Salı , Ekim 22 2019
14 Mart,14 şubat,Dini Bayramlarımız,Milli Bayramlarımız v.s. tüm özel ve güzel günlerimiz burada...

Kullanıcı avatarı

#628570  gönderen sairalinde
 26.03.2009 - 20:14:15
puratu yazdı:hayırsız denen adam şu sitede doğum günü tarihini tek hatırlayan adam oldu.hevidara bile bu yüzden alzheimer tanısı koydum. :)
dün doğum günü olan bu hayırsız zukkum kaç kere telefonlarıma cevap vermedi bende dün okkalı bir mesaj yazdım dedim biraz utanır herhalde diye, sonra bir baktım beni arıyor, yalvarıyor bana puratu gözünün çapağını yiyim(damak zevki böyle bunun karışamazsın tabi :D) kulun kölen olayım affet beni diye. haykırışlarına daha fazla dayanamadım affettim sevinsin garibim diye ama gel gör ki damarlarında gezen hayırsızlık henuz glomerullerinden filtre olmamış :)
yani sitedeki üyelerde nasıl bir etki bırakmışsan hatırlayan da seni ya erkek olarak hatırlıyor yada kilolarından kurtulamamış olarak. bir insanın bahtı anca bu kadar kara olabilir :D senin neyine doğum günü kutlamak kapa ışığı uyu :D

:lol: :lol: :lol:

bi doğum günü mesajına ancak bu kadar gülebilirdim puratu yahu :D :D :D

akşam akşam iyi geldi :D :D :D

Kullanıcı avatarı

#628571  gönderen Eusebio
 26.03.2009 - 20:15:17
puratu yazdı:hayırsız denen adam şu sitede doğum günü tarihini tek hatırlayan adam oldu.hevidara bile bu yüzden alzheimer tanısı koydum. :)
dün doğum günü olan bu hayırsız zukkum kaç kere telefonlarıma cevap vermedi bende dün okkalı bir mesaj yazdım dedim biraz utanır herhalde diye, sonra bir baktım beni arıyor, yalvarıyor bana puratu gözünün çapağını yiyim(damak zevki böyle bunun karışamazsın tabi :D) kulun kölen olayım affet beni diye. haykırışlarına daha fazla dayanamadım affettim sevinsin garibim diye ama gel gör ki damarlarında gezen hayırsızlık henuz glomerullerinden filtre olmamış :)
yani sitedeki üyelerde nasıl bir etki bırakmışsan hatırlayan da seni ya erkek olarak hatırlıyor yada kilolarından kurtulamamış olarak. bir insanın bahtı anca bu kadar kara olabilir :D senin neyine doğum günü kutlamak kapa ışığı uyu :D
he ya yat zıbar :D :D :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#628575  gönderen Simurg
 26.03.2009 - 20:19:16
hem ortadan kaybol hem de gızlı gızlı iş cevır.. icraatı kendın yapacaksın hacıııı.. goruneceksın ayrıca arada bır bana .. :twisted:
Kullanıcı avatarı

#628577  gönderen hevidarr
 26.03.2009 - 20:21:02
şu telefon olayını aydınlatmam lazım yahu.yarın sınavdan geçersem bi kere kalırsam iki kere çaldıracam numara aynı mı anlarız :lol:
Kullanıcı avatarı

#628579  gönderen tussuzmk
 26.03.2009 - 20:21:58
tamam be uyuyom zaten nöbetten çıktım geldim yorgunum burda 4 bir yandan laf yetiştirmeye çalışıyom size.
icraatı da sizden bekliyoz artık sayın adminimin yardımcısı
Kullanıcı avatarı

#628581  gönderen Simurg
 26.03.2009 - 20:27:53
tussuzmk yazdı:tamam be uyuyom zaten nöbetten çıktım geldim yorgunum burda 4 bir yandan laf yetiştirmeye çalışıyom size.
icraat yapacam ama mevcut konum nedenıyle yanlış anlaşılır.. bı dalgada benı vurur :)
Kullanıcı avatarı

#628597  gönderen Eusebio
 26.03.2009 - 20:55:32
Simurg yazdı:
tussuzmk yazdı:tamam be uyuyom zaten nöbetten çıktım geldim yorgunum burda 4 bir yandan laf yetiştirmeye çalışıyom size.
icraat yapacam ama mevcut konum nedenıyle yanlış anlaşılır.. bı dalgada benı vurur :)
sayın özer ortanca
malum büyük var küçük var hehe :D :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#628605  gönderen Simurg
 26.03.2009 - 21:07:34
Eusebio yazdı:
Simurg yazdı:
sayın özer ortanca
malum büyük var küçük var hehe :D :D
haklsısın hocam.. ama kucuge bı laf dınletmekle baslasak dıyorum.. puratttuuu...:lol:
Kullanıcı avatarı

#628996  gönderen seboistik
 27.03.2009 - 15:43:53
sairalinde yazdı:

bi doğum günü mesajına ancak bu kadar gülebilirdim puratu yahu :D :D :D

akşam akşam iyi geldi :D :D :D

yalnız ben cidden erkek die tahmin ediodum::D