Salı , Kasım 19 2019
14 Mart,14 şubat,Dini Bayramlarımız,Milli Bayramlarımız v.s. tüm özel ve güzel günlerimiz burada...

Kullanıcı avatarı

Re: 14 MART LAKIRDILARI....

#4247403  gönderen mhurkan
 15.03.2019 - 11:00:14
kutsaclirapunzel yazdı:
15.03.2019 - 10:05:26
mhurkan yazdı:
15.03.2019 - 09:02:01
kutsaclirapunzel yazdı:
14.03.2019 - 14:58:29

Kutlayın o zaman matematikçiler forumu var. Orada da mod musunuz?
Pi hayattır. Pi sadece matematikçileri ilgilendiren bir konu değildir. Hem fazla bilgi allerji yapmaz, korkma sen de dene, hoşuna gidecek. :lol: :lol: :lol: :lol:
Entellektüel olmak için evvela mesleki eğitimimiz neyse ona dair tam bir olgunluk ve bilgeliğe sahip olmak gerekir. Sizinki entellik değil kusura bakmayın :mrgreen: bir çeşit önemsememe, değersiz bulma hareketi. O yüzden dedim ya, bari matematikte uzmanlaşın da Pi günü sizin gününüz olsun. Entellektüellik yolunda ilk adım bu çünkü. Ha evet Tıp da hayattır. Sevgiler
Yaptığım işte bir hayli uzmanım, işin daha komiği de yüksek lisan eğitimi almış bir matematikçi seviyesinde de matematik bilirim. Elit bir entellektüel olmak benim hayat felsefemdir. Bunu becerebilmiş biri miyim? Daha değil.....

"14 mart tıp bayramını önemsememe" gibi bir fikrim de olmadı bu yazıyı yazarken. Ama şimdi sen dediğinde düşündüm de pek de önemli değil gerçekten. Başkaları da hissetmiş ki 14 mart günü bana nöbet koymuşlar. :lol: :lol: :lol:

Bence bu bayramları fazla büyütüyorsun. :wink:
Senin için hayat çok zor olmalı. 8)
Kullanıcı avatarı

#4247406  gönderen kutsaclirapunzel
 15.03.2019 - 11:06:03
lakırdı, terane, nane
Bol “lol”
Bence fazla büyüten sizsiniz, bu başlık sizin başlığınız.
Elit oldugunuz izlenimi alamadım. Sanırım bu sizi bu kadar hararetlendiriyor.
Tarihle ilgilenin? Belki önemli günler konusunda daha saygılı olmayı öğretir tarih size. Pardon ya tarih üzerine master yapmışsınızdır siz şimdi lol lol lol

Ve lol
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4247411  gönderen mhurkan
 15.03.2019 - 11:10:36
kutsaclirapunzel yazdı:
lakırdı, terane, nane
Bol “lol”
Tarihle ilgilenin? Belki önemli günler konusunda daha saygılı olmayı öğretir tarih size. Pardon ya tarih üzerine master yapmışsınızdır siz şimdi lol lol lol

Ve lol
Hehehe önemli günler. 14 mart benim için önemli bir gün değil. Ne yapacaz şimdi? Ben 14 martla dalga da geçmiyorum ki siz alındınız. Hem ben Tıp bayramını 1 temmuzda kutluyorumi Hindistan Doktorlar günü. :lol: :lol: :lol: Çok alıngansınız maşallah. :lol: :lol: :lol: Hatta bakın yukarıda 14 martın tarihini bile yazdım. Siz o tarihi biliyor muydunuz? :lol: :lol: :lol:

Bu arada tarih üstüne değil ama Sosyoloji üzerine yapıyorum master. Sizden iyi bir tez konusu çıkar. 8) :wink:
Kullanıcı avatarı

#4247424  gönderen kutsaclirapunzel
 15.03.2019 - 11:24:24
mhurkan yazdı:
kutsaclirapunzel yazdı:
lakırdı, terane, nane
Bol “lol”

Ve lol
Hehehe önemli günler. 14 mart benim için önemli bir gün değil. Ne yapacaz şimdi? Ben 14 martla dalga da geçmiyorum ki siz alındınız. Hem ben Tıp bayramını 1 temmuzda kutluyorumi Hindistan Doktorlar günü. :lol: :lol: :lol: Çok alıngansınız maşallah. :lol: :lol: :lol: Hatta bakın yukarıda 14 martın tarihini bile yazdım. Siz o tarihi biliyor muydunuz? :lol: :lol: :lol:

Bu arada tarih üstüne değil ama Sosyoloji üzerine yapıyorum master. Sizden iyi bir tez konusu çıkar. 8) :wink:
Devam ederdim de her seferinde şahsıma saldırmanızdan ötürü devam edemeyeceğim.
Bu arada felsefe 3.sınıf öğrenciyisim filozof olcam ileride. Mesela sizin taktiği uygulasam burada şöyle derdim “siz de okuyun lazım olur, düşünmek falan :lol: :lol: :lol: :lol:
Ama cidden devam edemeyeceğim.
🤚
Kullanıcı avatarı

#4247429  gönderen mhurkan
 15.03.2019 - 11:27:52
kutsaclirapunzel yazdı:
15.03.2019 - 11:24:24
mhurkan yazdı:
kutsaclirapunzel yazdı:
lakırdı, terane, nane
Bol “lol”

Ve lol

Devam ederdim de her seferinde şahsıma saldırmanızdan ötürü devam edemeyeceğim.
Bu arada felsefe 3.sınıf öğrenciyisim filozof olcam ileride. Mesela sizin taktiği uygulasam burada şöyle derdim “siz de okuyun lazım olur, düşünmek falan :lol: :lol: :lol: :lol:
Ama cidden devam edemeyeceğim.
🤚
Şahsa saldırı? Yaaa siz bu işi cidden çok ciddiye alıyorsunuz. :lol: :lol: :lol:
Durup duruken açtığım konuda alıntı yaparak, "ego çarpıştıran" sizsiniz. Ben sadece dalga geçiyorum, saldırmıyorum. Bu şekildeki "lakırdıları" severim. Siz de seviyorsunuz diye cevaplıyorum. Eğlenceli oluyor. Tamam konuşmam, küs. :P