Cuma , Ekim 18 2019
14 Mart,14 şubat,Dini Bayramlarımız,Milli Bayramlarımız v.s. tüm özel ve güzel günlerimiz burada...

Kullanıcı avatarı

#608491  gönderen ahir
 13.02.2009 - 11:54:07
drceyn yazdı:arkadaşlar yada şöyle sorayım bayanların çanta hediye almaları hoşuna gider mi?
uffff çok riskli sana tavsiyem aklından çıkar yok rengiydi ( hangi elbiseyle giyeerimki derdi var) yok boyunun uzunluğu yok üzeri çok taşlı yok çok sade ...... anla yaniii :lol:
Kullanıcı avatarı

#608492  gönderen ahir
 13.02.2009 - 11:55:10
ZEKABASANADAM yazdı:hımm..dusuneyım..

1)mıgrosta cıft kısılık bır sınema bıletı ve son ana dek acıklanmayan fılm ısmı

2)aynı mıgrosta mıdye mıdye mıdye yemek

3)mıgrosun merdıvenlerını bırlıkte ınerken 12-14 yas cocuk sakalarından bırı olan tutmasaydım duscektın geyiği(yıllar oldu hasret kaldım)

4)merdıven bıtımınde aynı sakayı yapmamak(hersey dozunda kalmalı)

5)merdıven sonrası bir merdıven daha asagı sonra daha asagı sonra daha asagı en sonunda vardık mı metroya...vardık..

6)sonrasını metro anılarım adlı kıtabımda toplucam..tukenmeden alın..bı tane yazcam cunku..

ehueheueuehe
hangi migrosmuş buuu :?: :?: :?:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#608497  gönderen dr_oz
 13.02.2009 - 12:03:13
avon katoloğuna baktınız mı güzel şeyler var aslında
Kullanıcı avatarı

#608499  gönderen sairalinde
 13.02.2009 - 12:07:41
pirzen yazdı:şöyle göz gezdirdm hızlıca fikir edinmek için sanırım konu..şöyle bi durum olmuştu ,benim eski sevgilim 1 ay boyunca titiz bir çalışmayla nerde aa çok güzelmiş dediğim şey varsa not etmiş,ama ciddi ciddi beendiğim,kazaktan,parfüme kadar,göz farından,saate kadar,renkli kalemlerden cüzdana kadar,broştan saç tokasına kadar,eldivenlerden,takılara kadar...kocaman bi ahşap sandıkta hediye etmişti...şok geçirmiştim...geçirmiştik...bu kadar detayı zihninde tutabilmesi onu tüm arkların gözünde kahraman etmişti :D ehaha...ama kzıların diğer sevgilleri uzun bi süre nefret ettiler ondan...
önemli olan bukdar dikkat kesilmesiydi...bu kadar hassas davranıp önem vermesiydi...detaylar şaşırtıcı oluo...
o kadar düşünceli adam az yalnız bu dünyada (:
düşünceli olması çok hoş (:
Kullanıcı avatarı

#608502  gönderen aborttus
 13.02.2009 - 12:11:18
venividivici yazdı:benim aklımda şöyle bişey var.
tohum otizm vakfından çek alabiliyorsunuz, onun adına sizin tarafınızdan yapılmış bir bağışı gösteren bir çek, ve adresine yollanıyor.
sizce nasıl, olabilir mi? yani bir bayan bunu nasıl karşılar?

bana biraz ters geliyor,

bir bağış yapıyorsunuz onun adına,bak ben senin adına bağış yaptım işte makbuzu diye yolluyorsunuz..

siz yine bağış yapın onun adına ama öyle makbuz yollanması falan bence hiç hoş değil..

diğer bir konu bu sevgililer günü saçmalığı..

ortalık hediye paketleri kaynıyor günün anlam ve önemi nedeniyle.

sadece bir alışveriş çılgınlığı...

