahların sustuğu bir ülke.......25 yıldır enejimizi barışa harcasaydık bugün çok daha mutlu bir ülkede yaşardık...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#754213  gönderen YeLoMi
 01.09.2009 - 03:34:43
huzurun mutluluğun gülen çocukların olduğu bir dünya için hoşgeldin 1 eylül dünya barış günü!!

#754837  gönderen YeLoMi
 01.09.2009 - 19:02:54
Resim

dünya savaşsız daha güzel!!