Salı , Kasım 19 2019
14 Mart,14 şubat,Dini Bayramlarımız,Milli Bayramlarımız v.s. tüm özel ve güzel günlerimiz burada...

Kullanıcı avatarı

#68102  gönderen mij_mij_0
 08.03.2006 - 11:34:05
:D :lol: :lol: :oops: :wink:

deliye her gun bayram dimi :lol:
Kullanıcı avatarı

#68110  gönderen hevidarr
 08.03.2006 - 11:42:05
mij_mij_0 yazdı::D :lol: :lol: :oops: :wink:

deliye her gun bayram dimi :lol:
lafı ağzımdan aldın ama çaktırma.
neme lazım sitenin tüm beyleri havaya uçurur beni :lol:

TÜM BAYANLARIN DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ TEKRAR VE SON KEZ KUTLUYORUMMMM
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#68353  gönderen yasemin
 08.03.2006 - 18:42:46
mij_mij_0 yazdı:ya ben anketi anlamadım kabul edilmiş bir şeyi anket yapmişsiniz cook gereksiz buluyorum :P
Bu konuda sizin kendi düşüncelerinizi ögrenmek için sordum..
Kullanıcı avatarı

#68369  gönderen antigone
 08.03.2006 - 19:18:47
yasemin eline, emeğine sağlık...
açıklamaların bu günü kadınlara hediye alma günü olarak algılayanlara güzel bir cevap olmuş ve bu günün aslında çok daha başka anlamları olduğunu pek güzel anlatmış... ben ayrıca geçen yıl günlerini kutlamak isteyen kadınlara yapılan muameleyi de ayrıca hatırlatmak isterim....
coplanan, yerlerde sürünen emekçi kadınları... yine de:
hepimizin dünya emekçi kadınlar günü kutlu olsun...
Kullanıcı avatarı

#68371  gönderen mrvmrv
 08.03.2006 - 19:23:11
malesef ülkemizde kadınlar feci şekilde eziliyor,tacize uğruyor,enseste maruz kalıyor,dövülüyor,aşağılanıyor....
lütfen bir hekim olarak böyle vakalarla karşılaştığınızda bana ne demeyin,bu ülkemizin en önemli sorunlarından biridir...kadınları ezdirmeyelim

#68412  gönderen yasemin
 08.03.2006 - 20:28:00
Resim

Siz kadınlarımız, sevgiyi bulup sevgili oldunuz
Kiminiz şefkat bulamayıp, hayatınız zindan oldu
Kiminiz çok başarılar tadıp, zirveye vardınız
Kiminiz mutsuz oldu, sokaklarda kaldınız

Siz kadınlar, her şeye layık kişilersiniz
Savaşlarda çocuğunuz sırtınızda, mermi taşıdınız
Şehit olan kocalarınızın yollarını beklediniz
Aç kaldınız, açık kaldınız, namusunuzu ele vermediniz

Siz kadınlarımız, hep yüce olun, her yerde
Devlet yönetimlerinde, varılacak, her yerde
Siz kadınlarımız, ölçünüz yok benim yanımda
Kendinizi ezdirmeyin, şu hayatın oyununda.

Siz kadınlarımız, Türk kadınları sizi çok seviyorum
Eli nasır tutmuş, kırsaldaki kadınlarımız siz
Törelere kurban verilmiş, masum kadınlarımız
Hepinizin kadınlar günü kutlu olsun.

Dünyadaki tüm kadınlarımıza armağan olsun

Münevver Düver
En son yasemin tarafından 08.03.2006 - 20:33:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı

#68413  gönderen sosyal
 08.03.2006 - 20:31:54
BÜTÜN BAYANLARIN DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN!!!
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#68483  gönderen Lavinya
 09.03.2006 - 09:50:52
:( :(
Kullanıcı avatarı

#68517  gönderen Lavinya
 09.03.2006 - 11:14:36
8O 8O işte bunu farketmemiştim ya :!: :? :evil:
En son Lavinya tarafından 09.03.2006 - 11:22:50 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

#68520  gönderen drug
 09.03.2006 - 11:21:06
ŞİDDETE KARŞIYIZ AMA HERŞEYDEN ÖNCE BÖLÜCÜLÜĞE
bu resmin siteye yakışmadığını düşünüyorum...
şeytan ayrıntada gizlidir..
[/quote]
Katılıyorum...
Kullanıcı avatarı

#68540  gönderen memocan
 09.03.2006 - 12:18:13
ceyda04 yazdı:barış işareti yapan bir grup kürt kadın savaşa karşıyız kadınız şiddete karşıyız diyor....bölücülük bu resmin neresinde?kürt olmaları mı bu kadar rahatsız etti sizi?cidden çok merak ettim..biri açıklayabilir mi?
hangi etnik kökeni taşıdımızın önemi yok...
önemli olan şey bu ülkede oluk gibi kan akıtan, binlerce ocağı sönderen kanlı bir örgütün sembolü ile gösteri yapılmasıdır...
hiç bir etnik kökeni, bebek katili olmuş bir örgüt temsil edemez..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#68541  gönderen evren
 09.03.2006 - 12:18:44
ben işyerindeki bilgisayar yüzünden göremiyorum birisi bana yollayabilirmi ?e-maille?