çok net söylüyorum,sevgilimin herhangi günde aldığı bir tane çiçek bile benim için çok daha anlamlı..

ayrıca sevgililer gününün sevgilisi olmayanlar adına bir hüzne neden olan bir gün olduğunu da çok iyi bildiğimden kutlanmasına karşıyım..

illa birşey alacaksanız kesilmemiş,saksısında bir çiçek belki bir çam ağacı alabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı

#608508  gönderen ahir
 13.02.2009 - 12:16:31
dr_oz yazdı:avon katoloğuna baktınız mı güzel şeyler var aslında
yaa avonda süper ve ucuz şeyler var ama gelen ürün kataologtaki gibi olmuyooo :cry:
Kullanıcı avatarı

#608510  gönderen ahir
 13.02.2009 - 12:18:01
nickowsky yazdı:
ahir yazdı:
ZEKABASANADAM yazdı:hımm..dusuneyım..

1)mıgrosta cıft kısılık bır sınema bıletı ve son ana dek acıklanmayan fılm ısmı

2)aynı mıgrosta mıdye mıdye mıdye yemek

3)mıgrosun merdıvenlerını bırlıkte ınerken 12-14 yas cocuk sakalarından bırı olan tutmasaydım duscektın geyiği(yıllar oldu hasret kaldım)

4)merdıven bıtımınde aynı sakayı yapmamak(hersey dozunda kalmalı)

5)merdıven sonrası bir merdıven daha asagı sonra daha asagı sonra daha asagı en sonunda vardık mı metroya...vardık..

6)sonrasını metro anılarım adlı kıtabımda toplucam..tukenmeden alın..bı tane yazcam cunku..

ehueheueuehe
hangi migrosmuş buuu :?: :?: :?:
Ankaralıların 5M Migros'u sanırım.
hımmmm bende ankarada olduğum içn tanıdık geldi ondan sordum :P
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#608559  gönderen dr_seyyah
 13.02.2009 - 14:06:55
şimdi biz sevgilimle çok uzak kaldık( ruhen yani) koptuk bi nevi . son iki üç ayımız ayrı gibi geçti. acaba ne yapsam .sevgili gibi değiliz ki gününü kutlaytalım. ne dersiniz yaa?
Kullanıcı avatarı

#608562  gönderen sairalinde
 13.02.2009 - 14:10:16
dr_seyyah yazdı:şimdi biz sevgilimle çok uzak kaldık( ruhen yani) koptuk bi nevi . son iki üç ayımız ayrı gibi geçti. acaba ne yapsam .sevgili gibi değiliz ki gününü kutlaytalım. ne dersiniz yaa?
gönlün hala onunla birlikteyse bunu ona söyle/hatırlat..
sevgililer gününü niye önemsiyorsun ki?
Kullanıcı avatarı

#608584  gönderen ahir
 13.02.2009 - 14:31:05
dr_seyyah yazdı:şimdi biz sevgilimle çok uzak kaldık( ruhen yani) koptuk bi nevi . son iki üç ayımız ayrı gibi geçti. acaba ne yapsam .sevgili gibi değiliz ki gününü kutlaytalım. ne dersiniz yaa?
amannnn sende onu istiyosan 14 şubatı beklemene ne gerek var kiiii aradaki buzları erit gitsin ne yapabilirsin ?????? Hımmm :roll:
git konuş onunla ............

#608596  gönderen julyet_24
 13.02.2009 - 14:48:19
Ya bence sağlığı çok önemli:)) Ama cidden öyle diyorum,amman hasta olmasın kendine dikkat etsin de,en büyük hediye.
İllaki hediye alacağım diyorsan ki,sevgi dilini bilmek çok önemli,mesela bazı kızlar takıdan hoşlanır ,bazıları pırlanta yüzükten bile hoşlanmaz :wink: Bazıları bir güzel çantayı dahi sevebilir.Onu cidden iyi tanıman gerek.Ciddi düşünüyorsan ki ciddi düşünülmüyorsa çıkılmamalı zaten:)zamanı geldiyse diyim ,bir yüzük evlilik teklifi için çok güzel olur :wink: