Cumartesi , Nisan 4 2020
14 Mart,14 şubat,Dini Bayramlarımız,Milli Bayramlarımız v.s. tüm özel ve güzel günlerimiz burada...

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
Kullanıcı avatarı

Re:

#3865397  gönderen cano88
 28.04.2017 - 18:17:59
dr_spring yazdı:
yubice yazdı:
aliveli4950 yazdı:ben anlayamadım. şimdi ek kontenjan falan yok. biz istediğimiz yeri mi yazıyoruz. daha evvel yerleşmiş olan kişi tercih yapsa yapmasa yerleşemeyen için ne farkediyor? biri izah edebilir mi?
kendimi de ölücü gibi hissettim ektir, yeniden yerleştirmedir
Hocam bir yeri kazanan kişi tercihlerini değiştirmezse muhtemelen yine aynı yeri kazanacak. Daha düşük puanlı kişi onun yerini kazanamayacak. Ama diyelim ki bu kişi sadece hacettepe radyoyu yazarsa tercihe o zaman daha düşük puanlı kişi bu arkadaşın kadrosunu kazanabilecek. Bu arkadaş da boşta kalsa bile önceki hakkı koruduğu için yine aynı yerinde durabilecek. Böylece hem kendi yeri değişmeyecek hem yanına yeni bir asistan gelecek.

Buna güvenip riske atarlarmiki hocam ?yani Hacettepe radyo. yazıp ya boşta kalırlarsa? Net mi önceki yerde kalacakları bilginiz varmı
DUYURUDA HERŞEY AÇIK VE NET YAZIYOR

Re:

#3865399  gönderen Drfrknn
 28.04.2017 - 18:18:17
dr_spring yazdı:
yubice yazdı:
aliveli4950 yazdı:ben anlayamadım. şimdi ek kontenjan falan yok. biz istediğimiz yeri mi yazıyoruz. daha evvel yerleşmiş olan kişi tercih yapsa yapmasa yerleşemeyen için ne farkediyor? biri izah edebilir mi?
Hocam bir yeri kazanan kişi tercihlerini değiştirmezse muhtemelen yine aynı yeri kazanacak. Daha düşük puanlı kişi onun yerini kazanamayacak. Ama diyelim ki bu kişi sadece hacettepe radyoyu yazarsa tercihe o zaman daha düşük puanlı kişi bu arkadaşın kadrosunu kazanabilecek. Bu arkadaş da boşta kalsa bile önceki hakkı koruduğu için yine aynı yerinde durabilecek. Böylece hem kendi yeri değişmeyecek hem yanına yeni bir asistan gelecek.

Buna güvenip riske atarlarmiki hocam ?yani Hacettepe radyo. yazıp ya boşta kalırlarsa? Net mi önceki yerde kalacakları bilginiz varmı
4) Bu yerleştirmede yerleşsin veya yerleşmesin ilk yerleştirmede yerleştirilmiş adaylardan
yerleştirildikleri ilk kurumda kalmak isteyenler, uzmanlık eğitimlerine bu kurumda devam
edebileceklerdir.
http://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2 ... amalar.pdf
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3865400  gönderen yksl
 28.04.2017 - 18:18:55
dr_spring yazdı:
yubice yazdı:

Net hocam,geçen sinavda da boyle olmustu.Yeni yere kayit yaptirmayacagi icin su anki asistanligina devam edecek

Re:

#3865401  gönderen mkis11
 28.04.2017 - 18:19:09
Bilgi osymnin aciklamasi ornek nisan 2014 te ben. Kazandığım zaman orda olan arkadaşlarla şu an aynı klinikte devam ediyoruz
Kullanıcı avatarı

Re:

#3865402  gönderen cano88
 28.04.2017 - 18:19:34
Drfrknn yazdı:
dr_spring yazdı:
yubice yazdı: Hocam bir yeri kazanan kişi tercihlerini değiştirmezse muhtemelen yine aynı yeri kazanacak. Daha düşük puanlı kişi onun yerini kazanamayacak. Ama diyelim ki bu kişi sadece hacettepe radyoyu yazarsa tercihe o zaman daha düşük puanlı kişi bu arkadaşın kadrosunu kazanabilecek. Bu arkadaş da boşta kalsa bile önceki hakkı koruduğu için yine aynı yerinde durabilecek. Böylece hem kendi yeri değişmeyecek hem yanına yeni bir asistan gelecek.