#68646  gönderen yasemin
 09.03.2006 - 18:23:55
SEVGİLİ BADEMLİ MESAJLARINI YENİ OKUDUM VE ÇOK ŞAŞIRDIM; BANA O RESME DAİR HASSASİYETİNİ NE ZAMAN VE NERDE İLETTİN?? ÖZEL MESAJ ALMADIM EGER BU SEKİLDEYSE.."KADINLAR GÜNÜ" BASLIKLI FORUMDAKİ YAZILARI YENİDEN OKUDUM ACABA BEN Mİ GÖRMEDİM DİYE?? GÖRSEM MUTLAKA CEVAP YAZARDIM ZATEN ; GÖRÜPTE GÖRMEZDEN GELMEZ VE YA "ONLİNE DEĞİLDİM ZATEN " DEMEZDİM :!: :!: :!:
ÖNCELİKLE SUNU BELİRTEYİM O RESMİN ALTINDA BAŞKA BİR DÜŞÜNCE YOKTU; KADINLARIN SESİNİ DUYURMAYA ÇALIŞTIĞINI GÖSTERİYORDU..BEN BAKTIĞIMDA BUNU GÖRÜYORUM EN AZINDAN..
BENİM ASIL SİNİRLENDİĞİM NASIL OLUYOR DA BÖYLE BİR BAŞLIKTA BİR RESİMLE "PROVAKASYON" YAPTIGIMI DÜŞÜNÜYORSUN; 500 'E YAKIN FORUMLARDA YAZIM VAR..İNCELE İSTERSEN HERHANGİ BİR DİNİ VE YA SİYASİ TARTISMADA BİR YAZIMI BULABİLECEK MİSİN..BUNLAR BU SİTEDE TARTISILACAK KONULAR DEĞİL :!: :!: :!:
BU ARADA HERKESİN DİNİ İNANCI; SİYASİ GÖRÜŞÜ ; PARASI KENDİNEDİR..İNANCIM HAKKINDA KİMSEYE HESAP VERMEK ZORUNDA DEĞİLİM ; BAŞKALARININ BENİM GİBİ DÜŞÜNMESİ İÇİN VE YA NEDEN ÖYLE DÜŞÜNDÜĞÜMÜ İSPATLAMAYA ÇALIŞMAK İÇİN TARTISMALARA GİRMEM..HA MERAK EDİYORSANIZ ALLAH İNANCIM SONSUZDUR; BUNU DA BAŞKALARININ BİLMESİNE GEREK YOK :!:
DAHA BU SABAH TÜRKİYE HAKKINDA BİR TANITIM MAİLİ ATMISTIM ; SENİN YAZILARINI GÖRMEDEN ÖNCE.. ÜLKEME GEREĞİNDEN ÇOK BAĞLIYIMDIR VE BÖLÜNMEZLİĞİNE DE İNANANLARIN BAŞINDA OLDUGUMU DÜŞÜNÜYORUM..HERHANGİ BİR SİYASİ PARTİ MENSUBU OLMAM DA GEREKMEZ BU DÜŞÜNCELERİMDEN DOLAYI..SADECE ŞUNU SÖYLEMEM YETERLİ OLUR GALİBA : MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN DOĞRULARIYLA VE ONUN İZİNDE BİR TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞIYIM :!: :!: :!:

#68648  gönderen yasemin
 09.03.2006 - 18:26:23
TEK DERDİM VE TEK AMACIM TUSU KAZANMAK OLSAYDI ŞİMDİYE KADAR KAZANMIŞTIM ZATEN ..BU SİTEDE SADECE TUS'LA İLGİLİ BAŞLIKLARA BAKAR KAPATIRDIM..

bu arada bazen online olmasak da online görülebiliyoruz; bugün nöbetteyim ve aksam yemeği için olan zamanımda açtım siteyi..belki cevap veremem yarına kadar da siteye bakamam..gerçi sen veda etmişsin ama olur ya belki bir cevap yazarsın :!: :!: :!: