Cuma , Ekim 18 2019
14 Mart,14 şubat,Dini Bayramlarımız,Milli Bayramlarımız v.s. tüm özel ve güzel günlerimiz burada...

Kullanıcı avatarı

Hangi hediye?

#550888  gönderen Zekari
 30.11.2008 - 16:53:45
Eşimin doğum günü yaklaşıyor.hediye olarak ne alsam bayan arkadaşlardan yardım bekliyorum.en son pırlanta kolye almıştım.aklıma bişey gelmiyor.
Kullanıcı avatarı

#550894  gönderen jundola
 30.11.2008 - 16:59:03
Bu aralar istediği bişi var mı?Çaktırmadan söylemeyi çok severiz :) Hoş gözüne soka soka söylesen de anlamayan çok :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#550896  gönderen drwera
 30.11.2008 - 17:01:53
Pırlanta kolyeden sonra da insan ne alabiilir bilmem ki???
Eşin nelerden hoşlanır? Nasıl bir tarzı vardır?
Süpriz sever mi? Eğlenceli biri mi? Bütün bunlar önemli.. Süpriz sever biri ise sana bir sürü süpriz hazırlayabilirizz.
Kullanıcı avatarı

#550907  gönderen seviyorum
 30.11.2008 - 17:17:50
herkesin zevki farklıdır ama ,evinde güzel bir akşam yemegi,kırmızı gül ,romantik bir ortam, güzel sözler ,beraber dinlediğiniz ikinizin sevdiği şarkılardan oluşan bir müzik cd'si vss... güzel bir hediye olabilir.veya eşinin resmini alıp yağlıboyatablosu yaptırabilirsin. en güzel hediyeyi almışsın zaten :)
Kullanıcı avatarı

Re: Hangi hediye?

#550908  gönderen pirzen
 30.11.2008 - 17:23:37
Zekari yazdı:Eşimin doğum günü yaklaşıyor.hediye olarak ne alsam bayan arkadaşlardan yardım bekliyorum.en son pırlanta kolye almıştım.aklıma bişey gelmiyor.
coollll 8) 8)
en zor safha hoca..pırlantadan sonrası yaratıcılığın zirve yapması demek..kolay gelsin...çoğu unutur sevgilisni,eşini doom günü özel gün..şanslıymış eşin..
Kullanıcı avatarı

#550920  gönderen cerebrum80
 30.11.2008 - 18:12:51
Zekari yazdı:Eşimin doğum günü yaklaşıyor.hediye olarak ne alsam bayan arkadaşlardan yardım bekliyorum.en son pırlanta kolye almıştım.aklıma bişey gelmiyor.
  • ne alacagın cok önemli değil hocam :wink: ancak sana tavsiyem cok güzel bir buket yaptır. ancak ya karma bisey veya papatya demeti içlerine gül serpistir diğer hediyeye gelince hiç önemli değil sen ona en büyük hediyeyi vermişsin oda sana Allah bagıslasın :wink:
Kullanıcı avatarı

#550926  gönderen pirzen
 30.11.2008 - 18:19:18
cerebrum80 yazdı:
  • ne alacagın cok önemli değil hocam :wink: ancak sana tavsiyem cok güzel bir buket yaptır. ancak ya karma bisey veya papatya demeti içlerine gül serpistir diğer hediyeye gelince hiç önemli değil sen ona en büyük hediyeyi vermişsin oda sana Allah bagıslasın :wink:
papatya demetinin içine gül olur mu cereb!! aa!!
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#550927  gönderen cerebrum80
 30.11.2008 - 18:20:30
pirzen yazdı:
cerebrum80 yazdı:
  • sen görmediysen ben ne yapıyım olur tabi muhtesem olur :P
Kullanıcı avatarı

#550929  gönderen pirzen
 30.11.2008 - 18:23:32
cerebrum80 yazdı:
pirzen yazdı:
cerebrum80 yazdı:
olmazz öle bukette ikisi olmaz karışık olar...ama özel bi şekilde aranje edilcekse ozman olur..
Kullanıcı avatarı

#550933  gönderen ambivalan
 30.11.2008 - 18:27:05
pirzen ne diyosa o :)
Kullanıcı avatarı

#550936  gönderen cerebrum80
 30.11.2008 - 18:29:19
pirzen yazdı:
cerebrum80 yazdı:
pirzen yazdı: papatya demetinin içine gül olur mu cereb!! aa!!
olmazz öle bukette ikisi olmaz karışık olar...ama özel bi şekilde aranje edilcekse ozman olur..
  • canım benimcim cok kısa bir süre önce yaptırdık ve bayıldılar gören tüm herkes hem karma,hem dediğim papatya bukete .papatya buketinin arasına fazla değil 7 tane kadar gül tabi buda bi sanat yapan kişiyede baglı :wink:
Kullanıcı avatarı

#550938  gönderen pirzen
 30.11.2008 - 18:30:55
ambivalan yazdı:pirzen ne diyosa o :)
:lol: :lol: :lol:
yaff hertürlü yaparlar istedikten snra...gelin teli flan da koyulur :D :lol:
ama estetik olsun diee şeettim...
aranjman yapıolar şööle kapli flan ozman ii oluuo...o yüzden dedim...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#550941  gönderen ambivalan
 30.11.2008 - 18:34:43
pirzen yazdı:
yok yok sen cidden iyi anlıyorsun bu işlerden..nedense öyle bir his var içimde :)
Kullanıcı avatarı

#550943  gönderen cerebrum80
 30.11.2008 - 18:36:54
pirzen yazdı:
  • istediğimi bulamadım ama alttakine benzer beyaz papatya ve gül yalnız bunu yakından cekmişler :P
Resim
Kullanıcı avatarı

#550976  gönderen cenefirr
 30.11.2008 - 18:59:08
gül alınacaksa ya tek bi gül ya da en az 15-20 tane olmalı arası kurtarmaz.Paraya kıyamamışsın gibi olur kanımca... 8)
bence de pirzen haklı... :)