Salı , Ekim 22 2019
14 Mart,14 şubat,Dini Bayramlarımız,Milli Bayramlarımız v.s. tüm özel ve güzel günlerimiz burada...

posta 1 hafta gecikirmi

#558021  gönderen doga78
 07.12.2008 - 16:04:55
arkadaslar rektorluk atama kagıdını gecen perşembe postaya verdik dedi hala gelmedi yani bayramdan sonraya kaldı belkde bu kadar gecikirmi bu ya gerçi ben kendim başlıcam tebligatı beklemeden de bu kadar nasıl oluyo posta beklio bilgisi olan varmı?
Kullanıcı avatarı

Re: posta 1 hafta gecikirmi

#558037  gönderen metastaz35
 07.12.2008 - 16:28:52
doga78 yazdı:arkadaslar rektorluk atama kagıdını gecen perşembe postaya verdik dedi hala gelmedi yani bayramdan sonraya kaldı belkde bu kadar gecikirmi bu ya gerçi ben kendim başlıcam tebligatı beklemeden de bu kadar nasıl oluyo posta beklio bilgisi olan varmı?
Dostum sen nasılsa başlayacaksın onun eline geçmesine gerek yok.. REktörlük fax çekiyor dekanlığa ordan hallediyorsun işlemleri..onlarda başlama yazını yazıyor..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#558043  gönderen dr26
 07.12.2008 - 16:33:39
benim ki ankara dışına 6günde gelmişti,normal bi süre bence,zaten rektörlükten aynı anda dekanlığa da yazı gidiyor.bayram sonu kendin gider başlarsın istiyorsan,ama evrak gelir zaten,
Kullanıcı avatarı

Re: posta 1 hafta gecikirmi

#558080  gönderen eflatun
 07.12.2008 - 17:10:07
doga78 yazdı:arkadaslar rektorluk atama kagıdını gecen perşembe postaya verdik dedi hala gelmedi yani bayramdan sonraya kaldı belkde bu kadar gecikirmi bu ya gerçi ben kendim başlıcam tebligatı beklemeden de bu kadar nasıl oluyo posta beklio bilgisi olan varmı?
ben işlemlerin bi kısmını elden yaptığım halde bayram sonrasına kaldı...verselerdi hepsini elden yapardım...acil iş girmiş araya,doçentlerin sınavı varmış...zaten postanede de umursamıyorlar benim giriş kartım sınavdan sonra gelmişti...tabi ne kadar teşekkür ettim tahmin edin..insanlara işlerini yapmak ne kadar da zor geliyor....