4) Bu yerleştirmede yerleşsin veya yerleşmesin ilk yerleştirmede yerleştirilmiş adaylardan
yerleştirildikleri ilk kurumda kalmak isteyenler, uzmanlık eğitimlerine bu kurumda devam
edebileceklerdir.
http://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2 ... amalar.pdf
bu mesajı başlığa koyabilsek keşke..herkesin içinde olan korku biter bu şekilde...

#3865403  gönderen dremre123
 28.04.2017 - 18:20:48
Nisan 13 yeniden yerleştirmede 57 lik yere 52 puanla girmiştim. Bu iyi bir fırsat.
Kullanıcı avatarı

#3865406  gönderen yksl
 28.04.2017 - 18:22:40
Bu yeniden yerlestirme olayiyla 69'luk Samatya Radyolojiye 63'le girilmisti.Baba bile ogluna bu iyiligi yapmaz :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3865407  gönderen aliveli4950
 28.04.2017 - 18:22:42
Drfrknn yazdı:
hocam ösym açıklama kısmında şöyle diyor;
) 28 Nisan 2017- 3 Mayıs 2017 tarihleri arasında tercih yapmayanların 2016-TUS
Sonbahar Dönemi yerleştirmelerine ilişkin yapmış oldukları ilk tercihleri,
işleme alınacaktır.
mesala benim bulunduğum yer bir kontenjan açtı. eğer ben tercih yapmazsam benden düşük alan birine gelme ihtimali yok. çünkü benim aynı tercihlerim geçerli olacak ve benim puanımda bana gelecek. ama eğer ben daha yüksek yerleri tercihlerime yazarsam bana hiçbir yer gelmez,benim bulunduğum yerde kalma hakkım saklı kalır ve bulunduğum yeri ben tercih etmediğim için daha düşük puanlı birene gelebilir. şöyle birşey de var benden yüksek puan alıp tercihine benim bulunduğum yeri yazan varsa, ben bir yere yerleşip yerleşmediğim farketmez yazanların birine gelir. biraz fazla karışık oldu kusura bakmayın:)
Allah razı olsun hocam :) sağolun. sağolsun arkadaş da yazmış. hayırlı olur inşaallah herkes için.

Re:

#3865425  gönderen deoksiriboz
 28.04.2017 - 18:31:25
ohoo çok kıyak bir durum oluştu.

valla ben şansımı deneyip biyokimyaları sıralamayı düşünüyorum. nasıl olsa hiçbir riski yok. :D
En son deoksiriboz tarafından 28.04.2017 - 18:33:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

#3865426  gönderen timeafter
 28.04.2017 - 18:31:47
Yerleşen tüm arkadaşlar lütfen tercih yapsın . Size bi zararı Yok ama bizim için hayati

Re:

#3865427  gönderen bacillusantracis
 28.04.2017 - 18:31:49
Arkadaşlar bir kaç günümüz var. Herkes organize olsun. Bizi mağdur eden ösymye karşı dayanışma içerisinde olalım. Hem comez gelsin altimiza hem de isteyenler başka kadrolara yerleşsin. Hep beraber yapabiliriz bunu

Re:

#3865435  gönderen deoksiriboz
 28.04.2017 - 18:39:17
bacillusantracis yazdı:Arkadaşlar bir kaç günümüz var. Herkes organize olsun. Bizi mağdur eden ösymye karşı dayanışma içerisinde olalım. Hem comez gelsin altimiza hem de isteyenler başka kadrolara yerleşsin. Hep beraber yapabiliriz bunu
hocam hacettepe radyolojiye yerleşenler dışında herkes tercih yapar bence. çok kıyak bir durum oluştu. şanslarını denerler bir kereliğine. nasıl olsa riski yok.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3865437  gönderen Pphoenix
 28.04.2017 - 18:40:25
Yerini değiştirmek istemeyenler başkasının girme ihtimali olan yerleri yazmasinlarki oraya da asistan arkadaşlarımız girebilsin.. Tus 1.sinin girdiği hacettepe radyoyu tek tercih yazalım kendi girmiş olduğumuz yeri başka yer tercih ederek boşalmış gösterelimki daha düşük puanlı kişi girebilsin. Tek tercih hacettepe radyoloji!

Re:

#3865441  gönderen bacillusantracis
 28.04.2017 - 18:42:30
Arkadaşlar facebooka yazalım whatsapp grubu kuralım. Dönem arkadaşlarimızayazali m. Kendi okullarimizin facebook gruplarina yazalım. Son gün ne zaman tercihler için?

#3865442  gönderen timeafter
 28.04.2017 - 18:42:51
Son gün 3 mayıs Çarşamba
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10