Pazartesi , Ekim 21 2019
14 Mart,14 şubat,Dini Bayramlarımız,Milli Bayramlarımız v.s. tüm özel ve güzel günlerimiz burada...

Kullanıcı avatarı

#550978  gönderen cerebrum80
 30.11.2008 - 19:01:55
Angelica yazdı:gül alınacaksa ya tek bi gül ya da en az 15-20 tane olmalı arası kurtarmaz.Paraya kıyamamışsın gibi olur kanımca...
bence depirzen haklı...
  • angelicacım görmediğin için konusuyosun paraya kıydıgımız için o kadar güzel olmustu umarım sanada öle bir buket getiren olur ve sende yasarsın o mutlulugu ve güzelliği :P

Re: Hangi hediye?

#550981  gönderen amanin
 30.11.2008 - 19:04:53
Zekari yazdı:Eşimin doğum günü yaklaşıyor.hediye olarak ne alsam bayan arkadaşlardan yardım bekliyorum.en son pırlanta kolye almıştım.aklıma bişey gelmiyor.

valla işteee bayanlara hediye almakla iş bitmiyo
onun ne kadar özel olduğunu hatırlatman lazım
çok sevdiği biyere bi geceliğine gidin :D

ona gizlice güsel bi elbise al onun sevdiği renk olsun..

mutlaka çiçekte al..hangisini seviyosa

bide yüzük al..

yaaaa kesin dünyanın en mutlu insanı olur.. :wink:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#551052  gönderen sairalinde
 30.11.2008 - 21:00:20
size dair olsun bence hediyen..
evet her sene öyle özel hediyeler bulamayabiliyor ama dene bence..
bulunduğun şehre göre antika takılar bulabilirsin kalede filan öyle dükkanlar olabiliyor
broşlar güzel oluyor bence..
yani size özel olsun işte..
Kullanıcı avatarı

#551058  gönderen cenefirr
 30.11.2008 - 21:06:34
cerebrum80 yazdı:
Angelica yazdı:gül alınacaksa ya tek bi gül ya da en az 15-20 tane olmalı arası kurtarmaz.Paraya kıyamamışsın gibi olur kanımca...
bence depirzen haklı...
  • angelicacım görmediğin için konusuyosun paraya kıydıgımız için o kadar güzel olmustu umarım sanada öle bir buket getiren olur ve sende yasarsın o mutlulugu ve güzelliği :P
ya bu site neden böyle hemen bi laf sokma bi sataşma bi bi şey :D
cerebrumcum ben sana bi şeye demedim ki buketine de bi şey demedim...
keşke tüm erkekler senin gibi olsa.... :wink:
daha bırak hangi çiçeği alıcanı birilerine soranı aklından çiçek almayı bile geçirmemiş bi sürü erkek var...
ayrıca bana attığın taşa misilleme olsun diye yazmıyorum bundan emin olabilirsin ama benim nişanlım belki de dünyanın en çok çiçek alan adamıdır..hatta alay konusu bile oluyor arkadaşları arasında ama o bana çiçek almaya devam ediyor hemde tam benim sevdiğim
yukarda da bahsettiğim gibi...
benimki bu formu okuyan erkeklere naçizane bi öneriydi..
senin çiçeğe b.k atmadım yani :wink: :)
Kullanıcı avatarı

#551060  gönderen only_gt
 30.11.2008 - 21:08:33
24 saatini tamamen ona ayırabilirsin...birlikte şehrin hiç gitmediğiniz yerlerine gidebilirsiniz...ardından hoş bir filme ve en son da akşam yemeğine gidebilirsiniz=)
yemekteyken hoş bir broş, yüzük, küpe ya da kolye sunabilirsin eşine...hediyenin o anda pek öneminin kalmayacağına eminim...umarım eşin için de senin için de çok hoş bi gün olur=)
Kullanıcı avatarı

#551683  gönderen cerebrum80
 01.12.2008 - 14:50:02
Angelica yazdı:
cerebrum80 yazdı:
bence depirzen haklı...
ya bu site neden böyle hemen bi laf sokma bi sataşma bi bi şey :D
cerebrumcum ben sana bi şeye demedim ki buketine de bi şey demedim...
keşke tüm erkekler senin gibi olsa.... :wink:
daha bırak hangi çiçeği alıcanı birilerine soranı aklından çiçek almayı bile geçirmemiş bi sürü erkek var...
ayrıca bana attığın taşa misilleme olsun diye yazmıyorum bundan emin olabilirsin ama benim nişanlım belki de dünyanın en çok çiçek alan adamıdır..hatta alay konusu bile oluyor arkadaşları arasında ama o bana çiçek almaya devam ediyor hemde tam benim sevdiğim
yukarda da bahsettiğim gibi...
benimki bu formu okuyan erkeklere naçizane bi öneriydi..
senin çiçeğe b.k atmadım yani :wink: :)
  • tesekkür ederim arkadasım nezaketinden ötürü
Kullanıcı avatarı

#551685  gönderen Zekari
 01.12.2008 - 14:57:35
Bi yere gitmemiz zor kızımı kimseye emanet etmem.çiçek yerine kalıcı bişey olsun istiyorum ama bir gül olabilir.elbise seçmeyi beceremiyorum.mutfak robotu tarzı bişeyler alsam saçma mı olur tefal actifry diye bişey söyleyip duruyor
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#551700  gönderen NEHAR
 01.12.2008 - 15:39:04
cerebrum80 yazdı:
pirzen yazdı:
ambivalan yazdı:pirzen ne diyosa o :)
:lol: :lol: :lol:
yaff hertürlü yaparlar istedikten snra...gelin teli flan da koyulur :D :lol:
ama estetik olsun diee şeettim...
aranjman yapıolar şööle kapli flan ozman ii oluuo...o yüzden dedim...
  • istediğimi bulamadım ama alttakine benzer beyaz papatya ve gül yalnız bunu yakından cekmişler :P
Resim

muhteşem görünüyo..........

#551703  gönderen NEHAR
 01.12.2008 - 15:40:52
çok gitmek istediği bi yer varsa oraya götür ona süpriz yap kızınızıda alın :wink:

yada illa pahada ağır olması şart değil çok önemsediği sevdiği bişey olabilir sen daha iyi bilirsin yani süpriz yap...kalsik bi hesdiye alma bence....